Myjnia Samoobsługowa TixE Darex

📍 Myjnie samochodowe w Kozy

8.0

Myjnia Samoobsługowa TixE Darex znajduje się w Kozy (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 8.0. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Myjnia Samoobsługowa TixE Darex

Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Myjnia Samoobsługowa TixE Darex jest na pozycji 1 z 4 w myjnie samochodowe w Kozy

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Myjnia Samoobsługowa TixE Darex ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 54 opinii w Google

Maro

Myjnia na prawdę miło mnie zaskoczyła. Można spokojnie bez pośpiechu umyć auto za kwotę za którą na innej myjni umyjesz tylko jeden bok auta. Są dwa stanowiska z pianą i trzy z szczotką. Na plus to różnego rodzaju stanowiska tak jak: odkurzacz, dyspenser papieru, pranie dywaników, pranie tapicerki, odświeżacz dywaników i wykładziny, nabłyszczacze do felg i plastiku i tapicerki, odświeżanie wnętrza samochodu, kasków itp., dystrybutor z płynem do spryskiwaczy. Zastosowane środki dają radę! Auto czyste i pachnące. Gorąco polecam

Maro ☆ 5/5
Dominik P

Po raz koojejny nie działa oprysk felg, często są zagięte/uszkodzone węże od tego programu, stracony czas.

Dominik P ☆ 1/5
Kacper Filek

Jedna z lepszych myjni w okolicy. Na miejscu wszystko co potrzeba do odświeżenia samochodu

Kacper Filek ☆ 5/5
Dominic Szpila

Chemia super zmywa nawet największy brud po całej zimie. Moja ulubiona myjnia bezdotykowa z możliwością płacenia kartą zawsze zadowolony klient polecam wszystkim!!!! 😀

Dominic Szpila ☆ 5/5
Анастасія Пачкова

To jest nasza ulubiona myjnia samochodowa. Serdecznie polecam 👌

Анастасія Пачкова ☆ 5/5
Wojciech Dobosz

Piana super ale naprawili byście sobie automat bo powinna byc jedna cena za minutę a tutaj za 1zl 30s Za 2 zl 30s Za 5 zl 2.30 sekund trochę naciągane;)

Wojciech Dobosz ☆ 3/5
Szymon Kuś

Aktywna piana to prawi sama woda, pod koniec czasu mycia włącza się piana tak żeby nie dało się opłukać auta i trzeba było wrzucić jeszcze kasę, odkurzacze nie ciągną a finalnie po wyjechaniu z tej myjni auto nadal jest brudne tak jak przed myciem. Gorąco nie polecam

Szymon Kuś ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Myjnia Samoobsługowa TixE Darex

Adres

Myjnia Samoobsługowa TixE Darex znajduje się w Krakowska 97, 43-340 Kozy, Polska

Telefon

Numer telefonu do Myjnia Samoobsługowa TixE Darex jest +48 735 911 174

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z Myjnia Samoobsługowa TixE Darex

    Podobne alternatywy w pobliżu Myjnia Samoobsługowa TixE Darex

    Go up