Osiak - mechanika pojazdowa

📍 Warsztaty samochodowe w Kielce

6.0

Warsztat w Kielcach oferuje podstawowe usługi mechaniczne, jednak według wielu klientów może napotykać na problemy z spójnością obsługi. Niektóre przypadki wskazują na brak terminowej realizacji umów lub niejasne komunikowanie zakresu prac – szczególnie w przypadku bardziej złożonych napraw. Dostępność może być ograniczona, gdy priorytetem są prostsze interwencje, co może prowadzić do frustracji u zleceniodawców.

Z drugiej strony, indywidualne podejście i miła obsługa zdarzają się w praktyce, co może być atutem przy rutynowych usługach. Warto jednak przed umową dokładnie ustalić zakres prac oraz realne terminy, zwłaszcza w przypadku pojazdów o skomplikowanej konstrukcji. W przypadku wątpliwości warto skonsultować się z lokalnym mechanikiem.

Cechy i usługi Osiak - mechanika pojazdowa

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach

Osiak - mechanika pojazdowa jest na pozycji 72 z 104 w warsztaty samochodowe w Kielce

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Osiak - mechanika pojazdowa ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 62 opinii w Google

Dziki 303

Byłem tam kilka razy i chciałem się znów umówić, ale o dziwo telefon był odrzucany lub blokowany. Dlaczego? A no dlatego że to co łatwiejsze w aucie było już wcześniej zrobione i trzeba by było się trochę bardziej pobrudzić. Poszedłem do starego mechanika, do którego miałem daleko, ale znamy się kupę lat. Po czym opowiedział mi że, ktoś kto wcześniej robił to auto, robił je na chwilę, lub po kosztach(czyli ten warsztat bo tylko tam przedtem auto było oddawane). Następnie gdy odbierałem auto tylko raz usłyszałem co by było jeszcze do roboty, a poza tym słyszałem tylko że, no może uda się wygrać na loterii to będzie lepiej, bo dużo jest roboty, ale co konkretnie? Czeski film. Dzisiaj byłem na przeglądzie i okazało się że, np ręczny słabo działa, a również Ci Panowie go robili gdzie miał być zrobiony nowy. Ogólnie nie polecam.

Dziki 303 ☆ 1/5
Damian Tasi

Byłem 3 razy, raz wszystko fajnie zrobione, obsługa miła . Za drugim razem umówiłem się na zrobienie autka, przyjechałem ale pan stwierdził, że wcale się ze mną nie umawiał i że chyba sobie wymyślam. Ale jakoś się dogadaliśmy, trochę byłem zniesmaczony zachowaniem, ale uznałem, że każdy może się pogubić i o czymś zapomnieć. Ale tym razem zadzwoniłem o naprawę, pan mnie wysłuchał powiedział, że pod koniec tygodnia ma terminy, ale jak usłyszał, że samochód ma napęd 4x4 od razu nagle terminów nie ma, aktualnie ma łatwiejsze naprawy ma do zrobienia i w sumie to on się nie będzie zajmował takimi rzeczami, bo to za dużo roboty i wszystko trzeba by sprawdzać w napędzie, więc nie pomoże, bo tak jak wcześniej wspominał za dużo czasu i pracy musiałby na to poświęcić. Jasno zostało mi wyjaśnione, że pan robi tylko błache naprawy i takie które mu się opłacają najbardziej. Nie polecam.

Damian Tasi ☆ 1/5
Artur Jarząbek

Nie polecam. Robiłem u niego wtryski w toyocie Avensis i jak się okazało użył używanych części mimo zapewnień że wszystko wymienione zostało na nowe za co oczywiście zapłaciłem. Naprawić swoich błędów nie umiał bo nagle strasznie grafik mu się zrobił napięty. Nie wspomnę o kontakcie z właścicielem ktorego dziwnym trafem nigdy nie było jak przyjeżdżałem a jak mi powiedział pracownik, tylko z nim mogłem rozmawiać na temat reklamacji i ponownej naprawy samochodu. Pieniędzy oczywiście zwrócić też nie raczył bo i po co. Byłem raz i żałuję, więcej tam nie pojadę.

Artur Jarząbek ☆ 1/5
Grzegorz Iwański (Iwan)

Pojechałem na ustawienie zbieżności. Załatwione od ręki. Polecam

Grzegorz Iwański (Iwan) ☆ 5/5
Jacek M

Profesjonalne, uczciwe podejście do klienta. Szybka diagnoza i naprawa a co ważne w przystępnej cenie. Właściciel z duża wiedzą i doświadczeniem, który bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Serwisuje samochod od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam.

Jacek M ☆ 5/5
Marcin

Podstawowa mechanika pojazdu została wykonana prawidłowo i terminowo. Niestety ze względu na obsługę klienta tzn. brak kultury właściciela, który rzuca "pod nosem" bluzgami przy kliencie, zakład ten będę omijał.

Marcin ☆ 2/5
Kamil

Odwiedziłem wielu różnych mechaników w Kielcach, jednak tu naprawdę jestem zadowolony. Konkretne podejście do klienta, profesjonalizm, szybka realizacja i dobre ceny. Szczerze polecam

Kamil ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Osiak - mechanika pojazdowa

Adres

Osiak - mechanika pojazdowa znajduje się w Wojska Polskiego 122, 25-201 Kielce, Polska

Telefon

Numer telefonu do Osiak - mechanika pojazdowa jest +48 607 101 067

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: 08:00–13:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Osiak - mechanika pojazdowa

    Podobne alternatywy w pobliżu Osiak - mechanika pojazdowa

    Go up