Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian

📍 Szkoły jazdy w Łomża

9.5

Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian znajduje się w Łomża (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.5. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian

Podane przez firmę
  • Prezentuje się jako firma należąca do kobiety
Dostępne opcje
  • Zajęcia online
  • Usługi na miejscu
Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
Parking
  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy

Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian jest na pozycji 2 z 38 w szkoły jazdy w Łomża

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 720 opinii w Google

Kris H

Witam , do tego ośrodka przyjechel juz 3 raz i sie nie zawiodłem, byłem w 2025 na Kat C i zrobic kod 95 . Wszystko poszło za pierwszym razem. Teraz w maju zrobilem kat. A . Co więcej napisac , kadra instruktorska na każdą kategorie rewelacyjna , ale kadra z motocykli przerosła Moje oczekiwania, indywidualne podejście do każdego kursanta, nawet osoby które nigdy nie jeździły motocyklami zdały za pierwszym razem, naprawdę polecam OSK Bocian. Serdeczne pozdrowienia i podziękowania Dla Agnieszki , Ireny , dwóch Andrzejowi oraz Pawła , naprawdę robicie super robotę.

Kris H ☆ 5/5
Łukasz Khachikyan

Miałem przyjemność przygotowywać się w OSK Bocian na prawo jazdy kat. C. Zdecydowanie polecam! Harvard wśród wszystkich OSK 😁 Panowie instruktorzy to profesjonaliści, którzy przygotują kursanta do najtrudniejszych manewrów na drodze, jak i na placu manewrowym. Polecam opcję kursu 2 tygodnie z noclegiem i wyżywieniem. Hotel bardzo zadbany, czyste pokoje oraz aneks kuchenny dostępny dla wszystkich użytkowników obiektu – można sobie śmiało coś upichcić. Jedzenie w restauracji Ryś to poezja – śniadania na wypasie i pyszne obiady. Obsługa OSK to również ludzie wyróżniający się rzetelnością i profesjonalizmem. Jednym słowem to miejsce, w którym priorytetem każdego pracownika OSK jest Twój pozytywny wynik egzaminu. Dziękuję OSK Bocian za rzetelne przygotowanie mnie do egzaminów na prawo jazdy kategorii C, które zakończyły się wynikiem pozytywnym za pierwszym razem!💪💪🎇🎆😁😁

Łukasz Khachikyan ☆ 5/5
Mateusz Zatorski

Chciałbym serdecznie podziękować szkole jazdy Auto Szkoła Bocian za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu na kategorię C. Skorzystałem z 10 godzin jazd doszkalających i dzięki świetnemu podejściu instruktorów , cierpliwości oraz bardzo dobremu tłumaczeniu wszystkich zagadnień udało mi się zdać egzamin. ( czułem się tutaj jak w domu ) Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze, a jednocześnie bardzo konkretnie i praktycznie. Czułem się dobrze przygotowany do egzaminu od samego początku do końca. Polecam tę szkołę każdemu, kto chce solidnie przygotować się do kategorii C. Jeszcze raz dziękuję! Pozdrawiam Strażak 🧑‍🚒

Mateusz Zatorski ☆ 5/5
Marek Kuszewski

Witam Chciałbym na wstępie podziękować całemu zespołowi OSK Bocian. Widoczne na zdjęciach dokumenty zdobyłem w w.w ośrodku. Poddałem się oraz zaufałem całemu procesowi nauczania i zdałem wszystko za pierwszym razem. Kategorie C, C+E oraz kod 95 po półtorej miesiąca oraz ADR. Starsi instruktorzy to starzy kierowcy którzy mają mega doświadczenie z jazdy po Europie i warto ich wysłuchać, ich rady są bardzo pomocne. Moje szczególne podziękowania dla Pana Eugeniusza za cierpliwość i przekazaną mi wiedzę. 👍🏻💪🏻Stojąc na placu w upale(w moim przypadku) naprawdę chcą Cię nauczyć. Hotel na ul.Zajazd też spoko, czysto pokój jednoosobowy z własną łazienką też ok(wymiana ręczników i środki czystości wystarczy zgłosić). Zajazd Ryś bez zarzutu jedzenie smaczne duże porcje. Panie z zajazdu miłe i uczynne. Można z nimi pogadać i się dogadać co do śniadania na które się spóźniłem dwa razy ze względu na wyjazdy na Ostrołękę. Zrobiły mi śniadanie pytający się co bym chciał zjeść 😉 wystarczy być miłym 🙂(Dodałbym do menu obiadowego coś do picia np. szklankę kompotu lub coś innego do picia szczególnie w upały)Kiedyś wrócę zrobić kat. D. Na pewno polecę i już poleciłem ten ośrodek. ps. I za atmosfere która była mega fajna trochę rzeczywiście wczasowa 😁😉 Pozdrawiam Marek Kuszewski

Marek Kuszewski ☆ 5/5
Martyna Karoń

Byłam na turnusie "wczasów z prawem jazdy" w maju i wraz ze znajomą wynajęłyśmy sobie osobno nocleg, więc tego nie oceniam. Moim instruktorem okazał się Wojtek i szczerze mówiąc był bardzo dobrym instruktorem, (choć na początku się go trochę przestraszyłam xd) Tłumaczył rzetelnie i klarownie skąd się biorą błędy w trakcie mojej jazdy i czułam, że dobrze mnie wyszkolił. Nie ukrywam, że jest wymagający i charakterny, ale nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do jego pracy a wręcz przeciwnie, po pierwszych dniach, gdy zobaczyłam jak duży progres widzę w swojej jeździe to już czułam że dobrze trafiłam. Były momenty do pośmiania i do opieprzenia mnie, zdarzały się jazdy o 6 rano i nie było mowy o spóźnieniu ze strony instruktora (co ponoć się zdarzało u innych). Bywało ciężko, bo mój poziom stresu był gigantyczny przez co częściej popełniałam błędy, ale ostatecznie jestem mu szczerze wdzięczna za cierpliwość i wiarę we mnie!

Martyna Karoń ☆ 5/5
Yaroslav Vediapin

Chciałbym serdecznie polecić OSK Bocian. Szkolenie przeszedłem bardzo szybko i sprawnie – prawo jazdy w 2 tygodnie. Szczególne podziękowania kieruję do instruktora Roberta. To człowiek, który doskonale zna swoją pracę – jest spokojny, cierpliwy, zawsze pomoże i podpowie. Z nim można porozmawiać szczerze i bez stresu, człowiek czuje się jak z kimś swoim, a nie tylko z instruktorem. Dzięki temu nauka jazdy była naprawdę przyjemna i skuteczna. Warunki pobytu były bardzo dobre – hotel na wysokim poziomie, wszystkie udogodnienia na miejscu. Egzaminy zostały zorganizowane sprawnie i zdane bez problemu. Wielkie podziękowania dla Roberta oraz całej szkoły OSK Bocian. Z czystym sumieniem polecam!

Yaroslav Vediapin ☆ 5/5
Evel

No to czas na podsumowanie. 😉 Polecam wszystkim . Jechałam przerażona na c i c+e . Na starcie stwierdziłam, ze to sie nie uda. Instruktorzy profesjonalni. Nauczyli, pokazali , wytłumaczyli wszystko od podstaw. Jesli ktos myśli, ze nie da rady to sie myli . Z Bocianem nie ma takich wyników. Jesli ktos chce to na pewno sie uda. Nauka jest intensywna. Atmosfera jest super. Instruktorzy zgrana ekipa . W powietrzu czuć, jakbyśmy przyjechali do "swoich" . Można sie zaprzyjaźnić. Ja skończyłam 17.12 a juz tęskno za tym miejscem. Do takich miejsc warto wracac. . W szczególności polecam najgoręcej p. EUGENIUSZA mistrza w fachu i p. PIOTRA tez mistrza. Budują zespół i ich wiedza i umiejętności sa godne podziwu. Z nimi nie ma rzeczy niemożliwych. Bardzo serdecznie dziękuję przy tej okazji i pozdrawiam gorąco. Co do pobytu żadnych zastrzeżeń, panie na ośrodku równie uprzejme, uśmiechnięte, chętne do pomocy. Jesli chodzi o wyżywienie to jak dla mnie , kobiety wystarczało na cały dzień. Część meska z kursantów musiała sie dodatkowo wspomóc z okoliczych barów, restauracji . Cała organizacja , przygotowanie i egzaminy perfekcyjnie zgrane. Tu wielkie pokłony za szerokie wachlarze możliwości. . Z pozdrowieniami z Bolszewa Przesyłam ukłony i uściski dla p. EUGENIUSZA i dla Pana PIOTRA I wielkie dziękuję również kieruję w stronę p. ZBYSZKA ! 😁😁🤗🫡 WIELKA EKIPA I ROBCIE DALEJ TAK JAK ROBICIE BO CZYNICIE CUDA.! 👏 MIEC TAKICH NAUCZYCIELI TO JUZ POLOWA SUKCESU.🫶💪👍 Dziękuję!❣️

Evel "EvelLevel" D. ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian

Adres

Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian znajduje się w al. Legionów 123A, 18-400 Łomża, Polska

Telefon

Numer telefonu do Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian jest +48 86 211 16 70

Strona internetowa

Strona internetowa Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian jest: osk-bocian.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: 09:00–13:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian

    Podobne alternatywy w pobliżu Ośrodek Szkolenia Kierowców Bocian

    Go up