bp

📍 Myjnie samochodowe w Słubice

8.0

bp znajduje się w Słubice (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 8.0. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi bp

Dostępne opcje
  • Usługi na miejscu
Ułatwienia dostępu
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Toaleta dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Myjnia samochodowa
  • Olej napędowy
  • Stacja benzynowa z pełną obsługą
  • Wymiana butli z propanem
Udogodnienia
  • Bankomat
  • Kompresor
  • Toaleta
  • Toaleta unisex
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC
Parking
  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy

bp jest na pozycji 2 z 14 w myjnie samochodowe w Słubice

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

bp ma ocenę 4.3 na 5 oparte na ponad 717 opinii w Google

Lidia Tylczyńska

Stacja paliw sprawia niestety wrażenie mocno zaniedbanej i niedoinwestowanej. A obroty ma ogromne. Dystrybutory są często nieczynne lub uszkodzone – zdarzało się, że nie było możliwości zatankowania z kilku stanowisk jednocześnie, a dostęp do AdBlue bywa problematyczny ze względu na niesprawne lub urwane elementy. Na terenie stacji widoczne są rozlane paliwa, co nie tylko wpływa na estetykę, ale również na komfort klientów – łatwo się pobrudzić, a zapach paliwa długo utrzymuje się na obuwiu. Brakuje także podstawowych udogodnień, takich jak woda do mycia szyb. Szczególnie źle prezentuje się część przeznaczona dla samochodów ciężarowych – infrastruktura jest zniszczona, zaniedbana i wymaga pilnej modernizacji. Toalety pozostawiają wiele do życzenia i zdecydowanie wymagają poprawy – ich stan jest nieakceptowalny. Na plus można natomiast ocenić obsługę – personel jest sympatyczny i nie mam w tym zakresie żadnych zastrzeżeń. Podsumowując, największym problemem tej stacji jest brak dbałości o stan techniczny oraz wizerunek zewnętrzny, co znacząco obniża komfort korzystania z jej usług.

Lidia Tylczyńska ☆ 1/5
Gienia Starowska

Niestety, ale moje doświadczenie na tej stacji było bardzo, wręcz bym powiedziała, że nieludzkie. Był to zwykły dzień, w trasie jak zwykle i człowiek nie marzy o niczym, tylko o spokojnym zatankowaniu samochodu, wzięciu sobie gorącego napoju i kontynuowaniu radosnej drogi. Ale przechodząc do sedna, spotkała mnie bardzo niemiła obsługa. O ile, po własnych doświadczeniach w pracy z ludźmi, rozumiem, że klient może wykończyć lub zepsuć dzień, tak nie rozumiem wyżywania się i robienia o wszystko problemu. Nawet przygotowana herbata smakowała złym dniem. Mimo wszystko proszę o łagodne podejście do pracowników, gdyby miały być rozmowy, ja chciałam tylko wyrazić kilka słów żalu.

Gienia Starowska ☆ 2/5
igor prisyagniy

Niedawno odwiedziłem waszą stację paliw i byłem bardzo mile zaskoczony. Personel jest bardzo uprzejmy i zawsze uśmiechnięty, burgery są pyszne, a kawa aromatyczna i naprawdę dodaje energii. Szczególne podziękowania dla kasjerki Ludmiły za miłą obsługę!

igor prisyagniy ☆ 5/5
Biały

Ogólnie nie mam zastrzeżeń, stacja jak każda inna, ale obsługa w większości UA, pracuje jak za karę, nie wszyscy ale większość. Gdybym nie musiał to bym raczej nie odwiedzał tej stacji ze względu na obsługę.

Biały ☆ 5/5
Sebastian Sikora

Najgorsza Stacja Benzynowa jaką znam. Niepotrzebnie generowane kolejki do tankowania. Kiedy wreszcie zatankowałem i poszedłem zapłacić to okazało się że jest tylko jeden pracownik do przyjmowania płatności i szykowania posiłków. Pan bardzo się starał ale nie dawał rady. Po jakimś czasie wychylił się kierownik, popatrzył na kolejkę i uciekł. Dopiero wtedy przywołał kolejnego pracownika. Jak dla mnie to kierownictwo do zmiany

Sebastian Sikora ☆ 1/5
Robert

Nie wiem skąd się biorą te mniej pozytywne opinie. Według mnie stacja spełnia wszelkie możliwe standardy aby klient był zadowolony. Czysto, sprzedawcy bardzo uprzejmie podchodzą do każdego klienta. Możesz tu napić się pysznej kawy, choć nie tylko, ale i w miarę możliwości coś przekąsić. Polecam. Ceny paliw na dobrym poziomie.

Robert ☆ 5/5
Adam W.

Najlepsze ceny na wysokiej jakości ON premium w czwartki i niedziele na granicy 💪🏻 Bardzo miłe panie przy kasie, polecam zatrzymanie się na tej stacji benzynowej.

Adam W. ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o bp

Adres

bp znajduje się w Transportowa 8C, 69-100 Słubice, Polska

Telefon

Numer telefonu do bp jest +48 95 757 67 72

Strona internetowa

Strona internetowa bp jest: map.bp.com/pl-PL/PL/stacja-paliw/slubice/cargo/1858747001

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z bp

    Podobne alternatywy w pobliżu bp

    Go up