Rafpol Rafał Szymacha
Rafpol Rafał Szymacha znajduje się w Łódź (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 7.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Rafpol Rafał Szymacha jest na pozycji 31 z 83 w pomoce drogowe w Łódź
Opinie klientów
Rafpol Rafał Szymacha ma ocenę 4.7 na 5 oparte na ponad 54 opinii w Google
Usługa na wysokim poziomie. Laweta zjawiła się w przeciągu 20min w Pabianicach. Pan laweciarz bardzo pozytywny i wesoły człowiek. Polecam współpracę, naprawdę firma godna polecenia.
Jeśli chodzi o transport samochodu z miejsca zdarzenia, to gorąco polecam. Auto wyciągnięte i załadowane na lawetę w 10 minut. Następnie podróż 460 km z p. Oleksandrem minęła błyskawicznie i w naprawdę przyjemnych warunkach. W aucie czysto, pachnąco i wygodnie. Przegadaliśmy o wszystkim niemal całą trasę, bo łączny czas ciszy chyba nawet nie przekroczył 3 minut. Tak więc z czystym sumieniem - POLECANKO. 😉 Pozdrawiam, Tomek z Mondeo. 🙂
Obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo szybko dojechali do mnie z lawetą i autem zastępczym. Pan Jarek który przyjechał zholować moje auto i podstawić auto zastępcze bardzo miły i pomocny. Wszystko wytłumaczył i jeszcze się z nami pośmiał. Mimo tego stresu i nerwów które mi i chłopaki towarzyszyły Pan Jarek nam humor poprawił. Oddając auto napotkaliśmy na innego pracownika - Pan Sasha, również okazał się bardzo miłym pracownikiem z którym na miejscu zdążyliśmy jeszcze porozmawiać o innych rzeczach. Tą wypożyczenie, z całego serca mogę wam polecić. Podchodzą bardzo fachowo do wykonywanej pracy. Dziękuję. Jestem zadowolona z waszej pomocy. Napewno będę was miło wspominać, mimo tego że mój samochód nawalił.
Pełen profesjonalizm, a do tego bardzo sympatyczna atmosfera. Pomimo trudnych warunków atmosferycznych Pan Tomek podjął się dalekiego transportu i uratował nas z opresji. Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy.
Bardzo polecam! Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i Pan Sebastian zajął się tematem na miejscu jak profesjonalista i dzięki temu czułam się bezpiecznie i pewna że bez jakichkolwiek problemów przewiezie auto na miejsce docelowe. Gdybym jeszcze raz potrzebowała to napewno zadzwonię do Was!
w rozmowie z właścicielem, holowanie laweta teren Łodzi 7 km 320 zł kierowca dostał zlecenie na 400 zł, COŚ NIE TAK
Bardzo polecam. Auto po szkodzie odholowane szybko i sprawnie. Pan Sebastian świetnie doradził jak udokumentować szkodę dla ubezpieczyciela. W razie potrzeby już wiem, że na pewno dzwonię po Restart24 👌👌
Informacje o Rafpol Rafał Szymacha
Adres
Rafpol Rafał Szymacha znajduje się w Pienista 82, 94-109 Łódź, Polska
Telefon
Numer telefonu do Rafpol Rafał Szymacha jest +48 722 112 112
Strona internetowa
Strona internetowa Rafpol Rafał Szymacha jest: assistancelodz.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny