Stacje Diagnostyczne

📍 Stacje kontroli pojazdów w Bytów

Stacje Diagnostyczne

0.3

Stacje Diagnostyczne znajduje się w Bytów (Polska). Kategoria: stacje kontroli pojazdów. Ocena: 0.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Stacje Diagnostyczne

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy

Stacje Diagnostyczne jest na pozycji 7 z 7 w stacje kontroli pojazdów w Bytów

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Stacje Diagnostyczne ma ocenę 1 na 5 oparte na ponad 1 opinii w Google

Leszek W.

Tragedia. Niemiły pan za biurka praktycznie na mnie krzyczał że bez dowodu rejestracyjnego się nie da (dowód od 4 lat leży na firmie) pojechałem gdzie indziej i z uśmiechem na twarzy wszystko się dało bez problemu. Obsługa jest tam tragiczna.

Leszek W. ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Stacje Diagnostyczne

Adres

Stacje Diagnostyczne znajduje się w Lęborska 25, 77-100 Bytów, Polska

Skontaktuj się z Stacje Diagnostyczne

    Podobne alternatywy w pobliżu Stacje Diagnostyczne

    Go up