Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

📍 Stacje kontroli pojazdów w Koszalin

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

7.6

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się w Koszalin (Polska). Kategoria: stacje kontroli pojazdów. Ocena: 7.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Ułatwienia dostępu
  • Parking dostępny dla osób na wózkach
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów jest na pozycji 8 z 18 w stacje kontroli pojazdów w Koszalin

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów ma ocenę 4.8 na 5 oparte na ponad 81 opinii w Google

Ryszard Matuła

Bardzo pomocna miła i profesjona obsługa

Ryszard Matuła ☆ 5/5
luger grand cheeroke

Świetna, profesjonalna obsługa. Polecam.

luger grand cheeroke ☆ 5/5
W.S.

Polecam wszystkim gorąco. Profesjonalna, szybka i miła obsługa, która sprawia, że klient czuje, że jest ważny. Stacja czynna do późnych godzin wieczornych co jest wielką wygodą dla kierowców.

W.S. ☆ 5/5
Mariusz Ziółkowski

Miła, profesjonalna i sympatyczna obsługa. Już kilka lat jestem zadowolonym klientem Stacji i nie ma żadnych powodów do zmiany. Polecam również warsztat samochodowy znajdujący się obok Stacji Kontroli Pojazdów.

Mariusz Ziółkowski ☆ 5/5
Dariusz Sysak

Bardzo miła i fachowa obsługa. Gorąco polecam 🤗

Dariusz Sysak ☆ 5/5
Piotr Gozdzik

Obsługa fachowa i pomocna swoją wiedzą. Polecam!!!

Piotr Gozdzik ☆ 5/5
Jerzy Steglinski

Dla mnie ok! Obsługa miła. Polecam

Jerzy Steglinski ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Adres

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się w Gnieźnieńska 104, 75-736 Koszalin, Polska

Telefon

Numer telefonu do Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów jest +48 602 155 214

Strona internetowa

Strona internetowa Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów jest: euroautoserwis.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–18:00
Wtorek: 09:00–18:00
Środa: 09:00–18:00
Czwartek: 09:00–18:00
Piątek: 09:00–18:00
Sobota: 09:00–14:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

    Podobne alternatywy w pobliżu Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

    Go up