Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko
📍 Myjnie samochodowe w Osielsko
Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko znajduje się w Osielsko (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 4.9. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko
- Płatności mobilne NFC
Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko jest na pozycji 2 z 3 w myjnie samochodowe w Osielsko
Opinie klientów
Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko ma ocenę 3.4 na 5 oparte na ponad 24 opinii w Google
Tragiczna, zdążyłem obejść samochod do okoła a piana aktywna cala spłynęła nic nie jest aktywna bród pozostał. Po wodzie zdemineralizowanej nadal pozostaje kamień w błoto wyrzucone 10zl
Przy odwilży to jedyna myjnia otwarta w okolicy - duży plus 👍🏻
Myjnia super. Za 10zł można umyć samochód, a za 15zł zdążysz z konserwacją i nabłyszczaczem. Ocena zaniżona przez POPSUTY ODKURZACZ. Pani w sklepie sprzedaje żetony wiedząc, że odkurzacz nie praktycznie nie wciąga. Trochę słabo
Cena adekwatna do produktu. Ciśnienie jedno z lepszych w myjkach tego typu. Auto wyjeżdża czyste a nie opłukane jak na niektórych bywało. Możliwość płatności kartą. Niech nic się nie zmienia..na lepsze zawsze.. a pozostanę przy tej stacji i jednocześnie polecam. A awarie zdarzają się wszędzie to taka uwaga dla tych co są niezadowoleni i ujmują w ocenie.
Właśnie straciłem kilkanaście złotych. Myjnia uszkodzona. Wszystko leci spod dystrybutora. Żadnej informacji gdzie zgłosić i ewentualnie reklamować. Nie polecam.
Nie polecam. Dzisiaj po użyciu aktywnej piany automat się wyłączył i nie można było ani zapłacić kartą, ani gotówką. Zostałem z pianą na samochodzie. Minimalna płatność kartą to 4 złote.
Dość gęsta zielonkawa piana, wystarczające ciśnienie wody, możliwość płatności kartą!Polecam ✌🏼
Informacje o Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko
Adres
Auto Myjnia Bezdotykowa Osielsko znajduje się w Leśna 68, 86-031 Osielsko, Polska
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Zamknięte
Wtorek: Zamknięte
Środa: Zamknięte
Czwartek: Zamknięte
Piątek: Zamknięte
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Zamknięte