Voyager Trans
Voyager Trans znajduje się w Białystok (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 4.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Voyager Trans jest na pozycji 47 z 60 w szkoły jazdy w Białystok
Opinie klientów
Voyager Trans ma ocenę 2.4 na 5 oparte na ponad 413 opinii w Google
Autobusy nie przyjeżdżają, nie ma żadnej informacji dlaczego nie ważne czy w stronę Sokółki czy Białegostoku, rozumiem gdyby zdążyło się to raz na miesiąc, ale w tym miesiącu mam frekwencję 27% z jednego przedmiotu bo nie mam jak na nim być przez nie przyjeżdżające autobusy. Nie raz przyjeżdżają za wcześnie, miałam sytuacje gdzie byłam na przystanku i tylko musiałam delikatnie podbiec, a kierowca zamyka mi drzwi przed nosem i siedzi na przystanku przez 2 kolejnie minuty, ale nie daje mi wsiąść (były miejsca). Z infolinią nie da się skontaktować ostatnio jak dzwoniłam to się rozłączyli, a jak się raz dodzwoniłam to kierowca wielki pan spóźniony o 30 min robił mi o to pretensje i wyrzucił mnie z autobusu, bo miałam czelność się zapytać czy będzie
Obsługa nie miła, kierowcy również i dodatkowo mają pasażera gdzieś, autobusy się chronicznie spóźniają i często są przeładowane, cena biletu jedynie drożeje a rozkład jest cały czas skracany, w dodatku często zdarza się, że pasażerami są osoby które puszczają głośną muzykę i czuć od nich mocno alkoholem i papierosami, a kierowca nic z tym nie robi. Największy w moim przypadku jest problem z autobusem o godzinie 17 12 na linii Białystok-Sokółka, zawsze spóźnia się po 20-40 minut, co najgorsze jest szczególnie zimą, w dodatku zdarzyło mi się, że nie dość że autobus był spóźniony to kierowca nie raczył nawet zatrzymać się na przystanku mimo, że było sporo ludzi i dosłownie przejechał przez przystanek i nawet nie zatrzymał się kiedy zaczęłam za nim biec. Zdarzyło mi się również raz, że autobus przyjechał za wcześnie a był to ostatni autobus jakim mogłam wrócić do domu przez co musiałam wbiec na środek ulicy na co kierowca stwierdził, że powinnam mu była machnąć ręką, żeby zjechał na następny przystanek, szczerze wątpię żeby to zrobił.
Przecież te autobusy to jakaś kpina. Jest sobota. Ostatni autobus o 17.50 do Bielska Podlaskiego. Nie przyjechał. Czekałam pół godziny dłużej. Jest to najzwyczajniej w świecie żałosne i nie powinno mieć miejsca. Na waszym budynku tez żadnej informacji ze autobus odwołany czy cokolwiek co się z tym kursem dzieje. Informacji nigdzie uzyskać nie można. Punkt zamknięty razem z infolinia. A człowiek stoi i czeka w zimnie. Jestem wstanie nawet zrozumieć stan techniczny, bo nie raz już mi padało na głowę w autobusie czy jechałam z otwartymi drzwiami, bo nie dało się ich zamknąć, ale żeby autobus wgl nie przyjechał. Osiągnęliście dno dna i moim zdaniem nawet na jedna gwiazdkę nie zasługujecie.
Najgorsza obsługa! 23 listopada o godzinie 16:10, biegliśmy przez całe miasto i przybiegliśmy 5 minut wcześniej, przed odjazdem. Pan kierowca kulturalnie palił sobie papierosa przed busem. Powiedzieliśmy że mamy kupione bilety i czy możemy wejść, oczywiście autobus był zapchany tak że nie było miejsc stojących. Kierowca powiedział że nas nie wpuści i że nie ma na nas czasu. Powiedział również żeby zwrócić bilety do kasy... Pewnym momencie zasugerował nam że "możemy dogadać się w inny sposób i pojedziecie" WIEC dziękuję bardzo nie będę dopłacać do biletu.... Proponuję powiedzieć coś temu kierowcy żeby na miejsca stojące brał ludzi po upływie czasu i był milszy dla ludzi wtedy nie będzie problemów.
Zdecydowanie polecam przyjść na autobus najlepiej 15 minut przed odjazdem, ponieważ kierowcy nie zwracają uwagi na godziny w rozkładzie i potrafią przyjechać dużo wcześniej, niż to było planowane. Bardzo nieuprzejmi, na kulturalne pytanie odpowiadają agresywnie, zupełnie nie obchodzi ich pasażer. Stan techniczny autobusów też woła o pomstę do nieba, ostatnio na trasie Suwałki-Augustów kierowca męczył się ok. 10 min zanim zdołał odpalić pojazd. Moim zdaniem jedna wielka tragedia. Nie pozdrawiam.
Serdecznie nie polecam (ale korzystać muszę, bo niestety nikt inny nie jeździ na trasie Hajnówka - Białystok w tych godzinach). Ostatni bus dnia 19.07.19 godzina 19.51. Oczywiście między 17 a 19 całkowicie nic nie jeździ, ale to swoją drogą. Przyjechałam na przystanek na ul. Batorego kilka minut przed czasem. Bus już stał i czekał na odjazd o 19.51. Jako że było przed czasem to nie wiedziałam czy bus NA PEWNO jedzie na Białystok, wiec chciałam się kulturalnie zapytać Pana Kierowcy. Podeszłam do drzwi, otworzyłam buzię, a Pan chamsko zamyka mi drzwi przed nosem, machając przy tym ręką i głową, że mam nie wsiadać. Trochę osłupiałam, ale się odsunęłam. Po chwili Pan otworzył drzwi, a kiedy doszłam do auta, ponownie je zamknął i równo o 19.51 odjechał z przystanku. Myślałam, że może miejsc nie ma, ale przechodząc obok busa widziałam, że są puste siedzenia, więc o co mogło chodzić? Miły Pan słowem się nie odezwał, żeby wyjaśnić sytuację, a mi bardzo, ale to bardzo zależało, żeby się dostać o tej konkretnej godzinie do Białegostoku. Jeden z niewielu przewoźników Hajnówka - Białystok, więc kierowcy myślą, że mogą sobie robić co chcą? Bo całkowicie dalej nie rozumiem zachowania tego kierowcy 🙂 Nie pozdrawiam.
Ogolnie polecam aczkolwiek jak chodze co miesiac kupowac bilet miesieczny to pan zza kasy mega nie mily , rzucil moja legitymacja , bez szacunku , sprosne zarty w moim kierunku , autobus zazwyxzaj na czas , czasem spoznienia , jeden kierowca nie wlacza ogrzewania ani dzien dobry ani dowidzenia tylko 2 kierowcow zasluguje na dobre opinie reszta totalna zenada
Informacje o Voyager Trans
Adres
Voyager Trans znajduje się w Bohaterów Monte Cassino 6, 15-873 Białystok, Polska
Telefon
Numer telefonu do Voyager Trans jest +48 85 744 54 45
Strona internetowa
Strona internetowa Voyager Trans jest: voyagertrans.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 07:30–15:30
Wtorek: 07:30–15:30
Środa: 07:30–15:30
Czwartek: 07:30–15:30
Piątek: 07:30–15:30
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte