Myjnia Bezdotykowa

📍 Myjnie samochodowe w Warszawa

Myjnia Bezdotykowa

6.6

Myjnia Bezdotykowa znajduje się w Warszawa (Polska). Kategoria: myjnie samochodowe. Ocena: 6.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Myjnia Bezdotykowa

Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Myjnia Bezdotykowa jest na pozycji 167 z 414 w myjnie samochodowe w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Myjnia Bezdotykowa ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 317 opinii w Google

Molly M

Jedna z lepszych myjni w okolicy. Stanowisko do mycia dobrze wyposażone, duży plus za szczotkę co niestety nie na każdej myjni jest standardem. Myjnia posiada 4 stanowiska. Instrukcja mycia jest klarowna, sprzęty sprawne, chemia okej. Czas chyba też leci w miarę normalnie, ale nie sprawdzałam ze stoperem. 😃 Na drzwiach widnieje kartka z numerem w razie awarii. Dodatkowym atutem jest możliwość płacenia kartą. W pobliżu znajduje się żabka i toi toi.

Molly M ☆ 5/5
Moto Youngtimer

Strata czasu. Szyld głosi, że myjnia czynna 24 h. Niestety, jest środek nocy i jak zawsze chciałem umyć auto po powrocie z trasy. Żadne stanowisko nie działa. Wszędzie migają czerwone światełka. Jakiejkolwiek kartki z z informacją o awarii - brak. Nie polecam.

Moto Youngtimer ☆ 1/5
Marta H.

Z myjni korzystam od kilku lat. Wcześniej było wszystko bez zarzutu, ale niestety ostatnio jest już tylko gorzej. Szczotka brudna, zagięty wąż przy rączce- co powodowało brak piany. Odkurzacz nie działał. Strata pieniędzy.

Marta H. ☆ 3/5
Karol Karov

Korzystałem od lat.Do tej pory wszystko było w porządku.Ostatnio automat pobrał płatność z konta a komunikat informował o braku autoryzacji. Podany numer kontaktowy nie odpowiadał.Brak reakcji po zostawieniu nagrania na poczcie głosowej o sytuacji.

Karol Karov ☆ 1/5
Lokalny przewodnik

Intuicyjna i łatwa w obsłudze myjnia. Można płacić zarówno monetami jak i kartą/telefonem. W pobliżu żabka. Ceny nie za wysokie. Kilka stanowisk dla aut. Dostępne szczotki.

Lokalny przewodnik ☆ 5/5
Victor Venice

Wizytówka nie ma danych kontaktowych. Proszę o ich udostępnienie abym mógł złożyć reklamację.

Victor Venice ☆ 3/5
Alicja

Nie rozumiem ze mozna dac tej myjni 5 gwiazdek 😂 mieszkam obok i korzystam jak juz bardzo musze splukac kurz z zastanego samochodu. Zawsze wyjezdzam z zawodem 🤣 wiec na grubsze mycie jezdze gdzie indziej. Tu piany albo nie trafisz albo cisnienie zalosne i praktycznie nic nie domywa, zwykle mycie tez czesto po wrzuceniu monety i wypluciu resztki plynu na polowke drzwi zaraz przestaje leciec 🤣 wiec wkurzony nie masz wyjscia odpalasz wode i co? 🤣 tu wkurwienie siega zenitu bo to jawny rozboj w bialy dzien per zlotowka 😂 naprawde jak macie wybor to wybierzcie inna myjnie …

Alicja ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Myjnia Bezdotykowa

Adres

Myjnia Bezdotykowa znajduje się w Głębocka 107, 03-287 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z Myjnia Bezdotykowa

    Podobne alternatywy w pobliżu Myjnia Bezdotykowa

    Go up