Motor Test
📍 Warsztaty samochodowe w Rybnik
Serwis klimatyzacji w Rybniku oferuje usługi związane z diagnostyką i naprawą układów chłodzących w pojazdach. Warto jednak zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz podejście do klienta, które w niektórych przypadkach może budzić wątpliwości. Szybkość realizacji zleceń nie zawsze idzie w parze z dokładnością, co może wpływać na ostateczne efekty.
Przed skorzystaniem z usług warto rozważyć dodatkową weryfikację stanu technicznego pojazdu, szczególnie w kontekście szczelności układu oraz profesjonalizmu obsługi. Decyzja o wyborze tego miejsca powinna być poprzedzona świadomą oceną ryzyka i oczekiwań względem standardu usług.
Cechy i usługi Motor Test
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Motor Test jest na pozycji 121 z 127 w warsztaty samochodowe w Rybnik
Opinie klientów
Motor Test ma ocenę 3.4 na 5 oparte na ponad 46 opinii w Google
Masakra. Wykupiłam grupon na ozonowanie i napełnianie klimy w aucie osobowym. Po przejechaniu paru kilometrów klima przestała działać. Usłyszałam, że to mój problem bo mam nieszczelność za która nie odpowiada. Odmówił reklamacji i ewentualnej naprawy bo "to mozolna sprawa". Koszty ewentualnej naprawy są duże i zanim udało uzbierać środki to mineło piekielnie gorące lato. Dziś inny serwis sprawdził kimę i okazało się że jest w 100% sprawna. Tylko nabić! Sami Państwo zdecydujcie czy warto tam jeździć nawet jeśli w gruponie taniej!
Jest mi trudno polecić serwis w tym miejscu. Przyjechałem na serwis klimatyzacji, jak się okazało układ był kompletnie pusty i już sugerowałem moje wątpliwości czy układ jest szczelny. Zaproponowano test szczelności w kwocie 50zł który trwał 2 minuty. Wynik testu był pozytywny choć ja nie umiem stwierdzić czy wykonano go prawidłowo, ponownie zasugerowałem czy to nie jest dziwne – całkowicie pusta klimatyzacja i szczelny układ? W końcu napełniono mi klimatyzację czynnikiem, z racji ze była pusta kosztowało to 300zł. Po wyjechaniu z serwisu po przejechaniu 1km przed samochodem pojawiła się chmura dymu i jak się okazało cały czynnik wyciekł przez dziurę w gumowym przewodzie. Natychmiast wróciłem do serwisu - usłyszałem że mam szczęście że to dziura w tym a nie innym trudniejszym do naprawy miejscu i tyle. Na moje pytanie - dlaczego w usłudze sprawdzenia szczelności to nie wyszło? Usłyszałem, że w ich mniemaniu test wykonany był prawidłowo choć później przyznano że ta dziura musiała być wcześniej i dowiedzenia – nic nie zaproponowano. Wiem, serwis mi tej dziury nie zrobił ale dla mnie jako klienta po to jest dodatkowo płatny test szczelności żeby do takiej sytuacji nie doszło - a tak straciłem 300zł. Szczerzę radzę uważać.
Nie polecam wizyty u tego pana. Traktuje klienta jakby robił to za karę. Podjechałem nabić klime, maszyna podłączona wszystkie testy przeszło pomyślnie więc pan przystąpił do nabijania. Po napełnieniu gazu samochód odpalony i słychać 'syk'. Starszy pan z wyrzutami do mnie zażądał 200zł bo gaz poleciał w powietrze i kto mu go odda. Zapytany 'za co?' Odparł że za diagnozę nieszczelności w układzie klimatyzacji. Po paru minutach "rozmowy" zostawiłem u Pana 100 zł, rachunku brak, koszt naprawy 1300zl.
Kasuje za coś co nie było zrobione mówiąc "Tak jest w regulaminie, trzeba było się uczyć w szkole czytać". Kiedy zwróciłem uwagę że zostało to źle zrobione usłyszałem że jestem "zbyt młody żeby go pouczać". Z całego serca radzę omijać to miejsce z daleka.
Mechanik nie majacy zielonego pojecia wymienil mi dobra sonde na nowa a wina bledow byl sterownik dwa dni stalo auto i tylko wymienil dobra czesc na nowa za co skasowal 150 zl tak 150 zl za wymiane sondy skandal . o uzupełnieniu klimatyzacji z groupona juz nie bede pisal bo szkoda moicg nerwów wam tez odradzam
Kiedyś oddawałem mu samochód bez wahania. Dziś omijam szerokim lukiem. Po odebraniu samochodu okazuje się że połowa rzeczy nie ruszonych. Odnoszę wrażenie że już mu się nie chce. Ceny wysokie, co nie było problemem gdy człowiek wiedział że oddaje auto w dobre ręce.
Nie polecam. Tak jak pisali już poprzednicy w opiniach Google właściciel jest mega gburowaty, zadufany i wszystko robi z łaską...Facet myśli, że wszyscy klienci to buraki, które nic nie rozumią a tak naprawdę wydaje mi się że to on nie ma pojęcia o mechanice. TRAGEDIA.....
Informacje o Motor Test
Adres
Motor Test znajduje się w Żorska 250a, 44-200 Rybnik, Polska
Telefon
Numer telefonu do Motor Test jest +48 508 489 181
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte