OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych

📍 Komisy samochodowe w Piła

5.7

OFFERTS w Piłę specjalizuje się w profesjonalnym importie i sprzedaży autobusów używanych, oferując szeroki wybór pojazdów o sprawdzonej jakości. Dbałość o szczegóły i przejrzyste warunki transakcji to podstawowe zasady działania firmy, co przekłada się na zaufanie klientów.

Usługi obejmują elastyczne możliwości płatności, co ułatwia finalizację zakupu nawet przy braku pełnej gotówki. Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście to dodatkowe atuty, wyróżniające tę placówkę na rynku komisów samochodowych.

OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych jest na pozycji 22 z 39 w komisy samochodowe w Piła

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 8 opinii w Google

Marcin Kowalski

Kupiłem od Mirka 6 autobusów. nigdy nie było wad ukrytych zawsze kawa na ławę i nigdy nie ma problemu z przywiezieniem pieniędzy za auto w późniejszym terminie jak nie ma się całej gotówki. Polecam sprzedającego 200%

Marcin Kowalski ☆ 5/5
Andrzej Lech

Miejsce w którym szanuje się klienta.

Andrzej Lech ☆ 5/5
Robert Bartol

Ogromny wybór

Robert Bartol ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych

Adres

OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych znajduje się w Polna 9, 64-920 Piła, Polska

Telefon

Numer telefonu do OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych jest +48 601 535 115

Strona internetowa

Strona internetowa OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych jest: offerts.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych

    Podobne alternatywy w pobliżu OFFERTS import i sprzedaż autobusów używanych

    Go up