Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej
Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej znajduje się w Białystok (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 6.7. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Płatny parking przy ulicy
Opinie klientów
Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej ma ocenę 3.8 na 5 oparte na ponad 539 opinii w Google
Pan w okienku doładowań to jakiś kiepski żarty. Nie potrafi miło odpowiedzieć tylko pretensjonalnie jakbym mu krzywdę zrobiła. Chyba nigdy w życiu tak mało empatycznej osoby
To jest jakiś cyrk. W kolejce stałem od ponad godziny, w celu wyrobienia dziecku karty miejskiej. Pomimo tego ze ludzie jeszcze stali w kolejce pracownicy wyprosili pozostałych bo zakończyli pracę na dany dzień stwierdzając że to nie ich wina że pracują do 17. Nie mam pojęcia czy to ja powinienem przewidzieć ile ludzi jeszcze szanowna obsługa może przyjac?…. Panowie przed końcem pracy specjalnie wydłużali swoją obsługę żeby nie przyjąć więcej osób. Wybija 17 i wszyscy bez słowa wstają i odchodzą od stanowiska pracy. Dramat ta instytucja to porażka i wstyd dla Białegostoku
Przy stanowisku doładowań biletów stałam jako jedyna w kolejce za Panem który właśnie był obsługiwany, informacja że przerwa jest w godzinach 12:15-12:30 czekałam za Panem bo na zegarku 12:10 po czym zostało zamknięte okienko przez pana. Wszystko rozumiem że każdy zasługuje i ma prawo do przerwy w pracy ale są jakieś normy i po prostu ludzka przyzwoitosc. Skoro wywieszacie informacje to może należało by się do niej stosować. Dziękuję bardzo za taką obsługę........ Proszę się nauczyć podstaw zachowania wobec drugiego człowieka po prostu
Jak nie ma kolejek to szybko sprawnie załatwimy swoją sprawę
Pracownik punktu obsługi ul. Lipowa ( taki z dłuższymi włoskami) oskarżył mnie o kłamstwo i chęć oszustwa kiedy chciałam wyrobić sobie Kartę Aktywnego Seniora . Mam niską emeryturę, ostatnio pochorowałam trochę, mam problem z krązeniem i przeszłam mały udar niedokrwienny. Dla poprawy zdrowia chciałam pochodzić na basen i z sauny trochę skorzystać...a każda złotówka się liczy. Dodam , że ponad sześćdziesiąt lat temu urodziłam się w Białymstoku i większość swojego życia tu spędziłam ( z małymi przerwami). Ciekawa jestem czy np Białorusinka, Gruzinka, Brytyjka, Ukrainka, które przyjechały tu niedawno i mają ukończone 60 lat i również wynajmują mieszkanie w Białymstoku mogą otrzymać taka Kartę Aktywnego Seniora ? Faktem jest, że najpierw , z rozpędu , wpisałam adres spoza Białegostoku. Pan powiedział, że to dla osób mieszkających w Białymstoku, więc powiedziałam, że adres zmienię ponieważ wpisałam adres zameldowania, a mieszkam w Białymstoku. Zachowywał się dziwnie , psychopatycznie...sfrustrowany jakiś.Jeszcze trochę a powaliłby mnie na ziemię, skuł kajdankami ...gdyby je miał. Myślę, że kiedyś może być niebezpieczny, Wygląd...takie dłuższe włoski. W odpowiedniej sytuacji jest to typ donosiciela i kapo. Zachowanie niedopuszczalne, trzeba go trzymać dalej od ludzi.
Sytuacja z 02.10: kolejka na ok 40/50 osób (rozumiem, przełom miesięcy- każdy chce załatwić swoje sprawy), po 15 minutach udało się wejsc do budynku i zauważam, że tylko 2 stanowiska są czynne( przy takim ruchu chyba logiczne byłoby na kilka dni ustawic pełna obsade), po kolejnych 10 minutach Pani z ostatniego okienka stwierdza, że ona wychodzi sobie do sklepu. Wzięła swoje rzeczy i poprostu wyszła zostawiając kolejkę 40/50 osób. Został sam Pan w kręconych włosach (to jedyny promyk radości w tym miejscu). Pan bardzi uprzejmy, uwijający się w pocie czoła nadrabiajacy prace kolezanki, która sobie wyszła. Po załatwieniu formalności z kartą udałam soe do zakupu biletu. Tam kolejna osoba, która powinna zostać wysłana na jakieś szkolenie kultury i obsługi klienta. Maly i chudy Pan jest poprostu wyniosły i chamski. A tak poza tym to zachęcam do wykupienia jakiejś aplikacji, w której będzie możliwe przedłużenie ulgi na karcie, ułatwiłoby to wszystkim życie i Pani że stanowiska mogłaby spokojnie chodzić na więcej przew. Sprawa, która mogłaby być załatwiona w 5 minut trwała 50 minut.
nie polecam, arogancki typ co nie chcial przedluzyc ulgi mimo zaswiadczenia. W kazdym innym punkcie robia to bez problemu.
Informacje o Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej
Adres
Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej znajduje się w Lipowa 16, 15-427 Białystok, Polska
Telefon
Numer telefonu do Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej jest +48 85 869 69 69
Strona internetowa
Strona internetowa Punkt Obsługi Pasażera Białostockiej Komunikacji Miejskiej jest: komunikacja.bialystok.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte