Stacja Kontroli Pojazdów

📍 Stacje kontroli pojazdów w Warszawa

Stacja Kontroli Pojazdów

4.8

Stacja Kontroli Pojazdów w Warszawie wyróżnia się profesjonalnym podejściem do obsługi klientów, oferując elastyczne godziny pracy i możliwość płatności bezgotówkowych. Specjaliści cechują się cierpliwością i chęcią pomocy, nawet w przypadku skomplikowanych spraw, takich jak pojazdy wymagające szczególnej uwagi przy pierwszej rejestracji.

Usługi wykonywane są na wysokim poziomie, jednak warto zwrócić uwagę na terminowe przybycie, aby uniknąć nieporozumień. Stacja zapewnia również dodatkowe korzyści, takie jak prezenty dla klientów, co podkreśla dbałość o szczegóły i indywidualne podejście.

Cechy i usługi Stacja Kontroli Pojazdów

Ułatwienia dostępu
  • Wejście dostępne dla osób na wózkach
Udogodnienia
  • Mechanik samochodowy
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe

Stacja Kontroli Pojazdów jest na pozycji 106 z 127 w stacje kontroli pojazdów w Warszawa

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Stacja Kontroli Pojazdów ma ocenę 4.4 na 5 oparte na ponad 56 opinii w Google

Damian Łęgowski

Autobusy mają pierwszeństwo. Więc możesz zostać odprawiony z kwitkiem.

Damian Łęgowski ☆ 1/5
Marek Doliński

Świetna obsługa. Podjechałem na 15 minut przed zamknięciem. Mimo to zostałem grzecznie obsłużony. Dodatkowo dostałem płyn do spryskiwaczy w prezencie od firmy 🙂 Dodatkowy plus za możliwość płacenia bezgotówkowo.

Marek Doliński ☆ 5/5
Agata Borkowska-Clark

Wspaniała obsługa. Panowie byli niesamowicie pomocni i cierpliwi, a pojazd wymagał trochę zachodu, bo był przygotowywany do pierwszej rejestracji w kraju i brakowało danych technicznych w systemie.

Agata Borkowska-Clark ☆ 5/5
HOBBY CARS HOBBYCARS

Chamskie zachowanie...

HOBBY CARS HOBBYCARS ☆ 1/5
Robert Boczkowski

Diagnosta ma zwyczaje z poprzedniej epoki. Chcąc sprawdzić auto, nie przegląd uslyszalem że on nie ma możliwości i niewiele powie bo trzeba zdjąć osłonę. Tyle, ze oslony nie ma. Len i tyle.

Robert Boczkowski ☆ 1/5
Dariusz Wójcik

Nie polecam zamykają o 20 ale o 19:45 pan obrażony że przyjechałem.

Dariusz Wójcik ☆ 1/5
Łukasz Kałęcki

Pan nie potrafi przeliczyć funtów na kilogramy. Nie mam pojęcia dlaczego jest to okręgowa stacja, jeżeli błacha sprawa przerasta Pana.

Łukasz Kałęcki ☆ 1/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Stacja Kontroli Pojazdów

Adres

Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się w Płochocińska 33, 03-044 Warszawa, Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00–15:00
Wtorek: 07:00–15:00
Środa: 07:00–15:00
Czwartek: 07:00–15:00
Piątek: 07:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Stacja Kontroli Pojazdów

    Podobne alternatywy w pobliżu Stacja Kontroli Pojazdów

    Go up