Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja

📍 Stacje kontroli pojazdów w Kraków

7.4

Wizyta w tym serwisie może być nieco frustrująca z powodu obsługi klienta. Diagnoza często spotyka się z brakiem komunikacji i niechęcią do wyjaśniania spraw. Atmosfera nie zawsze jest przyjazna, co może wpłynąć na ogólne wrażenia z usług. Warto zwrócić uwagę na profesjonalizm pracowników, który czasami pozostawia wiele do życzenia.

Proces wymiany opon może być dłuższy niż standardowo, bez wcześniejszego poinformowania klienta. Dodatkowe koszty i niedbalstwo podczas pracy to kolejne problemy. Uwaga na szczegóły, takie jak uszkodzenia felg czy brak elementów, jest kluczowa. Warto rozważyć inne opcje, jeśli szukasz sprawniejszej i bardziej profesjonalnej obsługi.

Cechy i usługi Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
  • Płatności mobilne NFC

Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja jest na pozycji 30 z 82 w stacje kontroli pojazdów w Kraków

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja ma ocenę 4.5 na 5 oparte na ponad 332 opinii w Google

Rafal

Bardzo niemiła obsługa. Diagnosta od początku był opryskliwy i sprawiał wrażenie, jakby klient mu przeszkadzał. Nie chciał normalnie wyjaśnić sprawy ani pomóc, tylko odsyłał gdzieś dalej. Atmosfera bardzo nieprzyjemna, brak podejścia do klienta i podstawowej kultury. Na pewno już tam nie wrócę.

Rafal ☆ 1/5
Conrado Moreno

Zdecydowanie nie polecam wulkanizacji w tym miejscu. Na pewno będę omijał szerokim łukiem po ostatniej wizycie. Przyjechałem na wymianę opon letnich runflat na felgach 19" na opony zimowe w BMW G21 z roku 2020. Cała wymiana trwała około 2 godziny. Można było już na początku poinformować, że tego typu opony zdejmuje się dłużej niż standardowe, ale cóż – brak jakiejkolwiek informacji. Brak informacji o dużo wyższej cenie za wymianę opon w takim przypadku (400 zł). Co najgorsze, pracownikowi przy zdejmowaniu koła, koło spada na osłonę tarczy, wyginając ją i rysując felgę w dwóch miejscach… Tragedia. Niedbalstwo i brak profesjonalizmu. Po dojechaniu do domu okazuje się, że brakuje dwóch oryginalnych czapeczek na wentylki, które były! Dodatkowo, mimo moich próśb, żeby nie porysować rantu felg z zewnątrz, te zostały porysowane (na jednej feldze nawet o długości 20 cm). Felgi były w idealnym stanie z zewnątrz, jednak po wyjechaniu z wymiany już takie nie są. Prosiłem również, aby śruba patentowa była dokręcana jedynie kluczem dynamometrycznym, aby jej nie uszkodzić (taką informację dostałem z autoryzowanego salonu) i przekazałem to pracownikowi. Jednak dla nich to nie było ważne i zrobili po swojemu. Jeżeli komuś nie zależy na swoich kołach, to polecam.

Conrado Moreno ☆ 1/5
Michał Cholewa

Nie polecam, radzę omijać szerokim łukiem. Usterka nie została naprawiona, bez mojej wiedzy zostały wymienione części które były sprawne i za które musiałem zapłacić. W aucie nabrudzone, całe fotele wymagały prania, radzę sprawdzać swoje samochody przy odbiorze. Młodszy mechanik kombinuje jak zarobić za plecami szefa i chce robić naprawy na swoją rękę. Nie wystawiają paragonu tylko wpisują w excelu co ile kosztowało (ceny z sufitu) i to jest jedyny dokument jaki wystawiają. Młody straszny gbur, starszy też ale stara się zachować poziom. Wymieniają akumulator ale nie dają do niego żadnych dokumentów, paragonu, gwarancji, nic. Dokumenty są do wglądu u nich i jak coś będzie z akumulatorem to trzeba do nich przyjeżdżać. Żart i żenada. Najgorszy mechaniki u jakiego kiedykolwiek byłem!

Michał Cholewa ☆ 1/5
Litigation Specialist

niezwykle kompetentna Pani w recepcji... i co najważniejsze zbieżność wykonana WZOROWO w rewelacyjnej cenie. Ilość reviews wskazuje jak dużo osób ceni ich prace (niestety jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim klientom dogodził) . Moja ocena byłaby 10 gwiazdek, mogę dać tylko max 5 w Google maps......daje bez wahania

Litigation Specialist ☆ 5/5
Piotr Pyrczak

Polecam. Wiele razy tu zmieniałem opony i robiłem badanie techniczne samochodu. Kontakt bardzo sprawny, świetna obsługa i jakość usług.

Piotr Pyrczak ☆ 5/5
Łukasz Pyrczak

Wulkanizacja ŻART !! Nie umia odróżnić 17" od 18" i wciskaja kit ze opona jest runflat przy zwyklej oponie a w dodatku uwazaja profil 45 za niski i chca doliczac oplaty. Dramat omijac szerokim łukiem.

Łukasz Pyrczak ☆ 1/5
Marek Kania

Korzystam z usług wulkanizacji i przeglądów w tym miejscu od dobrych 2-3 lat i nigdy się nie zawiodłem. Miła obsługa, profesjonalny serwis i możliwość dogadania się na konkretną godzinę. Polecam!

Marek Kania ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja

Adres

Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja znajduje się w Szparagowa 2a, 30-739 Kraków, Polska

Telefon

Numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja jest +48 12 264 70 17

Strona internetowa

Strona internetowa Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja jest: przegladyrejestracyjne-krakow.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: 08:00–15:00
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja

    Podobne alternatywy w pobliżu Stacja Kontroli Pojazdów Vito. Mechanika.Zbieżność. Wulkanizacja. Klimatyzacja

    Go up