Auto Service Wareńczak
📍 Warsztaty blacharsko-lakiernicze w Poznań
5.2
Auto Service Wareńczak znajduje się w Poznań (Polska). Kategoria: warsztaty blacharsko-lakiernicze. Ocena: 5.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Auto Service Wareńczak
Ułatwienia dostępu
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
- Mechanik samochodowy
Planowanie
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Auto Service Wareńczak jest na pozycji 39 z 46 w warsztaty blacharsko-lakiernicze w Poznań
★★★★★
★★★★★
Auto Service Wareńczak ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 51 opinii w Google
Informacje o Auto Service Wareńczak
Adres
Auto Service Wareńczak znajduje się w Gdyńska 30, 61-016 Poznań, Polska
Telefon
Numer telefonu do Auto Service Wareńczak jest +48 602 214 025
Strona internetowa
Strona internetowa Auto Service Wareńczak jest: aswpoznan.eu
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte