Moto-Mar Auta z Gwarancją
Moto-Mar Auta z Gwarancją znajduje się w Poręba (Polska). Kategoria: salony samochodowe. Ocena: 7.0. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Moto-Mar Auta z Gwarancją
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Rzeczy używane
Moto-Mar Auta z Gwarancją jest na pozycji 1 z 5 w salony samochodowe w Poręba
Opinie klientów
Moto-Mar Auta z Gwarancją ma ocenę 3.9 na 5 oparte na ponad 610 opinii w Google
Znalazłem wymarzonego Citroena C3 na Otomoto i wiedziałem, że muszę działać szybko. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejścia właściciela – mimo że była niedziela wieczór i Pan wracał właśnie z trasy, przyjechał specjalnie, żeby pokazać mi samochód. Auto nie było "pudrowane" pod klienta, bo spotkaliśmy się niemal natychmiast, a mimo to stan techniczny, wizualny i wyposażenie były po prostu super. Cena? Udało się nieco utargować, choć muszę przyznać, że właściciel to twardy, ale bardzo rzeczowy i konkretny zawodnik. Z racji późnej godziny i mojego ogromnego apetytu na to auto, zrezygnowaliśmy z wizyty na stacji diagnostycznej. Transparentność sprzedawcy i sposób prezentacji samochodu w zupełności ją zastąpiły – czułem, że kupuję pewny wóz. Sama transakcja i formalności przebiegły błyskawicznie i bez żadnych problemów. To, co wyróżnia ten komis, to kontakt postsprzedażowy. Nie zostałem sam z kluczykami w ręku. Właściciel oferuje pełną pomoc i, co jest niesamowicie miłe, przesyła mi różne ciekawostki oraz techniczne detale dotyczące mojego modelu. Widać, że znają się na tym, co sprzedają, i dbają o klienta nawet po transakcji. Bardzo dziękuję za świetne auto (i przepraszam innych chętnych, że byłem pierwszy! 😉). Szczerze polecam każdemu, polecę w pracy i wśród znajomych! kto szuka uczciwego sprzedawcy to tutaj!
Jestem pod wrażeniem! Po auto pojechałem pociągiem ponad 500 km, więc byłem klientem lekko zdesperowanym, można powiedzieć.😀 Jednak Pan Tomasz wykazał się wielkim profesjonalizmem i nie wykorzystał sytuacji. Nawet udało się wynegocjować pewną istotną zniżkę od pierwotnej ceny. Sprzedawca odebrał mnie z dworca, a przecież nie musiał. Kupiony przeze mnie Opel Mowano był czyściutki i solidnie przygotowany do jazdy. Po przejechaniu tych 500 km z hakiem, stwierdzam, że samochód jest lepszy niż się spodziewałem!!! Polecam tę firmę. Pozdrawiam potencjalnych klientów oraz Pana Tomasza. Robert z Podlasia.
Wieloletnia współpraca oraz kilka zrealizowanych transakcji pozwalają w sposób szeroki i wielowymiarowy na rekomendacje. Sprzedaż sprawnie, transparentnie i z dużą dbałością o każdy detal procesu. Pan Tomasz – wyróżnia się wysoką kulturą biznesową, spokojem w prowadzeniu rozmów oraz wyraźnym poszanowaniem zasad etyki handlowej. Całe spektrum kontaktu – od pierwszej rozmowy po finalizację transakcji – pokazuje profesjonalizm, doświadczenie oraz umiejętność prowadzenia negocjacji w sposób elegancki i rzeczowy, a co dla mnie najważniejsze wielowymiarowy. Reasumując z pełnym przekonaniem rekomenduję współpracę😊.
Nie polecam tego miejsca. Byłam umówiona w piątek na oględziny i kupno samochodu, ze względu na korki nie było możliwe dojechanie na miejsce przed czasem zamknięcia komisu, dzwoniąc do Pana otrzymaliśmy informację, że nie robią rezerwacji na samochód i że mamy przyjechać sobie w innym terminie. Dzwoniąc dziś otrzymaliśmy informację że samochód został zarezerwowany dla innej osoby. Ten komis nie szanuje klientów, wprowadza w błąd a później kłamie!!! Jeżeli mają takie podejście do klientów daje to już do myślenia ile potrafią zataić przy zakupie bo przecież mogą znowu skłamać "że nic takiego nie mówili". Omijajcie to miejsce szerokim łukiem, ponieważ poza kłamstwem nic więcej w tym komisie nie uzyskacie!
Jeśli chodzi o sprzedaż samochodu to krótko, zwięźle i na temat. Najpierw rozmowa telefoniczna, potem przyjechał, spisaliśmy umowę i wyplacił kasę. Bez zastrzeżeń, polecam.
Życzyłabym sobie żeby wszyscy, cokolwiek sprzedają mieli takie podejście dla klientów jak pan Tomasz. Nie ma żadnej "ściemy ", wszystko rzetelnie przedstawione, udokumentowane. Jeśli ktoś się waha przed zakupem to proszę się nie obawiać, dawno nie widziałam tak uczciwego sprzedawcy. Tak jak wiele osób pisze, ja również kolejne auto zakupię u tego Pana.
Konkretny człowiek, dogadaliśmy sprzedaż auta przez telefon, sprzedaż przeprowadzona szybko i profesjonalne. Szczerze myślałem że takich ludzi już nie ma, a tu miłe zaskoczenie. Jak będę sprzedawał lub szukał auta napewno się odezwę. Szczerze polecam.
Informacje o Moto-Mar Auta z Gwarancją
Adres
Moto-Mar Auta z Gwarancją znajduje się w Niepodległości 2, 42-480 Poręba, Polska
Telefon
Numer telefonu do Moto-Mar Auta z Gwarancją jest +48 663 612 410
Strona internetowa
Strona internetowa Moto-Mar Auta z Gwarancją jest: motomar.otomoto.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:30
Środa: 09:00–17:30
Czwartek: 09:00–17:30
Piątek: 09:00–17:30
Sobota: 09:00–17:00, 17:30–00:00
Niedziela: 09:00–17:00