Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa
📍 Warsztaty samochodowe w Bielsko-Biała
W Bielsku-Białej znajduje się serwis samochodowy, który oferuje instalacje LPG. Niestety, doświadczenia klientów są mieszane. Niektóre instalacje, takie jak Landi Renzo, mogą powodować problemy z samochodem, w tym utratę mocy i niestabilną pracę silnika. Klientom zaleca się ostrożność przy wyborze usług tego serwisu.
Pomimo obecności doświadczonego kierownika, który zna się na diagnostyce, obsługa klienta pozostawia wiele do życzenia. Klientom trudno się zorientować w sytuacji, gdy pojawiają się problemy z instalacją. Zaleca się dokładne rozważenie wyboru serwisu przed podjęciem decyzji o instalacji.
Cechy i usługi Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 413 opinii w Google
Założyli instalacje za 6tys. Silnik TSI 1.8 w Skodzie. Po 800km w trasie wywaliło wtryskiwacz. Musiałem płacić za lawetę, przesuwać urlop i generalnie strata czasu i pieniędzy. Naprawili mi to za 1400zł twierdząc że poprzedni mechanik spartolił robotę. Po 2 tygodniach znowu wywaliło wtryskiwacz. Tym razem inny. Mechanik w Auto-Diag powiedział że uszczelka puściła. Wymienił ją i powiedział że auto będzie do odebrania następnego dnia. Rano okazało się że znowu wywaliło, tym razem wszystkie uszczelki we wtryskiwaczach. Wymienił jeszcze raz i niby działa, ale zapłaciłem za to kolejne 400zł bo łaskawie wzięli na siebie koszt robocizny. Między tymi wszystkimi naprawami pojawiały się drobniejsze problemy jak np. błędne wskazywanie pojemności w baku, piszczenie wielozaworu itd. A to wszystko w zaledwie pół roku. Ogólnie NIE POLECAM. Od momentu instalacji LPG w tym serwisie mam same problemy z autem. Traci moc, nie pracuje rowno na niskich obrotach, raz robię dystans 600km innym razem 400km w takim samym trybie jazdy. Instalacja to Landi Renzo i przestrzegam żeby tego badziewia nie kupować! Szkoda samochodu psuć. Dodam jeszcze że kierownik serwisu to typowy cwaniak, który zrzuca wine na użytkownika i traktuje go jak idiotę, co o niczym nie ma pojęcia. Jeszcze raz NIE POLECAM! 👎 Nie wrócę tam bo gwarancja jest tylko na papierze i nie chcę żeby tacy "fachowcy" grzebali mi przy aucie.
Szef zna się na robocie. Potrafi zdiagnozować perfekcyjnie usterkę nie dotyczaca instalacji LPG. Dziękuję. Polecam
Montowana instalacja gazowa STAG w Fordzie Mustangu , fachowe podejście do klienta, wykonane zgodne ze sztuką . Cena bardzo konkurencyjna. Realizacja w terminie. Polecam
Miła konkretna obsługa. Zakładałem u Panow juz trzecią instalacje i eksploatacja bez problemów. Polecam!!
Coś nie tak się stało z tym warsztatem. Nie dość, że zgubili książkę serwisową to po wymianie listwy wtryskowej samochód stracił moc, dusi go i ledwo jezdzi na gazie. Na trasie jak go specjalnie przyduszam to komputer wywala błędy.
Inne czujniki parkowania zamontowane niż w ofercie, a do tego zgubiona maskownica tylnej lampy 🙁 ( Nie polecam!
Szybko, schludnie zamontowana butla w bagażniku. Regulacja 1.8 is wyszła bardzo fajnie. Polecam
Informacje o Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa
Adres
Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa znajduje się w Harfowa 8, 43-300 Bielsko-Biała, Polska
Telefon
Numer telefonu do Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa jest +48 33 486 27 16
Strona internetowa
Strona internetowa Auto Diag. Autogaz, elektronika samochodowa jest: autodiag.bielsko.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:00–17:00
Wtorek: 07:00–17:00
Środa: 07:00–17:00
Czwartek: 07:00–17:00
Piątek: 07:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte