Autocentrum Serwis Audi & Porsche

📍 Warsztaty samochodowe w Radom

8.2

Autocentrum Serwis Audi & Porsche w Radom jest miejscem, gdzie profesjonalizm i uczciwość spotykają się z przyjazną atmosferą. Klientom oferowane są usługi na najwyższym poziomie, od diagnostyki komputerowej po kompleksowe naprawy, w tym remonty silników i układów hamulcowych. Zespół serwisu, pod kierownictwem pana Krzysztofa, ceni się za dokładność, terminowość i transparentność w komunikacji.

Warsztat specjalizuje się w markach premium, zapewniając wysoką jakość obsługi i rzetelność wykonania. Klientom dostarczane są szczegółowe raporty z przeprowadzonych prac, a ceny, choć nie najniższe, są adekwatne do standardu usług. Autocentrum jest idealnym miejscem dla posiadaczy Audi i Porsche, którzy cenią sobie precyzję i dbałość o szczegóły.

Cechy i usługi Autocentrum Serwis Audi & Porsche

Dostępne opcje
  • Usługi na miejscu
Ułatwienia dostępu
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Udogodnienia
  • Toaleta unisex
Klienci
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Autocentrum Serwis Audi & Porsche jest na pozycji 25 z 113 w warsztaty samochodowe w Radom

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Autocentrum Serwis Audi & Porsche ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 220 opinii w Google

Piotr Kococik

To jest moja kolejna wizyta w serwisie Autocentrum, która zakończyła się dużym zadowoleniem po odebraniu samochodu. Zlecałem już przeglądy ogólne, naprawy układu hamulcowego (tarcze, klocki) , diagnostykę komputerową czy doposażenie BMW w kamerę cofania Także wszechstronne wizyty, które były zawsze wykonane w czasie umówionym, zawsze na najwyższym poziomie ze wsparciem telefonicznym kierownika serwisu (pana Krzysztofa) i który na bieżąco przekazuje informacje o stanie naprawy , bądź informacje wymagające ustaleń w trakcie naprawy. Tym razem wyzwaniem było znalezienie stuków (luzów) w zawieszeniu przednim, które ujawniały się nieregularnie. Poszukiwania wymusiły częściowe rozpięcie kilku elementów zawieszenia by dotrzeć do miejsca które pozwoliło potwierdzić właściwy element do wymiany, a co nie było jednoznaczne nawet na urządzeniach sprawdzających. Jednym zdaniem, bardzo sprawnie, profesjonalnie i w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze przebiegła kolejna wizyta. Czego chcieć więcej :)? mogę tylko z czystym sumieniem polecić nowym klientom serwis Autocentrum , który zapewnia profesjonalną obsługę przy sporo niższych kosztach serwisowych . Polecam i pozdrawiam 🙂

Piotr Kococik ☆ 5/5
Mateusz Grzybowski

Generalny remont silnika - serwis wykonał u mnie generalny remont silnika. Prace zostały wykonane profesjonalnie i w ustalonym terminie. Silnik po remoncie pracuje równo, cicho i samochód odzyskał swoją moc. Dostał nowe życie. Mechanik wszystko wyjaśnił, doradził co lepiej zrobić czy kupić używany silnik czy remont obecnego. Po podjęciu decyzji serwis pokazał wymienione części i co zostało zrobione. Zdecydowanie polecam warsztat za uczciwe podjedźcie i wysoką jakość usług.

Mateusz Grzybowski ☆ 5/5
Daniel Kinas

Świetna obsługa i pełen profesjonalizm! Fachowe doradztwo na każdym etapie naprawy turbosprężarki – od dokładnego wyjaśnienia problemu po dobór odpowiedniego rozwiązania. Otrzymałem nowe turbo, które działa bez najmniejszego zarzutu. Najważniejsze było dla mnie to, że zanim turbina trafiła z powrotem do auta, dostałem jasną informację o konieczności dokładnego wyczyszczenia całego układu. Dzięki temu uniknąłem ponownego uszkodzenia i wszystko działa perfekcyjnie. Zdecydowanie polecam!

Daniel Kinas ☆ 5/5
Kozak Jeden

"Miałem przyjemność skorzystać z usług autoryzowanego serwisu Porsche i muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem. Od pierwszego kontaktu z zespołem serwisowym, czułem, że moje auto jest w dobrych rękach. Pracownicy są profesjonalni, uprzejmi i pełni wiedzy na temat wszystkich modeli Porsche, co sprawia, że każda wizyta to czysta przyjemność. Serwis Porsche wyróżnia się wysoką jakością obsługi, precyzyjnością w diagnostyce i rzetelnością w realizacji napraw. W moim przypadku, konieczna była wymiana układu hamulcowego i wymiana oleju. Prace zostały wykonane błyskawicznie, a samochód zwrócono mi w idealnym stanie. Zespół serwisowy zadbał również o szczegóły – auto było dokładnie umyte, co dodaje jeszcze bardziej poczucia, że klient jest tu traktowany wyjątkowo. Dodatkowo, serwis dostarczył mi szczegółowy raport z przeprowadzonych prac, a także zaproponował plan profilaktycznych działań, co świadczy o dbałości o długofalowy stan techniczny mojego samochodu. Ceny, choć wyższe niż w innych warsztatach, są adekwatne do jakości świadczonych usług. Warto zapłacić za pewność, że nasz Porsche jest serwisowane przez specjalistów. Zdecydowanie polecam ten serwis każdemu posiadaczowi Porsche, który ceni sobie najwyższą jakość i profesjonalizm." umowielm sie na wyniane oleju w skrzyni automatycznej

Kozak Jeden ☆ 5/5
Patryk Kępczyk

Od lat korzystam z usług tego warsztatu i zawsze jestem zadowolony. Fachowa obsługa, uczciwe podejście i szybka realizacja napraw. Ważne jest także to, że obsługują również auta marki Premium. Polecam serdecznie.

Patryk Kępczyk ☆ 5/5
Adam Stanisławski

Świetny salon samochodowy z profesjonalnym podejściem do klienta! Oddałem auto z problemem z turbiną – diagnoza była szybka, a regeneracja wykonana solidnie i terminowo. Panowie dokładnie wytłumaczyli, co zostało zrobione, i pokazali stare części. Po naprawie auto chodzi jak nowe, moc wróciła w 100%. Ceny uczciwe, obsługa bardzo pomocna. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ma problem z turbosprężarką!

Adam Stanisławski ☆ 5/5
Piotr Piasek

Przyjechałem do serwisu Audi a6 s line 344km nabrał mocy , okazało się że jest do wymiany turbosprężarka, serwis wycenił naprawę i w 3 dni auto odebrałem . Auto odzyskało nowe życie . Polecam autocentrum radom Audi Kielecka 56 . Zapisałem się na wymianę oleju dynamiczną w automatycznej skrzyni biegów.

Piotr Piasek ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Autocentrum Serwis Audi & Porsche

Adres

Autocentrum Serwis Audi & Porsche znajduje się w Kielecka 56/D, 26-600 Radom, Polska

Telefon

Numer telefonu do Autocentrum Serwis Audi & Porsche jest +48 505 090 905

Strona internetowa

Strona internetowa Autocentrum Serwis Audi & Porsche jest: autocentrum.biz

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Autocentrum Serwis Audi & Porsche

    Podobne alternatywy w pobliżu Autocentrum Serwis Audi & Porsche

    Go up