OSK DELTA GDAŃSK

📍 Szkoły jazdy w Gdańsk

8.3

OSK DELTA GDAŃSK znajduje się w Gdańsk (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 8.3. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Cechy i usługi OSK DELTA GDAŃSK

Dostępne opcje
  • Zajęcia online
  • Usługi na miejscu
Klienci
  • Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych
  • Przyjazne dla osób LGBTQ+
Płatności
  • Karty debetowe
  • Karty kredytowe
Parking
  • Bezpłatny parking
  • Bezpłatny parking przy ulicy

OSK DELTA GDAŃSK jest na pozycji 18 z 92 w szkoły jazdy w Gdańsk

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

OSK DELTA GDAŃSK ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 309 opinii w Google

Riko Kim

Zdecydowanie polecam Deltę w wyborze ośrodka przygotowującego do zdanka egzaminów i zdobycia wiedzy. Jeżeli będziecie mieli możliwość, zachęcam zapisać się do Pana Marka na jazdy! Zapewne pozostali instruktorzy też są super, ale to z Panem Markiem zasuwalam na jazdach i będę miło wspominać ten czas. Czułam zaangażowanie w przekazanie wiedzy i prawdziwą radość, gdy informowałam o zdanych egzaminach. Ciepło i wyrozumiałość. Obiecuje, że nie ma się czego obawiać, ani w biurze, na teorii czy jazdach. Wszystkich których spotkałam z Delty, byli naprawdę życzliwi i pomocni. Swobodna atmosfera, a to się ceni gdy człowiek się stresuje. Także zachęcam do zapisania się właśnie tutaj

Riko Kim ☆ 5/5
Kacper Nieradka

Serdecznie polecam OSK Delta! Wszystko profesjonalnie od teorii po praktykę. Pan Tomek perfekcyjnie tłumaczy teorię, pani Renatka z biura przemiła i zawsze pomocna. Jazdy miałem z Panem Piotrem, którego również bardzo polecam. Grafik godzin jazdy elastyczny, udało się pojeździć o każdej porze dnia, od rana do wieczora. Innym słowem, profesjonalne podejście i przygotowanie do egzaminu, który udało mi się zdać za pierwszym razem. Dziękuję!

Kacper Nieradka ☆ 5/5
Zofia Zelwak

Ogromnie polecam tę szkołę jazdy! Trafiłam do niej właśnie dzięki wielu dobrym opiniom i absolutnie nie żałuję. Miła i pomocna pani w biurze, pan Tomek doskonale tłumaczący teorię bez nudy i oczywiście pan Rafał, z którym spędziłam najwięcej czasu w L-ce. Byłam osobą, która wcześniej absolutnie nie miała do czynienia z samochodem, poza tym miałam wrażenie, że moje zdolności za kierownicą będą zerowe. Od pierwszej lekcji poczułam, że jestem w dobrych rękach. Atmosfera prześwietna, poczucie humoru i dużo dystansu, ale to tylko otoczka 😉 Pan Rafał to perfekcjonista, wszystko musiało być pod linijkę, nie było miejsca na niedociągnięcia. Uczy nie tylko pod egzamin, ale bardzo życiowo. Nie pamięciowo, ale tak, żeby wszystko na sto procent zrozumieć. Czasami byłam naprawdę oporną uczennicą, mój mózg nie przyjmował niektórych informacji, ale Pan Rafał tłumaczył na milion sposobów aż do skutku i rozjaśnienia umysłu 😅 Dzięki jego WIELKIEJ cierpliwości i profesjonalnemu podejściu udało mi się zdać egzamin bez zbędnych błędów za pierwszym razem, a wydawało mi się to nierealne. Zaufałam panu Rafałowi, wypuścił mnie dopiero wtedy, kiedy miał pewność, że jeżdżę bezpiecznie i egzamin nie przejdzie "na farcie". Z całego serca polecam!

Zofia Zelwak ☆ 5/5
Ewelina Marocka

Świetna szkółka prawa jazdy! Super atmosfera od samego początku, wszyscy bardzo pomocni i profesjonalni. Szczególne podziękowania dla pana Tomka świetny instruktor, cierpliwy, spokojny i potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć. Dzięki dobremu przygotowaniu nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie i udało się zdać za pierwszym razem! Zdecydowanie polecam każdemu 🚗😊

Ewelina Marocka ☆ 5/5
Natalia

Najlepsza szkoła jazdy w Gdańsku! Z całego serca chciałabym polecić Pana instruktora Piotra Jankowskiego. Jest to niesamowity człowiek, który z pełnym profesjonalizmem, spokojem i cierpliwością prowadzi kursy prawo jazdy, a na tym mi najbardziej zależało. Przez cały kurs atmosfera była przyjazna oraz wspierająca, dzięki czemu się nie stresowałam i mogłam w pełni, ze spokojem skupić się na nauce jazdy. W dzień wolny, niedzielę pozwolił mi zdać egzamin wewnętrzny z powodu mojego braku czasu spowodowanego studiami oraz pracą. A nie musiał bo był to jego dzień wolny. Śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepszy instruktor i lepiej trafić nie mogłam. Jestem niezmiernie wdzięczna, że miałam możliwość aby to właśnie Pan Piotr Jankowski poprowadził mnie przez tą przygodę jakim jest kurs prawo jazdy. Dziękuję. 🙂

Natalia ☆ 5/5
Weronika Dembs

Z całego serca polecam Deltę! Od samego początku każdy nauczyciel był wyrozumiały i cierpliwy. Pani Renia zawsze służyła dobrą radą i odpowiadała na każde moje pytanie, Pan Tomek (u którego uczyłam się teorii) również bardzo cierpliwy, przekazujący klarownie wiedzę. Z kolei jazdy miałam z Panem Piotrem, dzięki któremu zdałam prawo jazdy za pierwszym razem bezbłędnie. Każda godzina jazd przeprowadzona w przemiłej atmosferze, z humorem i luzem, jednocześnie fachowo tłumacząc mi każde skrzyżowanie, każdą najprostszą drogę. Pan Piotr zapewnił mnie, że nie ma głupich pytań, a każda najmniejsza wątpliwość jest do rozwiania. Jestem z całego serca wdzięczna za całe szkolenie i prawo jazdy zdane z palcem w nosie, jednocześnie szkoda mi, że już ten czas się zakończył. Może jeszcze będzie nam dane porozmawiać o artystach Panie Piotrze 😉

Weronika Dembs ☆ 5/5
Wiktoria Gz

Z całego serca polecam szkółkę OSK Delta! Największe podziękowania kieruję do instruktora Rafała.To osoba, która wkłada całe swoje serce w naukę kursantów. Jest niezwykle cierpliwy, spokojny i ma świetne poczucie humoru, które od razu pozytywnie wpływa na przebieg każdej jazdy. Pan Rafał jest przede wszystkim bardzo profesjonalny i posiada duże doświadczenie,zwraca uwagę na każdy szczegół, dzięki czemu można poczuć się naprawdę zaopiekowanym. Instruktor daje cenne wskazówki oraz uczy, jak poruszać się po drodze nie tylko z myślą o egzaminie, ale również o codziennej, bezpiecznej jeździe.To właśnie dzięki jego zaangażowaniu zdałam egzamin bezbłędnie! Dziękuję także za świetnie przeprowadzony kurs teorii,dzięki niemu egzamin państwowy okazał się łatwy. Podziękowania kieruję również do Pani z sekretariatu, która zawsze była miła, życzliwa i pomocna. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i z pełnym przekonaniem polecam tę szkołę każdemu! ❤️

Wiktoria Gz ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o OSK DELTA GDAŃSK

Adres

OSK DELTA GDAŃSK znajduje się w Janusza Meissnera 4, 80-462 Gdańsk, Polska

Telefon

Numer telefonu do OSK DELTA GDAŃSK jest +48 503 713 656

Strona internetowa

Strona internetowa OSK DELTA GDAŃSK jest: delta.gda.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 15:00–17:30
Wtorek: 15:00–17:30
Środa: 15:00–17:30
Czwartek: 15:00–17:30
Piątek: Zamknięte
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z OSK DELTA GDAŃSK

    Podobne alternatywy w pobliżu OSK DELTA GDAŃSK

    Go up