Myjnia samochodowa EUROWASH
Myjnia samochodowa EUROWASH znajduje się w Kalisz (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 8.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Myjnia samochodowa EUROWASH
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Myjnia samochodowa EUROWASH jest na pozycji 3 z 20 w myjnie samochodowe w Kalisz
Opinie klientów
Myjnia samochodowa EUROWASH ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 188 opinii w Google
Myjnia na której problemem jest umycie auta, beznadziejna chemia, która po prostu nie działa. Czas na mycie po wrzuceniu monet to jakiś kiepski żart....
Z jednej strony świetne wysokie ciśnienie i sporo środków z drugiej strony cykle dość krótkie. Trzeba się uwijać.
Najlepsza myjnia w mieście, chemia rewelacja
Optymalne ciśnienie wody. Wszystko działa. Niedrogo.
Wybierałem tę myjnię, gdyż mycie zasadnicze doskonale sobie radziło z brudem i niekiedy jednorazowy natrysk wystarczył by zmyć brud. Ostatnio musiałem kilka razy w jednym miejscu pryskać a brud schodził bardzo opornie. Nie wiem czy coś się zmieniło w jakości detergentów, ciśnieniu wody, czy może to, iż wybrałem poraz pierwszy środkowy boks, ale jeżeli taka jakość się powtórzy to niestety nie będę mógł tej myjni komukolwiek polecić. Edytuję 23.05.2024. No ja żegnam tę myjnię. Szkoda, bo wcześniej myło.
Ta myjnia to totalne nieporozumienie, nigdy więcej nie skorzystam bo nie działa - totalny brak ciśnienia po 2 minutach mycia. W dniu 29.11.2022 o godzinie 8.55 wrzuciłem na drugim stanowisku 7 zł a po około 2 minutach myjnia "umarła" - zerowe ciśnienie na programie mycia, jedynie ciśnienie pozostało na programie płukania zwykłą twardą wodą. Próbowałem tym programem domyć samochód ale oczywiście bezskutecznie więc wyjechałem brudnym autem i musiałem jechać na inną myjnię. W normalnych warunkach powinienem zgłosić reklamację ale automat reklamacji nie przyjmuje - tylko kasę 🙂 Zatem odradzam wszystkim tą myjnię, bo nie ma pewności czy myjni zechce się działać. Jest tak dużo samoobsługowych myjni w Kaliszu że tą można sobie spokojnie odpuścić.
Myjnia może i nie najgorsza, za to właściciel mało przyjemny. Przyjechaliśmy większą grupą umyć auta. Po kilkunastu minutach właściciel wybiegł do nas drac się, że to teren prywatny, że jesteśmy bez kultury, że to nie miejsce na piknik, a wszystko to dlatego, że po umycciu aut od razu nie odjechaliśmy. Szanowny Panie właścicielu, gratuluję podejścia. Ciekaw jestem jakby się Pan poczuł, gdyby w restauracji, zaraz po zjedzeniu posiłku właściciel do Pana wybiegł, twierdząc że to nie miejsce na posiadówki i kazał wyjść!
Informacje o Myjnia samochodowa EUROWASH
Adres
Myjnia samochodowa EUROWASH znajduje się w Warszawska 71, 62-800 Kalisz, Polska
Telefon
Numer telefonu do Myjnia samochodowa EUROWASH jest +48 508 414 741
Strona internetowa
Strona internetowa Myjnia samochodowa EUROWASH jest: facebook.com/myjniabezdotykowa.eurowash
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny