Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów

📍 Stacje kontroli pojazdów w Kraków

4.2

Stacja Kontroli Pojazdów Hortyński Tadeusz w Krakowie to miejsce, gdzie profesjonalizm i precyzyjna diagnostyka są na najwyższym poziomie. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem oferuje szybką i skuteczną obsługę, skupiając się na rzetelnych wynikach oraz bezpieczeństwie klientów. Warsztat ceni się za indywidualne podejście i troskliwą opiekę nad pojazdami, co przekłada się na zaufanie i satysfakcję.

Usługi wykonywane są z pasją i dbałością o detale, co jest szczególnie widoczne w przypadku kontroli technicznej oraz napraw serwisowych. Pomimo wysokich standardów, obsługa pozostaje dostępna i elastyczna, co sprawia, że każda wizyta jest sprawnym i komfortowym doświadczeniem. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie rzetelność i profesjonalizm w branży motoryzacyjnej.

Cechy i usługi Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów jest na pozycji 69 z 82 w stacje kontroli pojazdów w Kraków

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów ma ocenę 4 na 5 oparte na ponad 115 opinii w Google

Jerzy Skowroński

SUPER i szybka obsługi na wysokim poziomie. Dlatego też, z czystym sumieniem polecam usługi Pana Tadeusza.

Jerzy Skowroński ☆ 5/5
Włodzimierz Skoczylas

Pasją, wiedzą, miłość do zawodu. Nieustraszona skuteczność działania! Wyjedziesz szczęśliwy. I zawsze własnym autem! Pan Hortyński nawet na widok nakrętki płacze z zachwytu. Takich mechaników już nie ma !

Włodzimierz Skoczylas ☆ 5/5
RW

Byłem tam kilka razy. Nie wiem jak inni ale starszy mężczyzna mega mruk, niekontaktowy - bardzo ciężko się rozmawia. Mówiłem, że koło się grzeje i pewnie tłoczek w zacisku nie pracuje należycie - odparł, że sprawdził i jest wszystko ok. Rezultat: nowe tarcze i klocki do wymiany wraz z zaciskami. Cena za usługę: jak na brak paragonu to niezbyt konkurencyjna. Na plus: nie ma tam kolejek, można zrobić przegląd.

RW ☆ 2/5
livxbby

Wizyta z dzisiaj. Do sprawdzenia na diagnostyce amortyzatory, tuleje i wahacze, bo postraszyli w innym miejscu podczas robienia zbieżności. Pan diagnosta bardzo miły, zbadał, wyjaśnił co i jak, uspokoił, że nic nie wymaga wymiany i można śmiało spokojnie jeździć, a w razie gdyby kiedyś coś się działo – przyjechać, naprawi 🙂 Polecam!

livxbby ☆ 5/5
Aleksander P

Witam zadzwoniłem z polecenia do tego mechanika. Miałem usterkę pompki sprzegla i przywiozłem na wieczór auto a na drugi dzień tak jak mechanik powiedz8al zrobił i było do odbioru o 15 a wcale nie taka łatwa ta robota . Koszta bardzo fajne duzo taniej niż powiedział inny mechanik. Więc polecam

Aleksander P ☆ 5/5
Pa G

ODRADZAM USŁUGI TEJ FIRMY!!! Podczas przeglądu samochodu właściciel warsztatu wykrył kilka usterek oraz zasugerował naprawę na miejscu. Niektóre z usterek tj. m.in wymiana klocków hamulcowych oraz wypolerowanie reflektorów zakończyły się przerwaniem przewodu hamulcowego oraz niskim poziomem płynu co bezpośrednio zagrażało mojemu bezpieczeństwu. Światła jak i pozostałe części samochodu narażone na zabrudzenie podczas polerowania nie zostały w żaden sposób zabezpieczone w efekcie czego maska, komora silnika, szyba przednia oraz lusterka zostały zabryzgane pastą polerską. Efekt finalny polerki wygląda gorzej niż przed wykonaniem zlecenia polerowania lamp. Jedyną rzeczą, która faktycznie wymagała wymiany było mocowanie tłumika. Po wykonanej usłudze Pan właściciel wymagał opłacenia usługi gotówką oraz miał problem z wystawieniem faktury, a zwłaszcza z wyszczególnieniem rzeczywiście wykonanych usług w efekcie czego na wystawionej fakturze został uwzględniony 2 x ten sam tłumik, a reszta usług figurowała jako usługa serwisowa. Obsługa klienta oraz kultura osobista poniżej krytyki. Szczerze nie polecam usług tej firmy.

Pa G ☆ 1/5
Andreas Dubois

Bardzo dobry mechanik. Dociekliwy. Od lat, inż. Hortyński sprawuje serwis moich samochodów. Nawet, gdy brak oryginalnych części , warto zaczekać i posłuchać sugestii inżyniera. Zaoszczędzi to wydatków na przyszłość. Problemem są klienci przyjeżdżający zaniedbanymi wrakami i oczekujący naprawy pojazdu , kwalifikującego się do złomowania a nie do naprawy już. To uczciwy warsztat, jednak nie są to cudotwórcy by z wraka zrobić bezpieczny pojazd. Takie roboty to restaurowanie pojazdu a nie naprawa, a jeśli - to kosztowna

Andreas Dubois ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów

Adres

Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów znajduje się w Nad Dłubnią 5, 31-752 Kraków, Polska

Telefon

Numer telefonu do Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów jest +48 12 643 63 05

Strona internetowa

Strona internetowa Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów jest: dobrymechanik.pl/mechanicy/krakow/auto-service-mechanika-pojazdowa-tadeusz-hortynski.html

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów

    Podobne alternatywy w pobliżu Hortyński Tadeusz. Automechanika. Stacja kontroli pojazdów

    Go up