Auto Komis HENEK

📍 Komisy samochodowe w Bytom

3.7

Auto Komis HENEK w Bytomie oferuje szeroki wybór pojazdów, jednak doświadczenia klientów wskazują na znaczną różnicę w jakości obsługi. Niektórzy podkreślają uczciwość i profesjonalizm sprzedawców, zwłaszcza w przypadku starannego przygotowania dokumentacji i pomocy przy wyborze auta. Warto jednak zwrócić uwagę na indywidualne podejście do klientów, które może wahać się od bardzo pozytywnego do nieadekwatnego.

Przed zakupem zaleca się sprawdzenie stanu technicznego pojazdu na miejscu, zwłaszcza ukrytych wad, które nie zawsze są widoczne w ogłoszeniu. Komis oferuje zarówno sprawne auta, jak i te wymagające większego nakładu pracy. Warto też skonsultować się ze specjalistą przed podjęciem decyzji, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Cechy i usługi Auto Komis HENEK

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Rzeczy używane

Auto Komis HENEK jest na pozycji 12 z 15 w komisy samochodowe w Bytom

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Auto Komis HENEK ma ocenę 3.2 na 5 oparte na ponad 38 opinii w Google

Natalia Pawlak

Kupiłam samochód z ukrytą wadą jaką był zepsuty silnik, o czym sprzedawca najwyraźniej zapomniał wspomnieć 🤬 Samochód po krótkim czasie użytkowania zaczął się co chwilę psuć. Sprzedawca arogancki, podczas rozmowy telefonicznej wydzierał się do słuchawki, klnął nie dało się z nim normalnie porozmawiać, totalny brak szacunku, chamstwo na medal!!!!!!! Zdecydowanie odradzam kupna tam samochodu. Panu życzę by to Pana chamskie zachowanie wróciło do Pana z podwójna siłą. Nie pozdrawiam

Natalia Pawlak ☆ 1/5
Kinga Maj

Kupowałem auto w komisie Henek i jestem bardzo zadowolony! Wszystko zgodne z opisem, żadnych ukrytych wad, a obsługa naprawdę pomocna i uczciwa. Widać, że znają się na tym, co robią. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego auta w dobrej cenie!

Kinga Maj ☆ 5/5
Krzysztof Bolo

Sprzedawca nie poważny trudny kontakt nie odbiera telefon mówi że będzie a go nie było pocałowałem klamkę a auto z daleka już było widać że wyglądało dużo gorzej niż na zdjęciach w ogłoszeniu. Nie polecam szkoda czasu.

Krzysztof Bolo ☆ 1/5
Piotr Mazur

Bardzo arogancki i niemiły sprzedawca przy oglądaniu auta i zwróceniu uwagi na brak płynu chłodniczego w golf IV że coś musi być nie tak jeśli niema płynu pan arogancko odpowiedział że jak sie nie podoba to żebyśmy jechali do domu Nie polecam Gratulacje za czytanie ze zrozumieniem bo nic nie pisałem o rdzy której jak pan twierdził przez telefon jej miało nie być i nie jest zgnity ale następnym raze jak będę chciał wyrzucić pieniądze to wyrzucę je do śmieci jak będę chcial a nie dam jakiemuś cwaniakowi zeby sie cieszyl z moich pieniedzy. I nie będę kupowal bubla który stoi i niema płynu chłodniczego gdzie na to odpowiedział pan że trzeba dolać, [jakis powod jest ze go niema] to jak trzeba być perfidnym i zakłamanym reklamować auto bez wad gdzie mówiliśmy że jedziemy z daleka

Piotr Mazur ☆ 1/5
Sandra Soballa

Córka kupiła samochód w poniedziałek pan podjechał z nią na stację diagnostyczną żeby sprawdzić samochód. Pan bardzo miły polecamy .

Sandra Soballa ☆ 5/5
Kleksik

Autko kupiłam tydzień temu, Pan był tak uprzejmy że spotkał się z nami w niedzielę. Wszystkie sprawy w komisie poszły płynnie, dziś przy rejestracji również nie miałam najmniejszych problemów bo dokumentacja była bardzo dokładnie przeprowadzona.

Kleksik ☆ 5/5
Snikers

Każde auto to skarbonka bez dna. Facet nawija makaron na uszy i wykorzystuje niewiedzę innych. Ja sie wrąbałem na minę i teraz mam problem doprowadzić auto do stanu dobrego. Bez mechanika, stacji diagnostycznej nie kupujcie, nauczcie się na moim błędzie. Byłem świadom że coś będzie do roboty przy aucie za 3500, ale nie aż tyle…. Jak wracałem do domu to już musiałem się zatrzymać u mechanika bo kontrolka wyskoczyła sonda lambda, tak twierdzi pan właściciel który nic nie wspomniał że jest uszkodzona tylko usunął błąd komputerkiem by nie było widać a potem poinformował mnie o tym sms jak mu wysłałem zdjęcie check engine. Sprawdzajcie czy bagażnik się otwiera, bo ja tego nie zrobiłem ale może się okazać że też będzie do naprawy bo u mnie nie da się otworzyć, o ręcznym również nie zapominajcie sprawdzić bo może się okazać przy parkowaniu pod górkę że na dół się stoczycie. A to tylko 3 rzeczy z wielu które muszę naprawić ;D

Snikers ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Auto Komis HENEK

Adres

Auto Komis HENEK znajduje się w Cegielniana 1, 41-902 Bytom, Polska

Telefon

Numer telefonu do Auto Komis HENEK jest +48 735 523 604

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:30–19:00
Wtorek: 09:30–19:00
Środa: 09:00–19:00
Czwartek: 09:30–19:00
Piątek: 09:30–19:00
Sobota: 09:30–19:00
Niedziela: 10:00–19:00

Skontaktuj się z Auto Komis HENEK

    Podobne alternatywy w pobliżu Auto Komis HENEK

    Go up