„Diesel Service” (Sebastian Milowski)

📍 Warsztaty samochodowe w Bytom

7.8

Serwis w Bytomiu wyróżnia się profesjonalizmem i precyzyjnym podejściem do diagnostyki i napraw, szczególnie w zakresie sprawdzeń technicznych. Obsługa klientów cechuje się zaangażowaniem i szybkością wykonania usług, co jest rzadko spotykanym standardem w branży. Szczególnie doceniany jest szczegółowy przegląd pojazdu przed i po interwencji.

Warto jednak zwrócić uwagę na ryzyko związane z ewentualnymi nieprawidłowościami montażowymi, które mogą prowadzić do poważnych konsekwencji podczas jazdy. W takich przypadkach kluczowe jest dokładne sprawdzenie i dokręcenie elementów, aby zapobiec awariom. Warto przed skorzystaniem z usług zapoznać się z warunkami gwarancji i odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia powstałe po wyjeździe z serwisu.

Cechy i usługi "Diesel Service" (Sebastian Milowski)

Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

"Diesel Service" (Sebastian Milowski) jest na pozycji 32 z 117 w warsztaty samochodowe w Bytom

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

"Diesel Service" (Sebastian Milowski) ma ocenę 4.3 na 5 oparte na ponad 268 opinii w Google

Kornel Hajzler

Szczerze mówiąc, rzadko spotyka się tak profesjonalną obsługę i tak szybka naprawę. Od dokładnego sprawdzenia auta przed zakupem, aż po ekspresowy serwis wykonany praktycznie od ręki. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt i zaangażowanie // niezawodność. Poleconko 🙂

Kornel Hajzler ☆ 5/5
RECONDO SURVIVAL

Cóż...mieszane uczucia. Usługa - sprawdzenie wtryskiwaczy. Sprawdzone, wydruk z komputera, wtryskiwacze w bardzo dobrym stanie fachowe podejście i wszystko byłoby ok, ale... Ale po dojechaniu w okolice Wrocławia, zaczęła się lać ropa ( nie, nie kapac, tylko lać). Brak możliwości powrotu na kołach, zbyt dużo się lało ropy i to wszędzie pod całym autem - zagrożenie pożarowe. Koszt lawety 2000 netto. Serwis nie sprawdził, nie dokręcili jakieś rurki. ,,bo panie to normalne, że tak się może stać " ,,laweta to nie nasz problem" - a czym to problem, kto dał ciała??? Czyli zajeżdżam do serwisu autem sprawnym w 100% a wracam po przejechaniu 230km na lawecie z nie małym wydatkiem, a serwis umywa ręce. Dokręcili tą rurkę i tyle... Powinienem wystąpić na drogę sądową o zwrot kosztów holowania, bo to nie z mojej winy auto zostało uziemione, a z mojej kieszeni poszło 2000zl netto. Plus ich usługa 900. Czyli sprawdzenie 5 wtryskiwaczy kosztowało mnie niecałe 3400 zł. Szkoda bo blisko, ale po takim ,,incydencie" już tam nie wrócę. Zdjęcie plam ropy ( tak te wszystkie plamy to moja ropa) Ba...po tym wszystkim nawet nie umyli komory silnika i w aucie wysokiej klasy śmierdzi ropa jakby że starego ledwo żyjącego auta.

RECONDO SURVIVAL ☆ 1/5
Grzegorz Dąbrowski

Witam z czystym sumieniem polecam ten warsztat samochodowy wczoraj oddałem samochodu i poprosiłem żeby zrobili mi go w 1 dzień wyciek płynu chłodniczego pompa wody i rozrząd do sprawy podeszli bardzo priorytetowo i profesjonalnie pozdrawiam 😁😁😁😁

Grzegorz Dąbrowski ☆ 5/5
SENNAH I NINA

Auto stało pół roku, po ciągłym upominaniu się w końcu zostało dokończone. Po zrobieniu głowicy auto nie miało mocy, zostało mi zrobione jakieś dziwne obejście. Do teraz nikt się tego nie chce ruszać bo się boją. Miska była zrobiona, ciekła po naprawie, po 3 krotnej reklamacji dalej ciekła. W skrócie omijać szerokim łukiem, jeżeli chcecie mieć dalej swój samochód.

SENNAH I NINA ☆ 1/5
Iran Montana

Najlepszy warsztat w okolicy polecam serdecznie

Iran Montana ☆ 5/5
SO WISZCZE

Sewis nadajacy sie tylko do szybkich napraw i uslug typu klocki olej czy doraznymi naprawami jesli chodzi cos grubego to nie polecam. Duzo mlodocianych pracownikow na przeszkoleniu nadzorowanych przez 2 mechanikow ktorzy nie sa wstanie upilnowac wszystkich wpadek.U mnie sruby kazda z innej parafi innego koncernu przykrecone na wifi. Uszczelki w plynie doprowadzily do rozszczelnien osprzetu i zalewania paska klinowego olejem ktory po 30k sie poprostu rozpadl co skonczylo sie lawetą i ponownym wyciaganiem silnika i wtedy wyszly te wszystkie kwiatki. moglbym wymieniac wiecej ale po co to i tak nic nie zmieni.

SO WISZCZE ☆ 2/5
Tasek2010 wojtek

Drugi raz skorzystałem z usług tego serwisu i drugi raz naprawa wykonana skutecznie. Autko przywiozłem na umówiony termin i w ten sam dzień odebrałem sprawne. Fachowa diagnoza i szybka naprawa. Bardzo polecam. Mitsubishi Grandis 2.0 diesel.

Tasek2010 wojtek ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o "Diesel Service" (Sebastian Milowski)

Adres

"Diesel Service" (Sebastian Milowski) znajduje się w Składowa 21, 41-902 Bytom, Polska

Telefon

Numer telefonu do "Diesel Service" (Sebastian Milowski) jest +48 538 287 369

Strona internetowa

Strona internetowa "Diesel Service" (Sebastian Milowski) jest: qservicecastrol.eu/nasz-warsztat/z7vbk928-diesel-service-sebastian-milowski

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z "Diesel Service" (Sebastian Milowski)

    Podobne alternatywy w pobliżu "Diesel Service" (Sebastian Milowski)

    Go up