Myjnia samoobsługowa 24h
Myjnia samoobsługowa 24h znajduje się w Opole (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 7.7. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Myjnia samoobsługowa 24h
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Myjnia samoobsługowa 24h jest na pozycji 13 z 47 w myjnie samochodowe w Opole
Opinie klientów
Myjnia samoobsługowa 24h ma ocenę 4.2 na 5 oparte na ponad 544 opinii w Google
Drogo, chemia do mycia beznadziejna, każdy wybrany cykl z dużą zwłoką a impulsy "uciekają". Plus za możliwość płatności kartą, dobre ciśnienie ale bez dobrej chemii niestety samochodu nie da się dobrze umyć.
Korzystam z tej myjni najczęściej po 21.00 bo sa dostępne boksy i mogę spokojnie myć swojego australa tyle ile chcę a nie żeby mnie ktoś poganiaĺ z kolejki. Szkoda, że podrożały impulsy.
1.W każdym boksie powinny być 2 lance i szczotka , lecz tak nie jest. 2.piana często jest rozwodniona
Czas trwania jednego impulsu jest bardzo krótki, ciśnienie jest słabe chemia też nie zachwyca jakością.
Najgorsza myjnia w Opolu Brak ciśnienia,2 zł zmarnowane na czekanie na zmianę trybu Nie polecam 2min dalej jest dużo lepsza myjnia
Kiedyś myjnia bardzo fajna, aktualnie tragedia. Bardzo drogo, zanim zacznie lecieć chemia z lancy to zleci wam złotówka. Przy mojej dzisiejszej wizycie, czekałem aż piana z pianownicy poleci i się nie doczekałem (2min stracone)
Cena? Nie mi oceniač ale jak chcesz spłukać po myciu i zamiast wody leci woda z pianą(na demineralizowanej tak samo) to trochę słabo, zostawiłem 9zl licząc że kiedyś zacznie lecieć sama woda, próba kontaktu z numerem napisanym na automacie bezcelowa(godzina 21). Musiałem jechać opienionym autem na drugą myjnie. Słabo.
Informacje o Myjnia samoobsługowa 24h
Adres
Myjnia samoobsługowa 24h znajduje się w 46-020 Opole, Polska
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny