Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa

📍 Pomoce drogowe w Warszawa

6.5

Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa znajduje się w Warszawa (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 6.5. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa jest na pozycji 75 z 130 w pomoce drogowe w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 23 opinii w Google

pawel surowski (padre)

Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Nie było problemu z umówieniem się na dzień i na kontrekną godzinę. Przyjazd punktualny, szybkie i sprawne odholowanie samochodu do warsztatu. Bardzo polecam tą firmę.

pawel surowski (padre) ☆ 5/5
Ewelina Jaworska

Polecam z całego serducha. Sprawnie i szybko auto trafiło na warsztat. Dziękuję za czas, pomoc i dużo empatii.

Ewelina Jaworska ☆ 5/5
HurtSpace 1

Świetna,profesjonalna robota, bardzo mili ludzie z całego serca polecam

HurtSpace 1 ☆ 5/5
Степан Овчінніков

Byłem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Pomoc drogowa przyjechała niezwykle szybko, co było dla mnie bardzo ważne. Kierowca okazał się uprzejmą osobą, a rozmowa podczas podróży minęła w bardzo miłej atmosferze. Co więcej, cena za usługę była niezwykle korzystna, powiedziałbym nawet, że najniższa w okolicy. Zdecydowanie polecam!

Степан Овчінніков ☆ 5/5
malgorzata molska

Szybko, sprawnie i z uśmiechem 🙂 gorąco polecam 💪🏻💪🏻💪🏻

malgorzata molska ☆ 5/5
Topek.

Polecam, umówiona laweta na konkretną godzine bez opóźnień, szybki transport

Topek. ☆ 5/5
Klaudia Laskowska

Cała usługa przebiegła perfekcyjnie. Laweta przyjechała na miejsce błyskawicznie. Dodatkowo, cena jest najniższa w Warszawie. Polecam.

Klaudia Laskowska ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa

Adres

Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa znajduje się w Liczydło 2, 03-183 Warszawa, Polska

Telefon

Numer telefonu do Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa jest +48 576 603 934

Strona internetowa

Strona internetowa Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa jest: laweta-warszawa.com

Godziny otwarcia

Poniedziałek: Otwarte 24 godziny
Wtorek: Otwarte 24 godziny
Środa: Otwarte 24 godziny
Czwartek: Otwarte 24 godziny
Piątek: Otwarte 24 godziny
Sobota: Otwarte 24 godziny
Niedziela: Otwarte 24 godziny

Skontaktuj się z Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa

    Podobne alternatywy w pobliżu Sheriff’s Pomoc Drogowa Warszawa

    Go up