Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe

📍 Salony samochodowe w Piotrków Trybunalski

7.0

Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe znajduje się w Piotrków Trybunalski (Polska). Kategoria: salony samochodowe. Ocena: 7.0. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe

Dostępne opcje
  • Odbiór w sklepie
  • Zakupy stacjonarne
Ułatwienia dostępu
  • Miejsca dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Toaleta unisex

Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe jest na pozycji 20 z 51 w salony samochodowe w Piotrków Trybunalski

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 67 opinii w Google

Julia Sobierska

Gorąco polecam, najlepszy sklep z fotelikami oraz wózkami. Przy wyborze miejsca do zakupu fotelika kierowałam się przede wszystkim, specjalistą, który potrafi dobrać fotelik do dziecka jak i do samochodu. Miła atmosfera bez tłumów i długiego stania w kolejkach. Napewno wrócimy tutaj za kilka miesięcy wybrać wózek dla kolejnego dziecka 🥰🤰

Julia Sobierska ☆ 5/5
Kaja Brzeska

Bardzo polecam! Profesjonalna, cierpliwa i pomocna obsługa. Kupowałam fotelik samochodowy. Pan fachowo doradził, pokazał jak montować prawidłowo i uświadomił mnie, że nawet w starym golfie IV są isofix😊 dziękujemy.

Kaja Brzeska ☆ 5/5
Agnieszka

Bardzo polecam wózek cybex coya, szybki kontakt ze sprzedającym , miła obsługa , szybka wysyłka, dobrze zabezpieczony w transporcie😀polecam❤️

Agnieszka ☆ 5/5
Patrycja Adamczyk

Trafiliśmy tutaj tuż przed świętami w poszukiwaniu kolejnego fotelika dla syna, fotelik był potrzebny praktycznie na już. Pan doskonale nam doradził, przymierzyliśmy do dziecka i do samochodu, porównaliśmy kilka modeli i wybraliśmy ten właściwy. Po zakupie fotelik został odpowiednio zamontowany i wyregulowany w naszym samochodzie, podróże z dzieckiem są teraz dużo wygodniejsze, a przede wszystkim bezpieczniejsze! A to wszystko oczywiście w świetnej cenie. Każde kolejne zakupy tylko tutaj, każdemu będę polecała to miejsce.

Patrycja Adamczyk ☆ 5/5
Natalia Reczyk

Bardzo polecamy. Pełne doradztwo i profesjonalizm. Fotelik dobrany idealnie. Przede wszystkim bezpieczny do jazdy dla maluszka. Pan nam dopasował i wyregulował fotelik od razu w aucie. Ceny również korzystne. Jeśli kupować fotelik to tylko tu. 😊

Natalia Reczyk ☆ 5/5
Tomasz Cisło

Scootandride My First Wielofunkcyjny Jeździk Steel Zakup bardzo udany doskonała jakość produktu. Profesjonalna obsługa, zdecydowanie polecam...

Tomasz Cisło ☆ 5/5
Urszula Ziomek

Bardzo dziękujemy Panu, który dziś pomógł nam w wyborze fotelika dla córki. Miła obsługa, fajne podejście do dzieci, profesjonalna wiedza dotycząca właściwego doboru fotelika. Pan zamontował nam wszystko w aucie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania. Cena bardzo miło nas zaskoczyła. Wracaliśmy do domu godzinę w nowym foteliku (Britax Kidfix i-Size), córka zachwalała wygodę jazdy, więc od razu upewniliśmy się, że Pan świetnie dopasował nam fotelik do auta i dziecka. Jesteśmy w pełni zadowoleni i gorąco polecamy. Pozdrawiamy serdecznie 🙂

Urszula Ziomek ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe

Adres

Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe znajduje się w Wojska Polskiego 189, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska

Telefon

Numer telefonu do Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe jest +48 531 308 169

Strona internetowa

Strona internetowa Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe jest: babyhit.pl

Skontaktuj się z Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe

    Podobne alternatywy w pobliżu Babyhit.pl, Piotrków Trybunalski - wózki dziecięce, foteliki samochodowe

    Go up