Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o.
📍 Stacje kontroli pojazdów w Poznań
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o. oferuje profesjonalną obsługę i szybkie przeprowadzenie kontroli. Klientom często spotyka się z przyjaznym personel, który pomaga w rozwiązywaniu ewentualnych wątpliwości. Miejsce jest dobrze zorganizowane, a czasy oczekiwania są minimalne. Wiele osób docenia skuteczność i profesjonalizm pracowników.
Pomimo kilku negatywnych opinii dotyczących szczegółów kontroli, większość klientów jest zadowolona z usług. Warto zwrócić uwagę na różnice w doświadczeniach, ale ogólnie stacja cieszy się dobrym wizerunkiem. Dla tych, którzy szukają szybkiej i sprawnej kontroli pojazdów, ta lokalizacja jest godną uwagi opcją.
Cechy i usługi Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o.
- Mechanik samochodowy
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Opinie klientów
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o. ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 301 opinii w Google
Nie mam nic do zarzucenia. Może byłam w dobrych godzinach ale nawet nie czekałam. Tutaj czytam czasem o zachowaniu. Szczerze- bardzo przyjemny Człowiek. Miałam też parę pytań to uzyskałam odpowiedź. Pan jest dość oszczędny w ekspresji ale to tylko zmyłka 😏 Nawet nie wiedziałam że w tym miejscu jest SKP.
Nie polecam, kiedyś jeździłem było ok, ostatnio przyjechałem i do byle czego się przyczepili. Dodatkowo jak zostało zrobiona część to nie chcieli zweryfikować, odesłali z kwitkiem. Naprawdę nie ma co się męczyć z tą stacja, w Poznaniu jest ich wiele i w wielu z nich jest dobre nastawienie i klimat, a nie jak tutaj.
Pan diagnostyka ustawił mi tak światła ze tylko dobrze widać pobocze długie świata to chyba w kosmos świeca i jeszcze powiedział że to prawidłowo w nocy prawie nic nie widać.. ledwo ledy poświata jak bym jechał na wstecznym biegu i to przy oświetleniu led... Auto z 2013 roku.. to moją stara Vectra b z 1997 świeci sto razy lepiej a Vectra ma tylko żarówki zwykłe...ten człowiek naraża życie i zdrowie...
Bardzo miła profesjonalna obsługa
Słabe miejsce słaba obsługa nie polecam czekałem parę minut po chwili diagnosta powiedział ze se moge jechać do domu ze nie podbije mi przeglądu po czym pojechałem w inne miejsce i jakos problemu nie bylo Jeżeli niechcesz tracić czasu i trafić na złą obsługę omijaj miejsce szerokim łukiem
Korzystam z usług tej SKP od kilku lat, zawsze idzie w porządku. Nie trafiam na kolejki, może innych odstrasza szlaban zajezdni MPK, ale podnoszą go bez pytania.
Polecam! Panowie pomocni i uprzejmi 👍
Informacje o Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o.
Adres
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o. znajduje się w Kacza 12, 60-106 Poznań, Polska
Telefon
Numer telefonu do Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o. jest +48 61 839 67 61
Strona internetowa
Strona internetowa Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów MPK Poznań Sp. z o.o. jest: mpk.poznan.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:00–13:40, 14:00–20:00
Wtorek: 07:00–13:40, 14:00–20:00
Środa: 07:00–13:40, 14:00–20:00
Czwartek: 07:00–13:40, 14:00–20:00
Piątek: 07:00–13:40, 14:00–20:00
Sobota: 07:00–13:00
Niedziela: Zamknięte