AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław
📍 Salony samochodowe w Wrocław
AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław znajduje się w Wrocław (Polska). Kategoria: salony samochodowe. Ocena: 1.4. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Płatności mobilne NFC
AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław jest na pozycji 102 z 102 w salony samochodowe w Wrocław
Opinie klientów
AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław ma ocenę 2.9 na 5 oparte na ponad 11 opinii w Google
Nie znam się za bardzo na samochodach i kilkakrotnie kupiłem samochody na własną rękę, które okazały się złomem. Przymierzając się do zakupu kolejnego pojazdu, miałem dość przeglądania ofert na popularnych portalach z ogłoszeniami, które oferowały tylko i wyłącznie samochody "bezwypadkowe", "z oryginalnym przebiegiem", "doinwestowanie", itd. Zdecydowałem się więc na skorzystanie z usług profesjonalistów. Padło właśnie na firmę AutoVendo, którą polecił mi kolega z pracy. Wypełniłem formularz kontaktowy i praktycznie po chwili skontaktował się ze mną Pan Krzysztof. Od samego początku wszystko było na najwyższym poziomie. Po 3 dniach została mi przedstawiona oferta na moje wymarzone Volvo V50. Pomimo tego, że cena nieznacznie przekroczyła mój założony budżet, to zdecydowałem się na zakup tego samochodu, bo egzemplarz wyglądał pięknie 🙂 Wszystkie sprawy formalne przebiegły bardzo sprawnie i na dodatek Pan Krzysztof pomógł mi uporać się z naszą "kochaną" biurokracją w urzędach, przy rejestrowaniu samochodu. Podsumowując, szczerze polecam firmę AutoVendo, dzięki której zakupiłem samochód w bardzo dobrym stanie technicznym.
Nie polecam. Dwie propozycje w ciągu tygodnia. Pojazdy dalekie od moich oczekiwań, rocznikowo dużo drożej niż na rynku itd. Po tygodniu rozwiązałem umowę bo znalazłem we własnym zakresie. To pobrali kaucję w całości (500zł) za rzekome "wysłanie specjalistów na oględziny" A oferta żywcem ściągnięta z aukcji w Holandii
Witam Zamówiłem znalezienie i sprowadzanie samochodu którego się już nie produkuje. Saab 9-3. Zaproponowano mi jeden model, który spełniał wszystkie moje kryteria. Ale oceniłem go na zbyt drogi co do rocznika i wyposażenia. Nie było innej propozycji. Dlatego ostatecznie po wygaśnięciu umowy nie przedłużyłem jej. Pieniądze które wpłaciłem odzyskałem w przeciągu 4 dni. Kontakt - bardzo dobry Obsługa - bardzo dobra Wywiązanie się z umowy - bardzo dobre. Nie mogę się przyczepić. Szkoda że nie udało się znaleźć kompromisowego rozwiązania. Sprawdziłem, polecam.
Uwaga!!! Firma sprzedaje samochody droższe o kilka tysięcy niestety jakość pozostawia wiele do życzenia. Biuro firmy żenada, właściciel nie wie co sprzedaje. Powołuje się tylko na mechaników. Standardowy tekst " auto u nas nie brało oleju nie było żadnych wycieków" Niestety po opiniach zaufałem im w pełni i nie sprawdziłem samochodu mój błąd. Po 2 miesiącach zapłaciłem remontem silnika za 3 tyś zł. Napisałem do autoprawo o usterce proszę co mi odpisali: Niestety nie będziemy w stanie Panu pomóc, ponieważ w przeszłości wykonaliśmy kilka zleceń dla Autovendo, przez co mielibyśmy konflikt interesów. " Po tej odp wiedziałem już że to nie przypadek. Dużo by pisać. Jeszcze raz przestrzegam nie dajcie się nabrać jak ja !!!
Był to mój pierwszy wybór, nie mam zastrzeżeń co do szybkiej i sprawnej odpowiedzi i kontaktu ze sprzedającym, wszystko profesjonalnie i sprawnie przebiegało. Jednakże zawiodłem się na kosztach usługi. Wyszukane auto finalnie po obniżkach sprzedawcy kosztowało ok 33 tys, Autovendo zażyczyło sobie za auto początkowo 49 tys, następnie 47,5 tyś, a końcowa cena była 46 tyś. Auto warte 33tyś, pozostałe koszty 13 tyś, bardzo dużo i o wiele za dużo. Konkurencja za tą samą usługę sprowadzenie auto wyceniło na ok 40 tyś. różnica kolosalna. Oczywiście zrezygnowałem z usługi i skorzystałem z usług konkurencji. Pozdrawiam i życzę na przyszłość trafniejszych wycen usługi.
