Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice

📍 Warsztaty samochodowe w Gliwice

Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice

7.4

Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski w Gliwicach to miejsce, gdzie profesjonalna obsługa i precyzyjna diagnoza idą w parze z terminowością. Warsztat specjalizuje się w markach takich jak Renault i Dacia, oferując kompleksowe usługi – od przeglądów po skomplikowane naprawy. Klienci doceniają rzetelne podejście oraz transparentność kosztów, co buduje zaufanie na lata.

Mechanicy stawiają na skuteczne rozwiązania, nawet w przypadku nietypowych usterek, a szybki czas realizacji sprawia, że serwis wyróżnia się na tle konkurencji. To idealne miejsce dla kierowców ceniących solidność i uczciwość, gdzie każde auto traktowane jest z należytą starannością.

Cechy i usługi Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
  • Toaleta
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC
Parking
  • Własny parking

Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice jest na pozycji 41 z 109 w warsztaty samochodowe w Gliwice

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 101 opinii w Google

Łukasz Schindler

To moja trzecia naprawa w tym serwisie i po raz kolejny jestem bardzo zadowolony. Oddałem auto z problemem drgań karoserii przy przyspieszaniu. Początkowo podejrzewałem, że winne mogą być poduszki silnika albo przegub wewnętrzny, jednak mechanicy postawili na tylny układ hamulcowy. Szczerze mówiąc, sam nie mogłem w to uwierzyć – ale diagnoza okazała się trafna, a usterka została usunięta. Fachowe podejście i skuteczna naprawa – zasłużone pięć gwiazdek. 🌟🌟🌟🌟🌟 Pewnie kiedyś tam wrócę… oby nieprędko 😉.

Łukasz Schindler ☆ 5/5
Przemysław M

Solidnie, rzeczowo i w deklarowanym terminie. Przegląd wiosenny i drobne poprawki wykonane fachowo i profesjonalne, a moje wymysły i marudzenia cierpliwie wysłuchane i omówione. Polecam i dziękuję! Właściciel czarnego Fluence 🙂

Przemysław M ☆ 5/5
Dariusz Musialik

Znakomity serwis, swietni fachowcy, szybkie terminy, dobre ceny. Polecam dls elascicieli Reanult I Dacia.

Dariusz Musialik ☆ 5/5
Tobiasz Miodek

Od wielu lat bez zmian, najlepsi dla kierowców Renault. Jedyny minus, po 7 latach sprzedałem lagunę- kupiłem vitare i jej nie serwisują 🙁

Tobiasz Miodek ☆ 5/5
Wojciech Pawłowski

Wszystko profesjonalnie wykonane. Polecam. Bez nabijania klienta.

Wojciech Pawłowski ☆ 5/5
Yevhen Petrov

Bardzo szybka naprawa. O 14.00 przyjechałem żeby sprawdzić stan paska klinowego Renault Megane 3, o 16.30 odebrałem samochód już z wymienionym paskem. Bardzo dziękuję. Polecam. Do zobaczenia we wrześniu na wymianie oleju.

Yevhen Petrov ☆ 5/5
Dawid Bujniewicz

Dacia Lodgy 2012r. Naprawa: wymiana przewodów hamulcowych,filtrów,oleju, wahacza, uszczelki wtryskiwacza i innej przez którą olej oblewał silnik. Ponadto sprawdzenie zawieszenia oraz oświetlenia. Auto gotowe do odbioru następnego dnia. Koszta naprawy bardzo uczciwe. Właściciel uprzejmy,uczciwy i rzetelny. Wszystkim właścicielom Dacia i Reno - polecam! W tym miejscu zamierzam stale serwisować swoje auto.

Dawid Bujniewicz ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice

Adres

Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice znajduje się w Dolnej Wsi 35B, 44-100 Gliwice, Polska

Telefon

Numer telefonu do Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice jest +48 603 895 949

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice

    Podobne alternatywy w pobliżu Serwis Rafał Kozubek-Raczkowski Gliwice

    Go up