Nucek Auto-Części (Warsztat)
📍 Warsztaty samochodowe w Bytom
Warsztat w Bytomie oferuje usługi mechaniczne, jednak doświadczenia klientów są mieszane. Koszt usług może być znaczny, a terminowość czasami pozostawia wiele do życzenia. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonanych napraw, która nie zawsze spełnia oczekiwania.
Obsługa klienta może być niejednoznaczna, z uwagami na brak komunikacji i nieprzyjazne podejście. Przed skorzystaniem z usług warto rozważyć opinie innych klientów i dokładnie omówić szczegóły z pracownikami.
Cechy i usługi Nucek Auto-Części (Warsztat)
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Nucek Auto-Części (Warsztat) jest na pozycji 66 z 117 w warsztaty samochodowe w Bytom
Opinie klientów
Nucek Auto-Części (Warsztat) ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 84 opinii w Google
Nie polecam. Zlecona została wymiana sprzęgła. Koszt był ogromny w porównaniu z innymi zakładami, ale zależało mi na czasie - żeby naprawa była wykonana w trakcie mojego tygodniowego urlopu. Panowie przystąpili do pracy dopiero gdy po powrocie zadzwoniłem z pytaniem, czy mogę odebrać samochód. Po naprawie okazało się, że źle zostały złożone półosie i są wycieki. W tym czasie warsztat był nieczynny że względu na przerwę urlopową. Dzwoniłem kilka razy bez skutku. Wysłałem SMS z prośbą o pilny kontakt po urlopie.. oczywiście zero kontaktu, telefonu nie odbierają. Jednym słowem dużo pieniędzy za nic.
Nie polecam zleciłem regenerację zacisku przedniego koła przed sprzedażą samochodu kiedy parę dni później sprzedawałem samochód kupujący chciał podjechać na stację i co się okazało że regenerowany zacisk dalej nie działał poprawnie a usługa tania nie była nie polecam i omijać zdaleka ! I to nie koniec podjechałem z reklamacją i powiedziałem w czym jest rzecz to pan mechanik bardzo przemondrzaly wzia zeszyt i szukał do mnie wolnego terminu tak z łaską ale już się tam nie zjawiłem żałuję że nie rozmawiałem z szefem bo żądał bym tych 450 zł spowrotem
pan w okularach strasznie opryskliwy i te jego bez celu docinki ktore tylko pokazuja co za ludzie tam pracuja.... nigdy wiecej... w trakcie roboty potrafia zadzwonic i powiedziec ze naprawa wyjdzie 3 razy wiecej niz zakladano.... 3 razy doradzali i sie okazalo ze blednie nigdy wiecej tam nie przyjade, wzreszta ostatnie opinie same pokazuja... moglbym wiecej napisac co z nimi za historie mialem ale brakloby miejsca na napisanie tej powiesci ....
Mój samochód Fiat jest serwisowany w tym warsztacie i za każdym razem wszystko jest idealnie. Od zepsutych drzwi po klamkę, oleje filtry, chłodnice 😉Polecam
Pamiętam że trafiłem do Nucka z przypadku dawno temu (potrzebowałem na szybko naprawić samochód i znalazłem namiar na googlu) i szczerze nie żałuję 😀 Panowie zawsze podchodzą do tematu na najwyższym poziomie, dokładnie i ciekawie opiszą usterkę oraz możliwości. Nie robią "samowolki" a ceny mają naprawdę przystępne. Wczoraj zdechła mi pompa wody w C-Maxie, słaba sytuacja bo potrzebuję samochodu na sobotę... No i dziś już samochód naprawiony i odebrany za co składam wielkie podziękowania! Taka rada dla osób narzekających na osobę odbierającą telefon - Ci ludzie są w pracy, mają dużo roboty. Sam pracuję z ludźmi i również cenię sobie prostą i szybką konkretną rozmowę bez zbędnych elaboratów. Zwłaszcza gdy telefon dzwoni co 5 minut. Polecam i pozdrawiam Nucków 😀
Nie Polecam!! Wstawiłem tam auto bo był to warsztat najbliżej mnie i miał dobre opinie. A zaczęło od tego że coś bardzo głośno trzasnęło w okolicach koła. Podejrzewałem łożysko koła i o tym poinformowałem pana mechanika.Ale niestety po 5dniach stania auta i 2ponagleniach pan mechanik wreszcie "zajrzał" do mojego leciwego roboczego auta (VW polo 1997). Po czym stwierdził że wszystkie są takie same i halasuja podobnie oraz można używać dalej. Po odebraniu auta i ujechaniu ok 800m tak mocno trzasnęło że sam się wystraszyłem i zawiozłem auto do innego warsztatu(niestety dużo dalej) oto foto po ściągnięciu koła. Podejrzewam że w Nucek auto nawet nie ściągnięto koła żeby zajrzec do lozyska.
Chciałem umówić się na wizytę żeby naprawić pas bezpieczeństwa I pracownik powiedział że jedyny wolny termin jest w czwartek , odpowiedziałem że nie mogę w ten dzień I pracownik na to odpowiedział " to specjalnie teraz przesunę wszytkich klientów żeby naprawić twój pas " Potakrował mnie jak jakiegoś śmiecia a nie klienta
Informacje o Nucek Auto-Części (Warsztat)
Adres
Nucek Auto-Części (Warsztat) znajduje się w Wrocławska 39, 41-902 Bytom, Polska
Telefon
Numer telefonu do Nucek Auto-Części (Warsztat) jest +48 502 634 294
Strona internetowa
Strona internetowa Nucek Auto-Części (Warsztat) jest: web.facebook.com/Nucek-Auto-Cz%C4%99%C5%9Bci-1774771446175992
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte