Plac mAuto / Van Der Car

📍 Komisy samochodowe w Warszawa

6.1

Plac mAuto / Van Der Car w Warszawie oferuje różnorodne samochody, jednak doświadczenia klientów są podzielone. Pozytywne opinie podkreślają profesjonalną obsługę, zwłaszcza dzięki zaangażowaniu pracowników, takich jak Pan Michał Krajewski, którzy zapewniają sprawną i przyjazną pomoc. Samochody prezentują się lepiej niż na zdjęciach, a transakcje przebiegają sprawnie, co buduje zaufanie wśród klientów.

Jednak niektórzy klienci zgłaszają problemy z komunikacją i organizacją, zwłaszcza w zakresie dostępności samochodów i profesjonalizmu obsługi. Warunki w biurze mogą być niekomfortowe, a brak zainteresowania klientem jest poważnym mankamentem. Pomimo tych wad, komis ma swoje zalety, ale warto dokładnie rozważyć wybór.

Cechy i usługi Plac mAuto / Van Der Car

Dostępne opcje
  • Dostawa
Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Rzeczy używane
Płatności
  • Płatności mobilne NFC

Plac mAuto / Van Der Car jest na pozycji 127 z 218 w komisy samochodowe w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Plac mAuto / Van Der Car ma ocenę 4 na 5 oparte na ponad 247 opinii w Google

Patryk Kuźnia

Bardzo nieprzyjemne doświadczenie. Kontakt telefoniczny już na początku pozostawiał wiele do życzenia – sprzedawca był niezdecydowany i sprawiał wrażenie, jakby sam nie wiedział, czy auta w ogóle są dostępne. Na miejscu było tylko gorzej. Zostaliśmy potraktowani z góry i niepoważnie, odpowiedzi były opryskliwe, a poziom obsługi – zerowy. Samo biuro to chaos: duszno jak w saunie, obok grupa pracowników (w tym kierowniczka), którzy głośno krzyczeli, przeklinali i oglądali filmiki, kompletnie ignorując klientów. Trudno mówić o jakimkolwiek profesjonalizmie, zwłaszcza przy zakupie samochodu za duże pieniądze. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z zakupu i zdecydowanie nie polecam tego miejsca. Brak szacunku do klienta i jego czasu.

Patryk Kuźnia ☆ 1/5
Krystian Zodzik

Polecam z czystym sumieniem, Kontakt, i sama obsługa na bardzo wysokim poziomie, Pan Michał Krajewski bardzo ułatwił mi odbiór auta przekładając specjalnie dla mnie na wcześniejszą godzine wydanie auta.Same auto na żywo prezentuje się lepiej niż na zdjęciach, stan techniczny odebranego pojazdu oceniam na bdb. Ogólnie jestem zadowolony z obsługi jak i samego pojazdu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Krystian Zodzik ☆ 5/5
Magdalena Z

Bardzo polecam ten komis. Obsługa na 5+, auta utrzymane w bardzo dobrym stanie, bez żadnych zastrzeżeń. Szczególne podziękowania dla Pana Michała - dzięki niemu nasz zakup auta był bezproblemowym i przyjemnym doświadczeniem.

Magdalena Z ☆ 5/5
Maciej Dźwigaj

Jestem bardzo zadowolony z kupna auta dla żony u tego dealera. Transakcja przebiegła szybko i sprawnie a pan Marcin załatwił wszystko profesjonalnie oraz w miłej atmosferze. Kupiłem zdalnie bez oglądania Toyotę RAV 4 hybrid Selection z 22r. Auto w realu prezentuje się lepiej niż na zdjęciach. Wszystko się zgadza z informacjami zawartymi w ogłoszeniu. Polecam!

Maciej Dźwigaj ☆ 5/5
CinCin

Nie będę wypowiadał się na temat obsługi w tym miejscu ,bo takiej pod tym adresem nie znajdziemy.Totalni ignoranci,nie spodobasz się wyglądem to nie będzie Gosć z Tobą rozmawiał. Plac otwarty dla ludzi, ale chyba niepotrzebnie, zero zainteresowania,pytasz kulturalnie Pana w pięknie uprasowanej koszuli i idealnie ułożonych włosach czy na placu znajduje się taki i taki samochód,to nieprzyjemnie chamsko odpowiada ,że nie wie i sugeruje łazić po placu i szukać,bo może jest a może go nie ma. Podnosi głos ,że na placu ma 500 samochodów i nie wie gdzie może być. Nie wiem kto zatrudnia takich ludzi. Umowa anulowana ale co tam firmę stać. Samochod nabyty ale w innym miejscu. Nie odwiedzać nie warto.

CinCin ☆ 1/5
Tomek Fitas

Znalazłem na otomoto.pl Audi Q3 z 2023 roku za 160000 zł. Spodobało sie żonie, więc zadzwoniłem i umówiłem sie na następny dzień na oględziny, jazdę próbną i miałem nadzieję na zakup. Za gotówkę. Konkretnie w piątek. Niestety wieczorem zadzwonił do mnie pan z którym się umawiałem z informacją, że nie będzie mi w stanie pokazać auta. Może w poniedziałek. Zapytałem dlaczego? Jakaś rezerwacja, awaria? Nie - usłyszałem. Samochód jest NIEODŚNIEŻONY. Serio, taką odpowiedź usłyszałem. Pojechaliśmy do konkurencji. Brawo. Oby więcej takich zaangażowanych i sumienny pracowników.

Tomek Fitas ☆ 1/5
Wiktor

Polecam komis oraz Pana Michała. Bardzo pomocny, kontaktowy. Sama procedura zakupu sprawna i przyjemna

Wiktor ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Plac mAuto / Van Der Car

Adres

Plac mAuto / Van Der Car znajduje się w Puławska 617/621, 02-885 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Plac mAuto / Van Der Car jest +48 22 487 55 01

Strona internetowa

Strona internetowa Plac mAuto / Van Der Car jest: vandercar.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–18:00
Wtorek: 09:00–18:00
Środa: 09:00–18:00
Czwartek: 09:00–18:00
Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 10:30–15:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Plac mAuto / Van Der Car

    Podobne alternatywy w pobliżu Plac mAuto / Van Der Car

    Go up