Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam

📍 Stacje kontroli pojazdów w Kraków

6.7

Stacja kontroli pojazdów Polmobyt, prowadzona przez Adama Madeję, w Krakowie, oferuje profesjonalną obsługę techniczną. Kluczową zaletą jest rzetelność i dokładność wykonywanych usług. Diagnostyka pojazdów jest przeprowadzana przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy z uwagą rozpoznają nawet drobne usterki i dostarczają klarownych wskazówek dotyczących napraw. Stacja cieszy się pozytywnymi opiniami za miłą i fachową obsługę, co sprawia, że jest to miejsce godne polecenia.

Mimo kilku negatywnych doświadczeń, większość klientów docenia profesjonalizm i sumienność pracowników. Stacja jest małą, przytulną placówką, gdzie każdy klient otrzymuje indywidualne podejście. Warto zwrócić uwagę na różnice w obsłudze między pracownikami, co może wpłynąć na ogólne wrażenia z wizyty. Ogólnie, Polmobyt to miejsce, gdzie można liczyć na rzetelną diagnostykę i pomoc w utrzymaniu pojazdu w dobrym stanie.

Cechy i usługi Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam jest na pozycji 39 z 82 w stacje kontroli pojazdów w Kraków

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 150 opinii w Google

Magdalena Polak

Co prawda przegląd nie został podbity, ale uważam, że Pan diagnosta u którego miałam przyjemność robić badanie jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu, a z brakiem pieczątki jak najbardziej się zgadzam, a wręcz cieszę się, że problem został zauważony. Zdiagnozowano usterkę i przekazywano niezbędne informację w sposób bardzo zrozumiały. Nie mogę powiedzieć złego słowa - przemiły Pan 🙂 Pozdrawiam!

Magdalena Polak ☆ 5/5
Maciej L

Bardzo rzetelne informacje profesjonalne podejście. Pan diagnosta wskazał drobne usterki, oraz rzeczy które warto zrobić w samochodzie.

Maciej L ☆ 5/5
Robert 77

W tej stacji obsługi zrobiłem po raz kolejny przegląd samochodu i u pana Adama jak zwykle profesjonalna obsługa szybko sprawnie rzeczowo ,dawno nie spotkałem tak wykwalifikowanego mechanika. Z czystym sumieniem polecam tą stację kontroli pojazdów👌✅🚘

Robert 77 ☆ 5/5
Wojtek Metal4ever

Po raz kolejny na przeglądzie w tej stacji diagnostycznej, bardzo fachowa i miła obsługa Pana Diagnostyka, pokazanie potencjalnych problemów w przyszłości i wskazówki co do przypilnowania i poprawy. Polecam gorąco

Wojtek Metal4ever ☆ 5/5
Natalia Osuch

Szczerze mówiąc dzisiejsza wizyta zostałaby oceniona na zero gwiazdek gdyby była taka możliwość. Byłam w tamtym roku pan diagnosta bezproblemowo przeprowadził przegląd dlatego też wróciłam i w tym roku natomiast bardzo się zawiodłam. Pan diagnosta(niestety inny niż w tamtym roku) bardzo gburowaty i od samego wejścia wiedziałam że dzisiejszy przegląd nie będzie zaliczany do tych najprzyjemniejszych. Od samego wejścia pan miał problem że wgl bardzo musi pracować i wykonać badanie diagnostyczne,po czym przyczepił się do totalnie nieistotnych szczegółów (wymiana końcówki drążka) wstarczyło podbić przegląd a usterka byłaby wymieniona zamiast chamsko odpowiadać na każde zadane pytanie . Docelowo stwierdził że nie podbije przeglądu jedynie na dwa tygodnia a za swoją gburowatą i chamską obsługę policzył 20 zł. Podsumowując odradzam wizytę w tej stacji kontroli ale żeby nie wrzucać wszystkich pracowników do jendego wora odradzam wizyte i przeglądy u tego pana bo bardzo zaniża poziom obsługi stacji. Mam nadzieje że kierownik stacji pojazdów wyciągnie konsekwencje z obługi szanownego Pana diagnosty bo inaczej nikt nie będzie tam przyjeżdżał bo postawa pana który pracował jak za karę i jego podburkowanie pod nosem było lekceważące wobec mnie. Pozdrawiam

Natalia Osuch ☆ 1/5
Ireneusz Wabik

Gorąco polecam Przegląd techniczny w dniu dzisiejszym został wykonany rzetelnie, szybko i pozytywnie. Obsługa miła i profesjonalna. Brak kolejki Na pewno wrócę 👍👍👍

Ireneusz Wabik ☆ 5/5
Mikołaj Szpila

Mala, przytulna stacja kontroli pojazdów. Pan, który prowadzi tą stacje to profesjonalista. Polecam z czystym sercem.

Mikołaj Szpila ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam

Adres

Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam znajduje się w Pala Telekiego 3, 30-609 Kraków, Polska

Telefon

Numer telefonu do Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam jest +48 606 668 626

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–19:00
Wtorek: 09:00–19:00
Środa: 09:00–19:00
Czwartek: 09:00–19:00
Piątek: 09:00–19:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam

    Podobne alternatywy w pobliżu Stacja kontroli pojazdów - Polmobyt, Madeja Adam

    Go up