AUTO-SERVICE WARZYBOK

📍 Warsztaty samochodowe w Rzeszów

8.4

AUTO-SERVICE WARZYBOK w Rzeszowie to profesjonalny warsztat samochodowy, specjalizujący się w obsłudze pojazdów marki Peugeot, Renault i Citroën. Zapewnia kompleksowe usługi diagnostyczne i naprawcze, ceniąc się na rynku dzięki precyzyjnym analizom i fachowej obsłudze technicznej. Personel charakteryzuje się wysoką wiedzą specjalistyczną, szczególnie w zakresie usterk francuskich aut.

Warsztat oferuje indywidualne podejście do klientów, uwzględniając szczegółowe konsultacje przed podjęciem większych prac. Zapewnia również elastyczność, przyjmując pojazdy także bez wcześniejszego umówienia w nagłych sytuacjach. Transparencja i profesjonalizm to kluczowe wartości, które wyróżniają ten serwis na rynku.

Cechy i usługi AUTO-SERVICE WARZYBOK

Oferta
  • Wymiana oleju
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

AUTO-SERVICE WARZYBOK jest na pozycji 13 z 103 w warsztaty samochodowe w Rzeszów

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

AUTO-SERVICE WARZYBOK ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 234 opinii w Google

Nano Desu

Bardzo drogo, Rachunek za prostą usługę wywindowany pod sufit. Znajomi łapali się za głowę jak można liczyć tyle pieniędzy za proste usunięcie usterki. Początkowo diagnostyka 150 zł (paragonu nie otrzymałem). Jednak gdy poprosiłem o paragon za drugim razem przy finalnej transakcji, przyszło mi na niego chwilę poczekać- odniosłem wrażenie że to nie jest ich stała praktyka.

Nano Desu ☆ 1/5
Kamil Łoś

Niesamowity mechanik! Korzystam z usług tego warsztatu już ponad 1,5 roku. Najpierw przyjeżdżałem z Peugeotem, a później z Renault Megane i za każdym razem wyjeżdżałem w pełni zadowolony. Pani obsługująca klientów jest bardzo miła i pomocna, a mechanik świetnie zna się na swojej pracy – szczególnie na usterkach francuskich samochodów. Zawsze potrafi trafnie zdiagnozować problem i skutecznie go naprawić. Z czystym sumieniem polecam ten warsztat każdemu.

Kamil Łoś ☆ 5/5
Paweł Kunysz

Niesamowity serwis. Bardziej rodzinny.Postawili na nogi mojego Peugota RCZ. Rozrząd,kompletne sprzęgło,dioda kontrolna do wypalania dpf,której w RCZ nie ma fabrycznie. Jestem zszokowany obslugą i fachowością mechaników. Wszyscy na forum RCZ twierdzili że w tym aucie sprzęgło jest i będzie zawsze twarde. No to polecam w takim razie serwis Warzybok w Rzeszowie.Z czystym sumieniem polecam. 🙂🙂🙂🙂.

Paweł Kunysz ☆ 5/5
senno senno

Nie stety to miejsce wiele straciło. Mam wrażenie że Pani z głowy ceny bierze za usługi oceniając klienta według własnego widzi mi się. Niedługo policzy klimatyczne lub chociaż powietrze którym tam się oddycha. Wprowadza zamęt Panom mechanikom to widać. Po ostatniej wizycie czuję się zniesmaczony i zrobiony w balona. Wiecej tam nie pojadę szkoda mechaników bo robią dobrą robotę🤷

senno senno ☆ 1/5
Krupczyq

Citroen C3 MK2 2011 Fachowa obsługa, stałe raportowanie postępach, konsultacja w przypadku większych wydatków. Polecam, konkretny serwis.

Krupczyq ☆ 5/5
Łukasz Bąk

Polecam,najlepsi specjaliści od marki Renault na Podkarpaciu.

Łukasz Bąk ☆ 5/5
Marek Dudek

Rewelacyjna obsługa. Super warsztat, super ludzie. Jakiś czas temu przyjechałem z wymianą filtrów, siłownika i generalnym przeglądem zawieszenia. Oprócz filtrów do wymiany były klocki + inne drobnostki (Citroen X7). Oczywiście po przeglądnięciu najpierw kontakt i po uzgodnieniu dopiero kompleksowa usluga. Jakiś czas temu uratowali mnie dosłownie w ostatniej chwili przed majówka. Bez umawiania przyjęli mnie i ocenili sytuacje. Stukanie przy kole które pierwotnie miało się skończyć wymiana tulei i szybka naprawą okazało się większą robota które kompletnie na początku nie była możliwa do wykonania przed weekendem. Jednak udało się! Na pewno mój kolejny raz będzie tylko u nich. Serdecznie Polecam!

Marek Dudek ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o AUTO-SERVICE WARZYBOK

Adres

AUTO-SERVICE WARZYBOK znajduje się w Mielecka 21, 35-504 Rzeszów, Polska

Telefon

Numer telefonu do AUTO-SERVICE WARZYBOK jest +48 512 947 477

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–17:00
Wtorek: 08:00–17:00
Środa: 08:00–17:00
Czwartek: 08:00–17:00
Piątek: 08:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z AUTO-SERVICE WARZYBOK

    Podobne alternatywy w pobliżu AUTO-SERVICE WARZYBOK

    Go up