Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja
📍 Pomoce drogowe w Jelenia Góra
Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja znajduje się w Jelenia Góra (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 8.1. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
Opinie klientów
Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 41 opinii w Google
W drodze z Torunia do Czech mieliśmy poważną awarię samochodu w Jeleniej Górze. Pan przyjechał niemal natychmiast lawetą, bezpiecznie odholował auto i szybko je naprawił. Od początku do końca wykazał się ogromnym profesjonalizmem, spokojem i życzliwością. W tak stresującej sytuacji trafiliśmy na kogoś, komu naprawdę można zaufać. Serdecznie polecam — fachowa pomoc, uczciwe podejście i prawdziwa chęć pomocy klientowi. Dziękujemy jeszcze raz za uratowanie naszej podróży!
Podjechałam ze świecącą się kontrolką silnika. Pan wszystko zostawił i zajął się moim autem. Bardzo szybko zdiagnozował problem i go doraźnie usunął (do domu mieliśmy ok 600 km). Doraźnie tylko dlatego, że problem stanowiły świece zapłonowe, a Pan nie miał pasujących do mojego auta. Bardzo polecam. Jesteśmy nadal pod wrażeniem i bardzo szczęśliwi, że możemy kontynuować podróż. Dziękuję serdecznie.
Pan Józef jest złotym człowiekiem, bardzo pomocnym, uprzejmym, spokojnym i cierpliwym 🙂 24 września mieliśmy awarię samochodu na urlopie – po wieczornym zejściu z gór w Szklarskiej Porębie auto odmówiło współpracy i nie chciało odpalić. Była to dla nas mega stresująca sytuacja, gdyż było już ciemno, auto stało w nieoświetlonym miejscu, a następnego dnia rano kończyła się nam doba hotelowa i musieliśmy wracać z urlopu do domu. Plus była sobota wieczór, więc wszystkie warsztaty samochodowe były już zamknięte. Zgłosiłam problem w ubezpieczalni, która na pomoc wysłała Pana Józefa z Jeleniej Góry. Pomoc Pana Józefa okazała się bezcenna i znacznie wykroczyła poza ramy standardowego assistance. Dziękujemy jeszcze raz serdecznie za okazaną pomoc i cierpliwość 🙂 Bardzo polecamy usługi Pana Józefa!
Serdecznie polecam. Wracaliśmy z wakacji i w okolicach Jeleniej Góry padł alternator. Pan odebrał telefon w niedzielę w długi weekend, odebrał nas i potem podrzucił na dworzec (samochód musiał zostać w warsztacie). Usterkę naprawił szybko, sprawnie oraz tanio, a przy tym wszystkim udzielał rzetelnych informacji i okazał się być przemiłym, cierpliwym i życzliwym człowiekiem. Rewelacja!
Profesjonalne podejscie do klienta. Szybka,fachowa i niedroga wymiana przewodu wspomagania . Pan w ciągu godziny od holował auto ze Szklarskiej Poręby z odbiorem na następny dzień. Dziękuję za udzielenie mi pomocy w piątek przed wieczorem gdzie znalezienie mechaniaka graniczy z cudem . Zwlaszcza gdy się jest na wyjeździe z rodziną w nie znanych okolicach.
Bardzo miły Pan, szybka, sprawna i niedroga naprawa. Alternator zepsuł się w czasie drogi do Szklarskiej Poręby, po telefonie Pan odebrał auto 2 stycznia ze Szklarskiej, odstawione naprawione 3ciego również do Szklarskiej. Nigdy nie wystawiam opinii ale temu temu należy się w 100%.
Polecam serdecznie! Pomoc w nagłej sytuacji została udzielona szybko i skutecznie. Pan jest bardzo dobrym fachowcem w swojej dziedzinie.
Informacje o Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja
Adres
Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja znajduje się w Urocza 28, 58-500 Jelenia Góra, Polska
Telefon
Numer telefonu do Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja jest +48 606 928 921
Strona internetowa
Strona internetowa Awaryjne otwieranie samochodów Jelenia Góra i wulkanizacja jest: pomocdrogowa-service.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny