Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców

📍 Szkoły jazdy w Gniezno

8.7

Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców znajduje się w Gniezno (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 8.7. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców jest na pozycji 5 z 11 w szkoły jazdy w Gniezno

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 142 opinii w Google

Weronika

NAJLEPSZA szkoła jazdy!! Cudowna atmosfera i świetne przygotowanie do egzaminu. Jazdy były bez stresu, w miłej atmosferze oraz z wielką cierpliwością instruktorów. Polecam każdemu, kto chce nauczyć się jeździć, a przy okazji spędzić miło czas🥰

Weronika ☆ 5/5
Gabriela Basińska

byłam na kursie w innej szkole jazdy w gnieźnie i stwierdziłam, że na jazdy doszkalające przyjdę tutaj i było to najlepsze co mogłam zrobić!!! gdy potrzebowałam pilnie terminów, szef, pan sebastian wszystko ogarnął. instruktorzy tacy jacy powinni być, wszystko wyjaśnione i nauczone, przy okazji sympatycznie, więc mój zdany egzamin państwowy na prawo jazdy jest też dużą zasługą tej szkoły jazdy 🙌🏼 jeśli zastanawiacie gdzie pójść na kurs, to nie myślcie dwa razy, tylko się zapisujcie, bo ja na prawdę będę świetnie wspominać, że tu przyszłam!!!

Gabriela Basińska ☆ 5/5
KasiaK

Z całego serca polecam szkołę jazdy "Belfer". Myślałam, że po 40tce uzyskanie prawa jazdy graniczy z cudem a jednak mi się udało. Zamiast wykładów na sali, był e-learning. Uczyłam się w wolnej chwili w domu, przy czym instruktorzy z którymi miałam okazję jeździć Sebastian i Asia przekazywali ogrom wiedzy w praktyce w czasie jazd. Oboje mają świetne podejście do kursanta, są mega cierpliwi i nauka zawsze przebiegała w bardzo pozytywnej atmosferze. Dużym plusem jest odbieranie kursantów, którzy rano jadą na naukę do Poznania z ich własnych domów… Jeszcze raz bardzo dziękuję Asi i Sebastianowi za doskonałe przygotowanie do egzaminu a moje podejście zmieniło się z "boję się jeździć i nic z tego nie będzie" na "jak przyjemnie jeździ się autem";)

KasiaK ☆ 5/5
Julia Barełkowska

Bardzo polecam! Cudowni instruktorzy, super atmosfera, profesjonalna nauka. Dzięki wszystkim wskazówkom i wyrozumiałości udało się zdać egzamin za pierwszym razem! Jestem bardzo wdzięczna za wsparcie i motywację przez cały okres nauki. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto chce dobrze nauczyć się jeździć i bez stresu podejść do egzaminu🥰

Julia Barełkowska ☆ 5/5
Miłosz

Polecam, instruktorzy z super podejściem, zero stresu na jazdach i jakiejkolwiek presji. Świetne przygotowanie wszystko zdane za pierwszym razem. Miła i ciepła atmosfera. Dziękuję za przygotowanie Panu Sebastianowi i Pani Asi którzy mieli ogromną cierpliwość i jasno krok po kroku wszystko mi wytłumaczyli 😁 Pozdrawiam ciepło

Miłosz ☆ 5/5
Kuba Kozłowski

Byłem na kursie u pana Sebastiana. Nawet po kilkuletniej przerwie miałem możliwość dokończyć kurs i zdałem egzamin za pierwszym razem. Pełen profesjonalizm i dobre przygotowanie kursanta na różne sytuacje, które mogą się wydarzyć na egzaminie. Polecam z całego serca.

Kuba Kozłowski ☆ 5/5
MARIA WIECZOREK

Polecam! Zapisałam się do innej szkoły i nie mogłam zdać egzaminu praktycznego, a jest to ciężkie po 40 dziestce. Po jazdach z panem Sebastianem jednak się udało!!!

MARIA WIECZOREK ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców

Adres

Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców znajduje się w Lecha 1, 62-200 Gniezno, Polska

Strona internetowa

Strona internetowa Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców jest: oskbelfer.gniezno.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30–19:00
Wtorek: 07:30–19:00
Środa: 07:30–19:00
Czwartek: 07:30–19:00
Piątek: 07:30–19:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców

    Podobne alternatywy w pobliżu Belfer. Ośrodek szkolenia kierowców

    Go up