Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c.
📍 Myjnie samochodowe w Słubice
Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c. znajduje się w Słubice (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 6.4. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c.
- Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
- Przyjazne dla osób LGBTQ+
Opinie klientów
Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c. ma ocenę 4.2 na 5 oparte na ponad 95 opinii w Google
Z czystym sumieniem polecam tę myjnię! Od 5-6 lat zostawiam tutaj swoje auta (łącznie już chyba z 5 różnych) i zawsze jestem zadowolona. Samochód odbieram czysty, zadbany i pachnący – zarówno z zewnątrz, jak i w środku. Obsługa zawsze uprzejma, wszystko robione dokładnie i z dbałością o szczegóły. Widzę, że pojawiają się tu jakieś negatywne opinie – szczerze mówiąc, kompletnie ich nie rozumiem. Nigdy nie miałam żadnych problemów, wręcz przeciwnie – wracam regularnie, bo wiem, że mogę im w 100% zaufać. Dla mnie najlepsza myjnia w okolicy!
Nigdy więcej. Najgorsza myjnia, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Zdecydowaliśmy się na kompleksowe czyszczenie auta – z zewnątrz i wewnątrz, wraz z praniem tapicerki. Cena 410 zł – sporo, ale pomyśleliśmy: "Może w końcu ktoś zrobi to porządnie." Niestety – kompletna klapa. • Auto odebrane z brudnymi progami przy drzwiach i bagażniku. • Uchwyty na kubki? Brudne. Jakby nikt nawet nie zajrzał. • Felgi? Połowa "umyta", druga połowa w czarnych smugach. • Wnętrze – pianoblack przy gałce zmiany biegów – w smugi i zacieki. Wystarczyło przejechać mikrofibrą… • Szyba przednia przy wycieraczkach i bokach – pełno kurzu. • Piasek między fotelem a ścianą auta. Czy naprawdę tak trudno zrobić to dobrze? Ale najgorsze miało dopiero nadejść: Żona zgłosiła reklamację, a pracownik… zrobił z niej idiotke. Usłyszała, że "trzeba było dopłacić do autodetailingu" i że "nie wie, co to znaczy autodetailing". Serio?! Czyli teraz klient ma zgadywać, co zostanie posprzątane, a co nie? Dodatkowo próbowałem kontaktować się z szefem, który sobie sprawę olał… Wysłałem zdjęcia i opisałem, no cóż… Zero profesjonalizmu, zero chęci naprawy błędu, a do tego chamstwo. Odradzam każdemu. Ta "kompleksowa usługa" to kpina. Nigdy więcej.
Absolutna porażka. 410 zł wyrzucone w błoto. Oddaliśmy auto na kompleksowe czyszczenie – z zewnątrz i wewnątrz, łącznie z praniem tapicerki. Cena zachęcająca, więc mimo wcześniejszych słabych opinii postanowiliśmy dać szansę. Błąd. Wielki błąd. Auto po "kompleksowym czyszczeniu" wyglądało tak, jakby ktoś tylko machnął szmatą tu i ówdzie. – Progi drzwi i bagażnika? Brudne. Czarne palce po przejechaniu… – Felgi? W połowie niedoczyszczone, czarne smugi w zakątkach… – Wnętrze? Tam, gdzie są uchwyty na kubki – brud jak był, tak jest. – Pianoblack przy gałce zmiany biegów – masakra, zostawione straszne smugi. Musieliśmy to sobie sami dopolerować UWAGA zwykłą ścierką z mikrofibry, bo wstyd jeździć. – Przednia szyba auta przy wycieraczkach i po bokach – niedomyte, zakurzone. – Między fotelem a bokiem auta – pełno piasku. Trzeba się chyba nagimnastykować, żeby tam dotrzeć, ale za co płacimy 410 zł? Poszłam z reklamacją i… Pan mnie wyśmiał. Dosłownie. Stwierdził, że "trzeba było wziąć pakiet z autodetailingiem" i że "chyba nie wiem, co to znaczy autodetailing". No to ja pytam – czy "kompleksowe czyszczenie" za 410 zł to znaczy "niby coś robimy, ale tylko trochę"? Zero profesjonalizmu, zero szacunku, zero jakości. Nie polecam nikomu. Lepiej samemu posprzątać auto – wyjdzie taniej i porządniej.
Mycie slnika: Silnik umyty tylko zwierzchu a głebiej nie został ruszony dalej cały brudny w oleju tak jak był wczesniej. Nie polecam
Niestety, moje doświadczenie z Auto Myjnią było rozczarowujące. Na stronie internetowej przedstawione były atrakcyjne ceny, które zostały mi również potwierdzone podczas rozmowy telefonicznej. Moje zaskoczenie było duże, gdy po odbiorze auta okazało się, że kwota do zapłaty jest znacznie wyższa niż wcześniej ustalona. Różnica w cenie nie została mi wyjaśniona w żaden sposób, co jest niezgodne z zasadami uczciwego biznesu. Oczekiwałabym, że ceny prezentowane klientom będą transparentne i niezmienne, chyba że zostaną wcześniej omówione dodatkowe usługi. Jestem rozczarowana, ponieważ liczyłam na uczciwe i profesjonalne podejście. Niestety, moje zaufanie zostało naruszone, a doświadczenie z Auto Myjnią pozostawiło wiele do życzenia.
Umówione generalne sprzątanie auta przed sprzedażą za cenę 150zł. Obsługa została poinformowana o ustalonej cenie, widzieli stan auta. Efekt ... auto posprzątane niedokładnie, na lakierze niedoczyszczone ślady po ptasich k...., w środku użyty jakiś środek po którym ręce się kleiły do plastików i na deser jeszcze płacz, że tyle roboty i że 200 się należy. Nigdy więcej do tych ludzi auta nie oddam.
Miałem okazję umycia mojego "autka". Pojechałem do" Auto Piana" i....nie żałuję!!! Obsługa wykonała swoją pracę zgodnie z moimi oczekiwaniami. Samochód był naprawdę brudny,od mycia silnika,poprzez pranie tapicerki,odkurzanie, kończąc na drobnych czynnościach wszystko wykonane perfekt. Dzięki całemu zespołowi. Pozdrawiam Paweł Raczyński
Informacje o Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c.
Adres
Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c. znajduje się w Kopernika 9B, 69-100 Słubice, Polska
Telefon
Numer telefonu do Myjnia samochodowa "Auto-Piana" Robert Stadie, Ireneusz Jaszczuk s.c. jest +48 510 111 021
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: 09:00–17:00
Niedziela: Zamknięte