BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów

📍 Salony samochodowe w Ruda Śląska

5.8

BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów znajduje się w Ruda Śląska (Polska). Kategoria: salony samochodowe. Ocena: 5.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Oferta
  • Usługi serwisowe
  • Wymiana oleju
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC
Parking
  • Bezpłatny parking

BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów jest na pozycji 16 z 20 w salony samochodowe w Ruda Śląska

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 18 opinii w Google

Agnieszka Dwojak

Bardzo polecam usługi w tym salonie. Miło, sprawnie, bezproblemowo. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jestem bardzo zadowolona z zamówionego samochodu 🙂

Agnieszka Dwojak ☆ 5/5
Sebastian Nowak

Dzien dobry, Byłem na przeglądzie instalacji LPG -usługa wykonana bardzo szybko i sprawnie. Odebralem umyty i odkurzony w srodku samochód -w gratisie.

Sebastian Nowak ☆ 5/5
Szymon Piet

Wiele lat serwisowałem tu mojego Opla. Teraz przyszedł czas na Baica. Profesjonalizm, uprzejma obsługa , zadowolenie .... tak krótko mogę podsumować wizyty w tym serwisie. Oby tak dalej - spotykajmy się tylko raz w roku na przeglądzie 🙂 polecam i pozdrawiam

Szymon Piet ☆ 5/5
Ola Wietek

Z czystym sumieniem mogę polecić serwis Baic każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, jakość i świetną obsługę. Od samego wejścia czuć, że to miejsce, w którym klient jest naprawdę ważny. Zespół jest pomocny, uprzejmy i świetnie zna się na swojej pracy.To, co wyróżnia ten salon, to super serwis – pełne zaangażowanie, indywidualne podejście i dbałość o każdy szczegół. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Widać, że tu liczy się jakość, nie ilość. Dziękuję pani Aniu ☺️

Ola Wietek ☆ 5/5
Magdalena S.L.

Po kilku latach nadszedł czas na zmianę auta tym razem padło na Baic 5 a to tylko dzięki najlepszej obsłudze serwisowej Opla i cieszę się że w dalszym ciągu będę mogła korzystać z fachowej obsługi zarówno sprzedawców jaki serwisu .. polecam salon w Rudzie Śląskiej

Magdalena S.L. ☆ 5/5
Daniel Łysik

Byłem przejazdem, wyskoczył mi komunikat o niskim ciśnieniu w oponie. Panowie bez problemu przyjęli samochód i w 30 minut fachowo naprawili oponę a ja z rodziną mogłem poczekać w komfortowej poczekalni z pyszną kawą. Serdecznie polecam to miejsce.

Daniel Łysik ☆ 5/5
Danuta Kłak

Serwis świadczony na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam osobom które cenią sobie spokój

Danuta Kłak ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów

Adres

BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów znajduje się w Obrońców Westerplatte 26, 41-710 Ruda Śląska, Polska

Telefon

Numer telefonu do BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów jest +48 32 301 99 99

Strona internetowa

Strona internetowa BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów jest: kanclerz.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–18:00
Wtorek: 09:00–18:00
Środa: 09:00–18:00
Czwartek: 09:00–18:00
Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 09:00–15:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów

    Podobne alternatywy w pobliżu BAIC Kanclerz Autoryzowany Salon Sprzedaży i Serwis Samochodów

    Go up