Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka
📍 Stacje kontroli pojazdów w Kościerzyna
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka znajduje się w Kościerzyna (Polska). Kategoria: stacje kontroli pojazdów. Ocena: 7.5. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Mechanik samochodowy
- Toaleta
- Wymagane umówienie wizyty
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka ma ocenę 4.5 na 5 oparte na ponad 120 opinii w Google
Panowie pospawdzali wszystkie elementy naszego foodtracka tak aby mógł bezpiecznie obsłużyć jeszcze wiele eventow. Serdeczne pozdrowienia
Nie polecam. Samo oszustwo!! Państwo kasue za najtańszy olej 5 litrów 150 złotych. W sklepie cena 75-80zł. Za wymianę oleju 80zł.
Chciałbym złożyć skargę dotyczącą niekompetentnej obsługi. Podczas mojej ostatniej wizyty, doświadczyłem nieprofesjonalizmu personelu oraz problemów związanych z wykonanymi usługami. Po zmianie dwóch przednich opon i ustawieniu zbieżności (Kosztowało mnie to 260 zł gdzie również nie dostałem paragonu), zauważyłam, że kierownica mojego pojazdu przy większej prędkości zaczęła się trząść. Mimo próśb o wyjaśnienie przyczyny tego problemu, obsługa nie była w stanie udzielić mi jasnej odpowiedzi ani zapewnić skutecznej pomocy. Panowie odmówili też naprawy usterki tłumacząc się że inna ekipa zmieniała mi opony . Kazali przyjechać we wtorek gdzie auto jest mi potrzebne na weekendowy wyjazd.
Nie polecam. Koszmar! Byłam tam ostatni raz. Brak profesjonalizmu, szacunku i podejścia do klienta, a także jak widzą, że przyjeżdża kobieta to kasują jakby złotem smarowali zamiast smarą... Pojechałam na zwykłą wymianę opon (ściągnięcie starych opon z alufelg, ściągnięcie stalowych i założenie alu z nowymi oponami). Wcześniej dostarczyłam alufelgi ze starymi oponami z poleceniem, że można już stare opony ściągać, ale Pan (wysoki, przy sobie) był tak zajęty rozmową telefoniczną, że nie posłuchał tylko kazał "gdzieś tam" położyć alufelgi... Gdy przyjechałam na miejsce z nowymi oponami zaczęła się jakaś kpina... Facet zaczął mówić do mnie na per "Ty", od razu zaznaczył, że stare opony wyważył, bo myślał, że te będą zakładane, ile w tym prawdy czy faktycznie te opony były wyważone to nie wiadomo, nie mam pewności, gdyby Pan odłożył słuchawkę od ucha i zajął się pracą i klientem to by wiedział co ma robić. Dodatkowo okazało się, że mam nie takie śruby jak powinnam, zaczęła się nerwówka, która udzielała się wszystkim, ok, kupiłam śruby od nich, które kosztowały 5zl za szt. Czyli razem 100 zł, no i uwaga...! Za całą wymianę łącznie zapłaciłam 240 zł!!!! Nie otrzymując oczywiście paragonu za nic... Nie wiem czy ktoś w ogóle panuje nad tymi pracownikami, bo wygląda mi tam na totalną samowolkę i kasowanie za usługi jak się chce...
Polecam to miejsce, Panowie wykonali przegląd przedsprzedażowy auta w bardzo przystępnej cenie i jeszcze wykonali badanie grubości lakieru w gratisie. 🙂
Nie polecam uzupełniania klimatyzacji w tej firmie jak jest taki grubszy gościu na zmianie. Ma taka praktyke ze kasuje za całość czynnika jaki wchodzi do klimatyzacji jak by nabijał pusta klime od zera i twierdzi ze u nich tak jest . A z tego co mi wiadomo od zawsze placilo sie tylko za roznice miedzy nabitym czynnikiem a odzyskanym .W momencie przyjazdu do nabicia klimatyzacja dzialala w miare dobrze takze klima napewno nie byla pusta . Poprosilem o wydruk z urzadzenia do nabijania ile czynnika zostalo odzyskane ile nabite gosciu powiedzial ze nie daje tego klientom . Zaplacilem pojechalem po chwili sie wrocilem po paragon bo uświadomiłem sobie ze gościu coś kreci , paragonu nie otrzymałem kompletna olewka . Poprosiłem o nr do szefa zeby to wyjasnic nie otrzymałem . Wiec albo ten gościu sobie dorabia w taki sposób na czynniku który odzyskuje albo ta firma ma faktycznie taka praktyke co powoduje ze nabijanie klimy u nich jest kompletnie nieopłacalne .
Miła i kompetentna obsługa Panowie się na rzeczy znają. Po wizycie na wulkanizacji wiem że można zdjąć/założyć oponę bez uszkodzenia lakieru. W dodatku można w tym samym miejsc wykupić polisę OC co dla mnie jest dużym plusem pijesz kawę a OC i przegląd sam się robi. Polecam!
Informacje o Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka
Adres
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka znajduje się w Przemysłowa 78, 83-400 Kościerzyna, Polska
Telefon
Numer telefonu do Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Franciszek Stenka jest +48 58 680 02 40
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30–19:30
Wtorek: 07:30–19:30
Środa: 07:30–19:30
Czwartek: 07:30–19:30
Piątek: 07:30–19:30
Sobota: 08:00–15:00
Niedziela: Zamknięte