Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka

📍 Pomoce drogowe w Szczecin

6.3

Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka znajduje się w Szczecin (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 6.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka

Ułatwienia dostępu
  • Miejsca dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Wymiana oleju
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Planowanie
  • Zalecane wcześniejsze ustalenie terminu wizyty
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka jest na pozycji 44 z 72 w pomoce drogowe w Szczecin

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka ma ocenę 4.1 na 5 oparte na ponad 166 opinii w Google

Elżbieta Wypyska

Zajechałem pod stacje ,parkingu dla klijenta zero a przy pustej stacji stoi Pan ,kiepem w buzi ,więc chcialem się zapytać czy mi zrobi badnie auta czyli przegląd odpowiada jak zaparkuje to mi powie ,zawruciłem i odjechałem trudno taka to żeczywistość jest czasami .Daje jedną gwiazdkie za odpowiedź

Elżbieta Wypyska ☆ 1/5
Marcin Lewandowski

Przyznam szczerze, że nie rozumiem tych negatywnych opinii. Jestem już któryś raz z kolei i stwierdzam, że pan Włodzimierz to człowiek kompetentny, punktualny i przede wszystkim konkretny oraz dobrze zorganizowany. Badanie zawsze przebiegało bardzo sprawnie i rzetelnie. Może po prostu jadąc na badanie techniczne samochodu, nie należy oczekiwać wrażeń jakich można doświadczyć w gabinecie masażu relaksacyjnego, a nade wszystko należy przyjechać sprawnym samochodem 😆

Marcin Lewandowski ☆ 5/5
Kasia

Kompetentna i życzliwa obsługa. Wszystko zawsze sprawnie i rzeczowo 🙂 Korzystam z ich usług od kilku lat. Miałam do czynienia z każdym z dwóch obsługujących tę stację Panów - i obaj są w mojej ocenie godni polecenia 🙂 jeden z Panów ma po prostu specyficzne poczucie humoru i to chyba ten fakt jest tu tak negatywnie oceniany. Ponadto zachęcam do umawiania się z wyprzedzeniem zamiast oczekiwania, że zostanie się przyjętym od ręki - myślę, że wtedy można z pewnością uniknąć niepotrzebnej nerwowej atmosfery 😉

Kasia ☆ 5/5
Michał Lipiński

Mieli pomóc a narobili problemów. Bo pan diagnosta zignorował pieczątkę z wpisem do dowodu rejestracyjnego... nie polecam. Odpowiedź: w takim razie dlaczego 2 dni później pan diagnosta wystawiał pozytywną opinię? mógł to zrobić za pierwszym razem. Oszczędziłoby to bezcelowego latania po urzędach, nerwów i przedewszystkim polepszyłoby moją opinię o was.

Michał Lipiński ☆ 1/5
Dominik Zieliński

Po przyjeździe pierwsze co usłyszałem to ,,wyjazd" po zapytaniu dlaczego ,,ponieważ pan się nie umawiał" Można o tym poinformować w bardziej kulturalny sposób,nie mam zamiaru obowiązku znać reguł które panują na każdej stacji diagnostycznej. Polecam trochę kultury i wszystkim nam będzie żyło się lepiej.

Dominik Zieliński ☆ 1/5
jaroslaw knyszynski

Przestrzegam wszyskich przed ta stacja diagnostyczna. W roku ubiegłym problem z przekazaniem danych do CEPIK. Dziś diagnosta nie zrobił mi badania ponieważ według niego spoźniłem się ( byłem 10 min przed czasem i zaglądnęłem do warsztatu auto stało w środku na stanowisku diagnostycznym wiec spokojnie czekałem na swoją kolej) 5 min po upływie mojego czasu diagnosta wyprowadza auto i pyta mnie na co czekam ja mówię ze byłem umówiony na ta właśnie godzinę a on ze mój czas już minął. Tłumacząc się ze to moja wina bo nie wchodziłem do środka .Jak miałem wejść skoro auto było na stanowisku. Strata czasu przestrzegam.Mam wszystko nagrane wiec niech pan sie bardziej nie oczernia. Zmarnował mi pan czas. Jaki inny klient ?Jeśli będzie dalej pan wierzył w swoją wersje wstawię zdjęcia z kamery samochodowej z godzina widoczna na zdjęciu i mną otwierającym drzwi pana warsztatu .

jaroslaw knyszynski ☆ 1/5
Ewa Salvatore

Obsługa sprawna, w miłej atmosferze. Wizyya odbyła się i umówionej godzinie. Pan Diagnosta sprawdził wszystko dokładnie, dopytał o gaśnicę i apteczkę. Wiem, że niektórzy zgłaszają pretensje, że Pan dokładnie sprawdza, ale tu chodzi o nasze bezpieczeństwo! (I właściciela pojazdu i innych użytkowników dróg). Po raz kolejny jestem zadowolona i POLECAM.

Ewa Salvatore ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka

Adres

Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka znajduje się w Obotrycka 14B, 71-684 Szczecin, Polska

Telefon

Numer telefonu do Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka jest +48 91 455 86 14

Strona internetowa

Strona internetowa Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka jest: transbud.biz.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00–17:00
Wtorek: 06:00–17:00
Środa: 06:00–17:00
Czwartek: 06:00–17:00
Piątek: 06:00–17:00
Sobota: 08:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka

    Podobne alternatywy w pobliżu Transbud-Szczecin Sp. z o.o. - Stacja Kontroli Pojazdów, SKP Obotrycka

    Go up