Nauka jazdy Delta

📍 Szkoły jazdy w Bielsko-Biała

7.5

Nauka jazdy Delta znajduje się w Bielsko-Biała (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 7.5. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi Nauka jazdy Delta

Dostępne opcje
  • Zajęcia online
  • Usługi na miejscu
Planowanie
  • Wymagane umówienie wizyty

Nauka jazdy Delta jest na pozycji 13 z 45 w szkoły jazdy w Bielsko-Biała

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Nauka jazdy Delta ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 138 opinii w Google

Arczi Arczi

Nie polecam instruktora Mirka. 30 godzin kursu to dla mnie w dużej mierze stracony czas. Parkowanie robiliśmy może ze 3 razy, a nawet mi nie powiedział, że można zrobić korektę. Lewoskręt kolizyjny znałem tylko z teorii, ani razu nie został ze mną przećwiczony. Przez około 3/4 kursu jeździliśmy głównie po Czechowicach, Wapienicy i po placu manewrowym, tras egzaminacyjnych było bardzo mało. Do tego na każdej jeździe około 10 minut schodziło na wypisywanie karty, a przed ruszeniem kolejne 10 minut zajmowało przygotowanie się instruktora, więc realnej jazdy było jeszcze mniej. Atmosfera też średnia, instruktor często był dość gburowaty, przez co jazdy nie należały do przyjemnych. Wewnętrzny egzamin zdałem za pierwszym razem i myślałem, że naprawdę dobrze jeżdżę, ale rzeczywistość szybko to zweryfikowała, egzamin w WORD zdałem dopiero za 8 razem. Egzaminator wielokrotnie zwracał mi uwagę, że źle dobieram biegi, tylko że właśnie tak zostałem nauczony na kursie. Dopiero po kilku jazdach u pani Weroniki, pani Justyny i pani Bożeny dowiedziałem się więcej niż przez cały kurs u Mirka. Od znajomych słyszałem też podobne opinie, że tego instruktora raczej nie polecają. Szkoda czasu i pieniędzy. Wspomniane wyżej Panie bardzo polecam, każda z nich wymagająca i profesjonalna.

Arczi Arczi ☆ 2/5
Katarzyna Ochmańska

Dzisiaj w końcu się udało – zdałam egzamin po 10-letniej przerwie. Dla starszej pani to naprawdę duża radość i satysfakcja. Do instruktorki Weroniki trafiłam z polecenia i jestem bardzo zadowolona. W poprzedniej szkółce niestety niewiele się nauczyłam i na wcześniejszych egzaminach wyszło, że tak naprawdę nie potrafię sobie poradzić w wielu sytuacjach. Tutaj było zupełnie inaczej. Weronika zwracała uwagę na każdy błąd, wszystko spokojnie omawiała i korygowała, dzięki czemu na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło. Była też bardzo wyrozumiała, bo często zmieniał mi się grafik w pracy i zawsze starała się dopasować terminy jazd. Atmosfera podczas nauki była bardzo przyjemna, jak na kawie z młodszą koleżanką. Cieszę się też, że tym razem wybrałam instruktorkę, a nie instruktora jak poprzednio. Szczerze polecam tę szkółkę jazdy.

Katarzyna Ochmańska ☆ 5/5
Maja Wanio

Bardzo polecam pana Sławka, jest to cierpliwy człowiek, który wierzy w swoich podopiecznych. Tak naprawdę dzięki niemu poczułam się pewnie za kierownicą i zdałam egzamin, zawsze znalazł czas na jazdy nawet jeśli była to niedziela za co jestem ogromnie wdzięczna. Jest to człowiek z pasją, który wszystko na spokojnie wytłumaczy pare razy i doda wiary w siebie. Jakbym miała się wrócić w czasie to wybrałabym jego na mojego instruktora, serdecznie go polecam. Za to niestety pani Weronika zupełnie nie nadaje się do uczenia, jest nerwowa i nie czułam się z nią komfortowo, po powiedzeniu jej, że dalej się uczę, więc powinna mi troche odpuścić (była to 2/3 jazda) odpowiedziała mi, że jeżeli mi się nie podoba to powinnam zmienić sobie instruktora czego żałuję, że nie zrobiłam. Nigdy za nic nie byłam chwalona ale zawsze znalazła się jakas uwaga co robię źle. Przed podejściem do egzaminu wewnętrznego usłyszałam, że tego nie widzi i powinnam dokupić jazdy - wewnętrzny zdałam, a od pana Sławka usłyszałam, że jeżdżę dobrze.

Maja Wanio ☆ 3/5
Filip Ziółkowski

Z całego serca polecam szkołę jazdy Delta! Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera. Szczególne podziękowania dla Mirka i Bartka – to instruktorzy z powołania. Cierpliwi, wszystko tłumaczą na spokojnie i bez stresu. Dzięki nim egzamin był tylko formalnością. Jeśli robić prawo jazdy, to tylko tutaj!

Filip Ziółkowski ☆ 5/5
Paulina Sierek

Szkoła jazdy Delta w Bielsku-Białej niestety bardzo mnie rozczarowała. Na początku usłyszałam, że cały kurs potrwa około trzech miesięcy. W rzeczywistości ciągnęło się to prawie pół roku, co mocno pokrzyżowało mi plany. Po wyjeżdżeniu 30 godzin chciałam podejść do teorii wewnętrznej, ale nie dostałam na to zgody. Zostało mi powiedziane, że jeszcze nie mogę. Co więcej, instruktorka p.Anna zasugerowała dokupienie dodatkowych 10 godzin jazd. Zdecydowałam się na to, a mimo to nadal nie pozwolono mi podejść do egzaminu teoretycznego wewnętrznego. Czułam się wprowadzona w błąd zarówno co do czasu trwania kursu, jak i zasad dopuszczenia do teorii. Liczyłam na jasne warunki i uczciwe podejście, a zamiast tego pojawiła się frustracja i dodatkowe koszty. NIE POLECAM!!

Paulina Sierek ☆ 1/5
Opo Game

Trafiłem w tej szkole na dwóch instruktorów i z obu jestem mało zadowolony. Na szczęście mój kurs tutaj dobiega końca. Pierwszy nauczyciel bardzo mało dyspozycyjny czasowo, długie terminy oczekiwania na jazdy, ciągle z papierosem i głową w telefonie, po zmianie ten drugi znów urządza sobie schadzki na całowanie na palcu manewrowym ze swoją dziewczyną ( chyba też instruktorką? Xd) Nie polecam generalnie, nie tak powinna wyglądać nauka

Opo Game ☆ 1/5
_Naksio _

Super szkoła jazdy. Wszytko z profesjonalnym podejściem. Instruktorzy są bardzo mili, szczególnie polecam pana Bartka . Dzięki tym ludziom zdałem egzamin za 1 razem i to bezbłędnie 🔥🔥🔥

_Naksio _ ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Nauka jazdy Delta

Adres

Nauka jazdy Delta znajduje się w Lipowa 6, 43-300 Bielsko-Biała, Polska

Telefon

Numer telefonu do Nauka jazdy Delta jest +48 533 910 710

Strona internetowa

Strona internetowa Nauka jazdy Delta jest: jazdy-bielsko.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 13:00–15:00
Wtorek: 13:00–15:00
Środa: 13:00–15:00
Czwartek: 13:00–15:00
Piątek: 13:00–15:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Nauka jazdy Delta

    Podobne alternatywy w pobliżu Nauka jazdy Delta

    Go up