Liga Obrony Kraju
Liga Obrony Kraju znajduje się w Ciechanów (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.2. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Liga Obrony Kraju
- Parking dostępny dla osób na wózkach
- Wejście dostępne dla osób na wózkach
- Karty debetowe
- Karty kredytowe
- Płatności mobilne NFC
Liga Obrony Kraju jest na pozycji 10 z 15 w szkoły jazdy w Ciechanów
Opinie klientów
Liga Obrony Kraju ma ocenę 4.2 na 5 oparte na ponad 42 opinii w Google
Umówiłem się na 2 godziny jazdy dodatkowej przed egzaminem na kat. A1. Na miejscu okazało się że szkoła nie posiada motocyklu egzaminacyjnego- tylko starego zardzewiałego Rometa. Plac manewrowy nie nadawał się do jazdy- były tylko stanowiska do 2 manewrów ( ósemka i slalom wolny) przy czym przy slalomie wolnym nie bylo bramek z pachołków tylko jeden pachołek na kazdą bramkę. Na "ósemce" najwierzchnia posiada wybrzuszenie przez co nie przyjemnie się jeździ. Sam instruktor ok. Jazda po mieście ze strony instruktora tez w porządku. Nie polecam, strata pieniędzy!!
Wykłady - tak: 1. dobra atmosfera, 2. merytoryczne, 3. Pan prowadzący pomaga kursantom, odpowiada na pytania. Wiadomo są pewne wady. Sala pamięta czasy być może PRL, ale wykłady wspominam dobrze. Jazdy na nie (niestety inny instruktor niż Pan prowadzący wykłady). Wady: 1. spóźnienia (zazwyczaj 10 minut), 2. ta sama trasa, 3. brak kultury osobistej Pana instruktora, 4. brak motywacji, zniechęcenie do jazd, 5. dużo komentarzy nie odnoszących się do jazd, 6. nerwowa atmosfera, gdy już kończyłam moją "przygodę" z jazdami w LOK-u, 7. nie miłe komentarze dotyczące pieszych (szczególnie kobiet), 8. bywało, że Pan instruktor załatwiał prywatne sprawy podczas jazd. Żałuję, że zwlekałam ze zmianą OSK/ instruktora. Reasumując, nie polecam. Są lepsze szkoły jazdy w Ciechanowie.
Szczerze mówiąc jezeli znów miałbym zapłacić za kurs (A2)który bedzie prowadzony przez placówkę LOK i jego zeszłorocznego instruktora(obecnie prawdopodobnie nadal szkoli) z którym mialem nieprzyjemność współpracy to wolałbym strzelić sobie w kolano. Instruktor uogólniając był poprostu bezczelny jeżeli chodzi o podejście do osoby która próbuje zacząć naukę na motocyklu. Żeby nie było że trafiłem poprostu na nieodpowiedniego instruktora wspomnę w kilku słowach o flocie motocykli która woła o pomstę . Ja rozumiem ze należy zacząć od mniejszej pojemności aby nabrać ogłady ale jezdzic połowę godzin na dogorywającej 250 Yamahy to poprostu śmieszne chociaż najlepsze w tym jest że tylko nią mozna było poruszać sie po mieście ponieważ junak tak junak (nie Yamaha xj600) nie był przystosowany na kat.A2 . Na koniec recenzji która tu zawieram dodam że po połowie wyjeżdżonych godzin w ów placówce zażądałem zwrotu części pieniędzy i zmieniłem autoszkolę. Pamiętajcie ze to moja opinia i jezeli ktoś nie wierzy niech poprostu przekona sie na własnej skórze. Zapomiałem jeszcze dodac ze podczas jazd komunikacja z instruktorem jest jednostronna czyli instruktora słyszę ale nie moge mu odpowiedzieć czyli nie moge w trakcie niepewności zadać pytania co moim zdaniem jest nie dopuszczalne . Wspominajac jeszcze kask na wyposażeniu to osobiście bałbym sie go na rower założyć.
Bardzo dobra szkoła, sympatyczna atmosfera i co najważniejsze profesjonalizm na najwyższym poziomie. Gorąco polecam wszystkim przyszłym kierowcom. Serdecznie pozdrawiam instruktora i dziękuję za profesjonalne przygotowanie do egzaminu.
Prawie wszystkie Kategorie oprócz KAT B(ROBIONE W INNYM OŚRODKU) i wszystko za pierwszym razem, profesjonalna obsługa instruktorów ktorzy podchodzą indywidualnie do każdego z kursantów, starają się dokładnie wytłumaczyć, oraz persenol z biura wraz z Kierownikiem na czele. POLECAM.
Super miejsce do kompleksowego załatwienia wszystkich spraw związanych z prawem jazdy. Bardzo miła i profesjonalna obsługa, zawsze uprzejma i pomocna. Ciekawe wykłady i sympatyczni prowadzący. Osobiście robiłem tam ADRy i szczerze polecam współpracę, która jest na najwyższym poziomie.
Kategoria C zdana za pierwszym razem. Super podejście instruktora, wszystko na spokojnie i dokładnie wytłumaczone. Personel z biura również bardzo sympatyczny i pomocny. Polecam! 😄
Informacje o Liga Obrony Kraju
Adres
Liga Obrony Kraju znajduje się w Rzeczkowska 4, 06-400 Ciechanów, Polska
Telefon
Numer telefonu do Liga Obrony Kraju jest +48 23 672 25 17
Strona internetowa
Strona internetowa Liga Obrony Kraju jest: lok.org.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 08:00–16:00
Wtorek: 08:00–16:00
Środa: 08:00–16:00
Czwartek: 08:00–16:00
Piątek: 08:00–16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte