Silver wypożyczalnia samochodow

📍 Wypożyczalnie samochodów w Pabianice

6.2

Silver wypożyczalnia samochodow znajduje się w Pabianice (Polska). Kategoria: wypożyczalnie samochodów. Ocena: 6.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Silver wypożyczalnia samochodow

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Silver wypożyczalnia samochodow jest na pozycji 2 z 2 w wypożyczalnie samochodów w Pabianice

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Silver wypożyczalnia samochodow ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 7 opinii w Google

Mariola Błaszczyk

Kolejny raz wynajmowałam samochód z tej wypożyczalni i kolejny raz super. Auto miałam podstawione punktualnie pod dom. Formalności zajęły chwilkę. Przy oddaniu zero stresu, kultura i fachowe podejście. Widać, że są jeszcze ludzie uczciwe podchodzący do biznesu. Polecam tą wypożyczalnie.

Mariola Błaszczyk ☆ 5/5
Michał Walczak

Kilkukrotnie wynajmowałem samochody. Auta zawsze czyste i zadbane a obsługa przebiegała szybko i sprawnie.

Michał Walczak ☆ 5/5
Adam G

Cóż powiedzieć, pełna profesjonalna obsługa. Wypożyczam auta od lat i tutaj naprawdę miło byłem zaskoczony. Dałbym nawet 6*

Adam G ☆ 5/5
Dawid Zielinski

Samochód sprawnie dostarczony o uzgodnionej wczesniej godzinie. Auto czyste i sprawne. Polecam. 🙂

Dawid Zielinski ☆ 5/5
Łukasz Pajor

Super współpraca. Polecam

Łukasz Pajor ☆ 5/5
Klaudia Bulzacka

Zdecydowanie odradzam – brak szacunku do klienta i totalna nieodpowiedzialność. Zarezerwowałam samochód z tygodniowym wyprzedzeniem, na godzinę 17:00. zgodnie z wszystkimi wymaganiami. Otrzymałam potwierdzenie rezerwacji – wszystko wyglądało profesjonalnie… do czasu, aż zbliżył się dzień odbioru auta. Dzień wcześniej napisałam maila z prośbą o potwierdzenie rezerwacji – brak jakiejkolwiek odpowiedzi. W dniu odbioru próbowałam wielokrotnie dodzwonić się do właściciela – zero reakcji. Dopiero po kilku próbach ktoś odebrał i rzucił lakoniczne: "coś się wymyśli" i że oddzwoni za godzinę. Żadnej konkretnej informacji, żadnej pewności, że samochód w ogóle będzie. Oczywiście telefon zwrotny nastąpił… 5 godzin później. Dostałam informację, że samochód będzie na miejscu o 17:05–17:10. Byłam punktualnie. O 17:10 napisałam SMS, że jestem na miejscu – odpowiedź: "będę za 15 minut". Żart? Zero przeprosin, zero uprzedzenia o spóźnieniu. Gdyby pan sam z siebie zadzwonił i przeprosił, być może bym poczekała. Ale nie – to ja musiałam dopytywać się o wszystko, jakby to mi zależało bardziej niż firmie. Na koniec zostałam poinformowana, że to "nie jego wina", bo poprzedni klient się spóźnił. Tylko że to też nie moja wina – a to mój czas został zmarnowany. Zamiast otrzymać usługę, której oczekiwałam i którą z wyprzedzeniem zarezerwowałam, zostałam potraktowana jak śmieć. Ilość niepotrzebnego stresu, jaką ta sytuacja mi przyniosła, jest trudna do opisania. Nie dziwi mnie, że ostatnie dobre opinie są sprzed 4 lat. Ta firma nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem. Trzymać się z daleka. *odpowiedź na Pańskie odwołanie: Dziękuję za odpowiedź, ale niestety nie zgadzam się z jej treścią. Przedstawianie sytuacji w ten sposób to po prostu próba zrzucenia winy na klienta. Oto fakty: Owszem, rozmawialiśmy rano, ale rozmowa była bardzo niejasna – usłyszałam jedynie, że "coś się wymyśli" i "oddzwoni pan za godzinę". To nie jest żadna forma potwierdzenia ani konkret. Żadnego telefonu po godzinie nie było – kontakt z Panem nastąpił dopiero po pięciu godzinach. O godzinie 15:21 zostałam poinformowana, że auto będzie o 17:05–17:10, bez informacji o dodatkowym czasie "na mycie czy tankowanie". Zaznaczam, że robiłam rezerwacje na 17:00. O 17:09 wysłałam SMS, że jestem na miejscu – ok, ale nie poprzedziło tej wiadomości żadne uprzedzenie ani przeprosiny za opóźnienie. To ja musiałam się odezwać jako pierwsza. Gdybyście zachowali się profesjonalnie i dali mi znać wcześniej, że będziecie się spóźniać – zrozumiałabym. Gdybym ja nie napisała stałabym jak idiotka następne 15 minut bo pan nie mógł pofatygować się smsem. I z 17:00 na którą robiłam rezerwacje, już mam 17:30... Twierdzenie, że "czekałam 9 minut" to kpina. To ja kontaktowałam się z firmą przez cały dzień, to ja próbowałam się upewnić, czy rezerwacja w ogóle obowiązuje. Mój czas został zlekceważony, a odpowiedzialność próbuje się teraz obrócić przeciwko mnie. Co do "lepszego auta w tej samej cenie" – nikt mnie o tym nie poinformował z wyprzedzeniem, to jest PAŃSKA wina, że nie miał pan samochodu które zamawiałam. I wytykanie bo teraz zamówiłam najtańszy daje prawo panu do traktowania mnie w ten sposób? Tekst o "zmarnowanych 9 minutach życia" oraz insynuacja, że miałam "gorszy dzień", są po prostu nieprofesjonalne i nie na miejscu. Klient nie musi znosić spóźnień, niejasnej komunikacji i braku przeprosin, tylko dlatego, że "tak się zdarza". Jestem również człowiekiem i gdyby pańska komunikacja była inna i miałby szacunek do mojego czasu, zupełnie inaczej by to wyglądało. Dodatkowo - bardzo dobrze pan powiedział. Tylko ze spóźniającym się samolotem czy pociągiem różnica taka ,że od razu udostępniają informacje na tablicy, a nie sama muszę dzwonić do linii lotniczych czy na dworzec.

Klaudia Bulzacka ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Silver wypożyczalnia samochodow

Adres

Silver wypożyczalnia samochodow znajduje się w Łaska 37, 95-200 Pabianice, Polska

Telefon

Numer telefonu do Silver wypożyczalnia samochodow jest +48 721 721 966

Strona internetowa

Strona internetowa Silver wypożyczalnia samochodow jest: silver.auto.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z Silver wypożyczalnia samochodow

    Podobne alternatywy w pobliżu Silver wypożyczalnia samochodow

    Go up