Cedru Sp. z o.o.

📍 Pomoce drogowe w Wrocław

Cedru Sp. z o.o.

5.5

Cedru Sp. z o.o. znajduje się w Wrocław (Polska). Kategoria: pomoce drogowe. Ocena: 5.5. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Cedru Sp. z o.o.

Udogodnienia
  • Toaleta

Cedru Sp. z o.o. jest na pozycji 67 z 84 w pomoce drogowe w Wrocław

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Cedru Sp. z o.o. ma ocenę 3.7 na 5 oparte na ponad 83 opinii w Google

Roman Rutkowski

W dzisiejszych czasach rzadko spotyka się firmy oferujące tak kompleksową i profesjonalną obsługę. Cedru zajęło się każdym aspektem likwidacji mojej szkody - od holowania, przez formalne procedury, po naprawę wykonywaną z najwyższą starannością. Jestem pełen uznania dla ich zaangażowania.

Roman Rutkowski ☆ 5/5
Michal Rožec

Oddałem samochód nawet nie informując ubezpieczalnię (bo po co gadać ze złodziejami) Jeżeli chodzi o sprawy szkody samochodowej to polecam z całego serca. 320km od mojego miejsca zamieszkania, kierowca w środku nocy musiał do mnie wyjechać bo na popołudnie do pracy, w okresie urlopowym auto zastępcze miałem 2 miesiące. 3 wpłaty na konto zakończone szkodą całkowitą. Pozdrawiam serdecznie właściciela i kierowcę lawety.

Michal Rožec ☆ 5/5
andrzej świerczyński

Bardzo profesjonalna firma , obsługa klienta z zachowaniem wszelkich procedur ,likwidacja szkody od początku do końca załatwiona kompleksowo na wysokim poziomie warto polecic sprawy profesjonalistom. Polecam !

andrzej świerczyński ☆ 5/5
Marcin Rybak

Firma Cedru przerobiła moją szkodę całkowitą na częściową, dzięki czemu mój ukochany samochód został uratowany, zamiast trafić na złom. Ich eksperci skutecznie zakwestionowali wycenę ubezpieczyciela i doprowadzili do naprawy na oryginalnych częściach. Jestem im niezmiernie wdzięczny za uratowanie mojego auta.

Marcin Rybak ☆ 5/5
Jakub Kowal

Cedru kompleksowo obsłużyło moją szkodę powypadkową, włącznie z holowaniem, auto zastępczym i pełną obsługą prawną. Warsztat naprawczy używał tylko oryginalnych części, a efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Zdecydowanie polecam ich usługi każdemu, kto miał wypadek.

Jakub Kowal ☆ 5/5
Damian Bartnicki OFF ROAD SERWIS

Nie polecam tej firmy, jestem poszkodowanym w kolizji drogowej gdzie został uszkodzony mój pojazd firma ubezpieczeniowa sprawcy zleciła podstawienie mi auta zastępczego od cedru. Firma cedru skontaktowała się ze mną w piątek i zaproponowali podstawienie auta dopiero w poniedziałek ponieważ nie są wstanie szybciej tego zrobić, ok poczekamy. Dzwonimy w poniedziałek do firmy ubezpieczeniowej koło południa upomnieć się o ten samochód ponieważ nie było żadnego kontaktu ani określonej godziny dostawy pojazdu, pani obiecała załatwić temat po czym po 30 minutach dzwoni pan z cedru powiadomić mnie że auta dziś nie będzie że będzie jeszcze trzeba poczekać do jutra wieczorem. Odpowiedziałem panu że jutro będzie to już nie aktualne bo jesteśmy bez auta od piątku że dziś załatwię sobie w takim razie auto u mnie w mieście ponieważ potrzebujemy ten samochód dziś a pan odpowiedział mi podnosząc głos że jestem cwaniaczek i że on wie co ja kombinuję po czym się rozłączył. Próbowałem do niego oddzwonić dowiedzieć się o co mu chodzi ale już nie odebrał telefonu. Oczywiście firmę ubezpieczeniową poinformowałem o tym zdarzeniu. Współczuję współpracy z takimi ludźmi i ich podejściem do klientów daleko raczej nie zajadą takim zachowaniem. Szczerze nie polecam.

Damian Bartnicki OFF ROAD SERWIS ☆ 1/5
Grzegorz Langa

Jako osoba niepełnosprawna szczególnie doceniam usługę door to door oferowaną przez Cedru. Odebrali rozbity samochód spod mojego domu i po naprawie odstawili pod same drzwi. W międzyczasie miałem do dyspozycji auto zastępcze z automatyczną skrzynią biegów.

Grzegorz Langa ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Cedru Sp. z o.o.

Adres

Cedru Sp. z o.o. znajduje się w aleja Kasztanowa 18-20/102, 53-125 Wrocław, Polska

Telefon

Numer telefonu do Cedru Sp. z o.o. jest +48 881 707 676

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Cedru Sp. z o.o.

    Podobne alternatywy w pobliżu Cedru Sp. z o.o.

    Go up