N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t

📍 Pomoce drogowe w Białystok

5.6

N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t znajduje się w Białystok (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 5.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t jest na pozycji 52 z 69 w pomoce drogowe w Białystok

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 8 opinii w Google

Bartłomiej Michalski

Super właściciel. Jasne zasady wypożyczenia, żadnych gwiazdek i kruczków. Pan Paweł wszystko dobrze wytłumaczył odnośnie użytkowania sprzętu. Samochód-laweta super utrzymany - stan jak nowy. Wszystko bardzo sprawnie działało, zero problemów. Dodatkowo cena za wynajem bardzo atrakcyjna, moim zdaniem nawet za niska. Jak lawety to tylko w N-Cars - polecam z całego serca.

Bartłomiej Michalski ☆ 5/5
Łukasz Średnicki

Polecam 🙂 Przyjazd w ciągu 15 minut i odholowanie auta na wskazane miejsce.

Łukasz Średnicki ☆ 5/5
MichałJuri

Szeroki wybór lawet, Pan Paweł bardzo pomocny, podpowiedział co i jak. Polecam

MichałJuri ☆ 5/5
DOMIN NOLOVE

Super obsługa! Po telefonie przyjechali w ciągu 30min. Polecam !!

DOMIN NOLOVE ☆ 5/5
Sebastian NIE

Super kontakt, super sprzęt, polecam.

Sebastian NIE ☆ 5/5
Elwira

Szybki kontakt i pomoc polecam

Elwira ☆ 5/5
goreczka

polecam

goreczka ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t

Adres

N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t znajduje się w Grażyny 27a, 15-342 Białystok, Polska

Telefon

Numer telefonu do N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t jest +48 500 237 451

Strona internetowa

Strona internetowa N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t jest: n-cars.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t

    Podobne alternatywy w pobliżu N-CARS Pomoc Drogowa Białystok, Transport Lawetą do 10t

    Go up