MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7

📍 Myjnie samochodowe w Toruń

MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7

3.6

MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7 znajduje się w Toruń (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 3.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7 jest na pozycji 77 z 82 w myjnie samochodowe w Toruń

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7 ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 20 opinii w Google

AREK JANOWSKI

Najlepsza myjnia w mieście. Długi czas mycia za każdą złotówkę i porządne ciśnienie. Szkoda tylko, ze nie można płacić kartą albo, że nie ma rozmieniarki z funkcją karty. Polecam oby tak dalej 🙂

AREK JANOWSKI ☆ 5/5
Justyna Pogorzelska

Mąż kazał wystawić opinię i dać 5 gwiazdek!!! Z 5 zł umył auto i to z zajebistej jakości środkami do mycia i bardzo dobrym ciśnieniem wody! Polecamy! 🙂

Justyna Pogorzelska ☆ 5/5
Magda K

Nie ma wcale myjni automatycznej jest za ogrodzeniem bez możliwości dojazdu. Bardzo stare automaty bez możliwości płacenia kartą. Lepiej jechać na cerfa

Magda K ☆ 1/5
Robert Mikos

Zawsze jestem zadowolony z jakości mycia samochodu i działania tej myjni - jedyna na której nigdy się nie zawiodłem, co zdarzało się innym.

Robert Mikos ☆ 5/5
Han B.

Kiepsko. Nie polecam. Trafiłam na niesprawne stanowisko. Choć wrzucilam pieniądze nie zadzialalalo. Powinno zostać wyłączone z obsługi.

Han B. ☆ 1/5
Konrad K

Bardzo dobra myjnia, mocne ciśnienie, można porządnie umyć auto za bardzo rozsądną kwotę.

Konrad K ☆ 5/5
Łukasz Pilarski

Najlepsza. Moc, piana, i zmieniarką monet. Zawsze na chodzie,oraz sprzęty zawsze sprawne.

Łukasz Pilarski ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7

Adres

MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7 znajduje się w Gdańska 2, 87-100 Toruń, Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7

    Podobne alternatywy w pobliżu MYJNIA BEZDOTYKOWA 24/7

    Go up