Szkoła jazdy "Kuba"

📍 Szkoły jazdy w Piotrków Trybunalski

Szkoła jazdy "Kuba"

4.7

Szkoła jazdy "Kuba" znajduje się w Piotrków Trybunalski (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 4.7. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Szkoła jazdy "Kuba" jest na pozycji 27 z 40 w szkoły jazdy w Piotrków Trybunalski

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Szkoła jazdy "Kuba" ma ocenę 3.9 na 5 oparte na ponad 34 opinii w Google

Sylwester Mosiewicz

Beznadziejny instruktor, ciągle zajmuje się prywatnymi sprawami, dzwoni do żony, pali papierosy. Mówi że jest pedagogiem z wykształcenia a nie potrafi nauczać. Miał mnie gdzieś podczas jazd. Parkowanie równoległe pokazał mi doperio dzień przed egzaminem i tak czy owak nie wytłumaczył.

Sylwester Mosiewicz ☆ 1/5
Aleksandra Inglot

Jedynie co polecam w tej szkole to zapisać się odrazu do Adama. Pan Kuba to istna tragedia. Wyjeździłam cały kurs a nic się nie nauczyłam prócz jeżdżenia po mieście w kółko wszystko tłumaczone na szybko jeśli chodzi o zachowanie to bardzo prostackie pytaniem czy może praktykantke podotykać po piersiach to przegięcie, co chwilę sobie poprawiał co nie co bo powiedział że się podniecił... Zapisałam się do Adama bardzo spokojny punktualny człowiek.. Bardzo polecam Adama!! Napisałabym wiele wiele lecz nie będę się rozpisywać, jeszcze sytuacja z ostatnio że auto było popsute nie z mojej winy a musiałam płacić za egzamin. Jedyne co odliczył mi to za auto 100 zł...

Aleksandra Inglot ☆ 1/5
Daria Kowalska

Fatalna szkoła jazdy, Pan Kuba tylko krzyczy i wyzywa, nie ważne czy zwraca się do niego z szacunkiem czy nie. Podejście do nauki na zasadzie ,,ja tak mówię to tak ma być", nie można wogóle z nim podyskutować czy nawet dopytać jak wykonać dany manewr. Tragedia, naciąga tylko na ukryte koszty typu opłata za samochód, za plac, za egzamin do tego przy próbie wykupienia kursu na raty trzeba zapłacić dodatkowo 200 złoty. Przed egzaminem również usłyszałam kwestie ,,mam nadzieję, że nie zdasz bo inaczej na tobie nie zarobie". Istna tragedia, nic tylko iść do konkurencji, przynajmniej instruktorzy podchodzą ze spokojem, bez krzyku i tłumacza wszystko.

Daria Kowalska ☆ 1/5
anonym tojaiksde

Bardzo polecam Pana Adama. Dzięki niemu nauczyłam się wszystkiego. Pan Adam bardzo dobrze tłumaczy i jak coś nie wychodzi to robi to z uczniem do skutku np górkę czy łuk. Sympatyczna atmosfera podczas jazd jeśli trzeba to Pan potrafi opitolić ale tak bardziej w żartobliwy sposób (no chyba, że coś poważniejszego się zrobi co mogło spowodować wypadek). Jeszcze raz serdecznie polecam bo gdyby nie ten Pan to ja bym pewnie się poddała i nie próbowała już z żadnymi egzaminami. Na ten moment dzięki Panu jestem szczęśliwym posiadaczem prawojazdy oraz samochodu od wakacji.

anonym tojaiksde ☆ 5/5
Marceli Górny

Polecam zapisywać się na kurs do Pana Adama

Marceli Górny ☆ 5/5
Paulina Antczak

Nie polecam tego pana instruktora . . Krzyczy krytykuje itp. . Człowiek jak się chce przenieść to nawet ma problem z oddzyskaniem kasy której nawet nie wykorzystał i wmawia że 10godz niby wyjeżdżonych . Kurs 2000zl a jak się chce na raty to 200zl dodatkowo liczą . .sama się z tym spotkałam . Zero na placu manewrowym . Jakiś ćwiczeń . . Porażka . Najlepiej kasę biorą a zero kultury osobistej .. to jest porażka .. nie ma to jak iść do konkurencji ..hehehe ciekawe co oni na to . Także kochani szukajcie sobie innych instruktorów pozdrawiam .

Paulina Antczak ☆ 1/5
Anna Panna

Dokupiłam 2h u Pana Kuby, by pojeździć sobie z innym instruktorem. Traumatyczne przeżycie. Pan Kuba mimo, że powtarzał na każdym kroku, że jest pedagogiem, nie ma zielonego pojęcia jak nauczać ludzi. Krzyk to norma komunikacji u tego Pana. Na pytania dotyczące sposobu wykonywania manewrów odpowiadał "bo ja tak mówię". Tak, to wiele wyjaśnia Panie Kubo. W związku z tym, że Pan Kuba jest w podeszłym wieku, ma aż 45 letnie doświadczenie w tym zawodzie zwracałam się do niego z największym szacunkiem, ale bez wzajemności. Pan pozwał sobie na wszystko. Większego buca nie poznałam. Ewidentny problem z poczuciem własnej wartości, bo ktoś kto czuje się w porządku z samym sobą nie musi poniżać innych, aby poczuc się lepiej. Jednym słowem, instruktor fatalny, mimo "doświadczenia". Citroenem jechało się miękko i fajnie. Taki plus.

Anna Panna ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Szkoła jazdy "Kuba"

Adres

Szkoła jazdy "Kuba" znajduje się w Szewska 8, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska

Telefon

Numer telefonu do Szkoła jazdy "Kuba" jest +48 509 573 170

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00–15:00
Wtorek: 11:00–15:00
Środa: 11:00–15:00
Czwartek: 11:00–15:00
Piątek: 11:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Szkoła jazdy "Kuba"

    Podobne alternatywy w pobliżu Szkoła jazdy "Kuba"

    Go up