W lipcu zakupiłam auto z pomocą Autovendo. Zakupiony samochód to Fiat Punto z końca 2014 roku. Auto przejechało ze mną już prawie 2,5 tys km i jak do tej pory sprawuje się świetnie. Cały proces od momentu podpisania umowy do odbioru samochodu zajął u mnie 6 tygodni (4tyg oczekiwania na ofertę, 2tyg na sprowadzenie). Z perspektywy laika oceniam pomysł i usługę na 5+, ponieważ po wypełnieniu formularza, rozmowie i podpisaniu umowy możemy właściwie zapomnieć, że szukamy samochodu aż do momentu kiedy dostajemy konkretną propozycję. Dla mnie był to duży plus, ponieważ nie znam się na samochodach, nie mam na to czasu i szukanie na własną rękę byłoby dla mnie o wiele bardziej stresujące, angażujące również inne osoby. Poprzednie przykre doświadczenia z zakupem samochodów nie nastrajały mnie zbyt optymistycznie do tej całej operacji, co pewnie każdy kto był w takiej sytuacji dokonale rozumie. Z minusów i rzeczy do dopracowania: - kontakt z Autovendo jest bezbłędny, jeśli samemu wykonacie telefon 🙂 jeśli traficie na niespokojnego i lekko nieufnego klienta jak ja to może być niepokojące, że przez 2 tygodnie nie ma się żadnej wiadomości. Oczywiście szybko wyjaśniliśmy skąd taka sytuacja (sezon urlopowy, znalezione modele okazały się przy weryfikacji nie do zaproponowania). Krótki e-mail czy telefon z informacją zwrotną jak idą postępy (lub informacja o napotkanych problemach i opóźnieniach z tego wynikających) byłby na wagę złota, zwłaszcza jeśli proces się wydłuża i nie macie od razu do zaproponowania niczego atrakcyjnego. - w kontakcie telefonicznym przy omawianiu propozycji powiedziano mi, że opony letnie są w stanie dobrym, z bieżnikiem 4-5mm, opon zimowych brak. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że opony letnie z tyłu owszem są w takim stanie, ale z przodu auto ma 5 letni komplet opon, który kwalifikuje się już naszym zdaniem do wymiany po tym sezonie. Koszt 2 opon to nie problem, ale fajnie jest o tym wiedzieć wcześniej i się na taką sytuację nastawić od razu przy decyzji o zakupie 🙂 Stąd lekki minus za niedoinformowanie. - informacje o samochodzie, które otrzymuje się w ramach oferty. Moim zdaniem oferta była dość lakoniczna i czułabym się spokojniej, gdyby zostało wyszczególnione tam więcej sprawdzonych elementów (np. na poziomie najtańszego raportu jaki oferuje Autotesto). Myślę, że ktoś już tutaj podnosił podobny temat. Jako "niespokojny klient" chętnie dopłaciłabym za taką usługę ekstra. Może to jest jakaś propozycja rozwoju dla Państwa i za parę lat jak będę zmieniać samochód na nowszy zobaczę taką opcję przy podpisywaniu umowy? 😉 Generalnie polecam usługę, ale widzę kilka niedociągnięć, które powyżej opisałam. Mam nadzieję, że firma taka jak Wasza, tworzona przez młodych, sympatycznych ludzi jest otwarta na szczere opinie i odrobinę krytyki. Mimo wszystko chciałam bardzo podziękować ekipie Autovendo za znalezienie mojego wymarzonego samochodu!
Kupiłam samochód od AutoVendo miesiąc temu. Nie znam się kompletnie na samochodach. Przerażało mnie jeżdżenie po autohandlach i szukanie używanego auta w dobrym stanie. Początkowo chciałam skorzystać z oferty Autotesto i wtedy na ich stronie znalazłam ofertę Autovendo. Około 30 minut po wypełnieniu formularza na stronie był telefon zwrotny. Ustalono jakie auto mnie interesuje i jaki mam budżet. Po 4 dniach dostałam 2 propozycje. Zdecydowałam się na drugą, która co prawda przewyższała mój budżet, ale za to oferowała auto w najwyższej opcji wyposażenia. Sprowadzenie auta od momentu wpłaty zaliczki trwało 3 tygodnie. Wszystkie formalności zostały załatwione przez Autovendo, do mnie należało tylko zarejestrowanie auta. Pan Marcin pomógł tez w procesie rejestracji, gdyż urzędniczka miała pewne wątpliwości. Autem jeżdżę miesiąc i wszystko jest ok. Sprawdziłam po numerze vin w salonie VW przebieg oraz bezwypadkowość, zgadzają się. Mój mechanik też potwierdził, że auto jest w bardzo dobrym stanie. Cena samochodu nie była jakaś super okazyjna, ale można zaoszczędzić czas i nerwy. Obsługa klienta na wysokim poziomie, panowie pomocni, cierpliwie odpowiadają na każde pytania i wątpliwości. Minusem jest to, że w sumie trzeba kupić auto "w ciemno", tylko na podstawie zdjęć i opinii AutoVendo (która swoją drogą mogłaby być troszkę bardziej szczegółowa i konkretna). Podsumowując, w moim przypadku usługa Autovendo sprawdziła się i mogę polecić tę firmę.
Informacje o AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław
Adres
AutoExpert Salon Aut Używanych Wrocław znajduje się w Tęczowa 79/88 A, 53-601 Wrocław, Polska
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00–18:00
Wtorek: 10:00–18:00
Środa: 10:00–18:00
Czwartek: 10:00–18:00
Piątek: 10:00–18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte