Nauka Jazdy ZBYSZEK
Nauka Jazdy ZBYSZEK znajduje się w Gdynia (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.1. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.
Cechy i usługi Nauka Jazdy ZBYSZEK
- Zajęcia online
- Karty debetowe
- Płatności mobilne NFC
Nauka Jazdy ZBYSZEK jest na pozycji 4 z 55 w szkoły jazdy w Gdynia
Opinie klientów
Nauka Jazdy ZBYSZEK ma ocenę 5 na 5 oparte na ponad 532 opinii w Google
Z całego serca polecam naukę jazdy Zbyszek! ❤️ To miejsce, do którego wróciłam po 6 latach, najpierw robiłam tutaj kurs na kategorię B, a teraz na A i ani przez chwilę tego nie żałowałam. Już wcześniej miałam świetne doświadczenia, ale tym razem utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to najlepszy wybór. Ogromne podziękowania należą się Bartkowi - instruktorowi z prawdziwego powołania. Profesjonalny, cierpliwy, spokojny i niesamowicie wspierający. Potrafi stworzyć atmosferę, w której człowiek czuje się pewnie i bez stresu zdobywa nowe umiejętności. Każda jazda była nie tylko świetną lekcją, ale też ogromną przyjemnością. Na ogromny plus zasługuje również właściciel (drugi Bartek) bardzo sympatyczny, pomocny i świetnie zorganizowany. Wszystko przebiegało sprawnie, kontakt był szybki i bezproblemowy, a cały kurs został zrealizowany w naprawdę krótkim czasie, co bardzo doceniam. Dzięki wsparciu dwóch Bartków udało mi się zdać egzamin za pierwszym razem, co mówi samo za siebie! 🏍️Ich zaangażowanie, motywacja i wiara w kursanta naprawdę dodają pewności siebie i pomagają osiągnąć sukces. Cieszę się, że po latach wróciłam właśnie tutaj. Widać, że to miejsce tworzą ludzie z pasją i sercem do tego, co robią. Jeśli ktoś szuka szkoły jazdy, w której naprawdę uczą, wspierają i motywują to zdecydowanie polecam Zbyszek! 🚗
Zdane za pierwszym razem i bezbłędnie 😁 Całe jazdy miałem z Panem Maćkiem Zielińskim, fantastyczny instruktor z super podejściem do kursanta i ogromną wiedzą na temat jazdy. Dzięki Panu Maćkowi czułem się pewnie za kierownicą i stres przed egzaminem był mniejszy. Pobyt na wykładach również oceniam bardzo pozytywnie, dzięki tym lekcjom nauczyłem się na teorię wewnętrzną i Państwową (obie również zdane za pierwszym podejściem) Polecam bardzo!!!
Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalne przygotowanie do egzaminu oraz świetną atmosferę podczas całego kursu na kategorię A. Zajęcia prowadzone były przez dwóch instruktorów i uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Każdy z nich przekazywał cenne wskazówki zarówno dotyczące jazdy po mieście, jak i wykonywania manewrów na placu oraz parkingu. Dzięki temu można spojrzeć na naukę jazdy z różnych perspektyw i jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu oraz późniejszej samodzielnej jazdy. Egzamin zdałem za pierwszym razem, co najlepiej potwierdza wysoki poziom szkolenia. Z pełnym przekonaniem polecam tę szkołę wszystkim osobom, które chcą nauczyć się dobrze i bezpiecznie jeździć.
Polecam z całego serca! Większość jazd miałam z Panem Zbyszkiem - fantastyczny instruktor i wspaniały człowiek. Zostałam perfekcyjnie przygotowana nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do samodzielnej jazdy w różnych warunkach i sytuacjach drogowych. Wszystko było tłumaczone w sposób spokojny, zrozumiały i bez presji. Jazdy przebiegały w świetnej atmosferze - bez stresu, zawsze z uśmiechem i ogromną cierpliwością. Zdany egzamin był dla mnie wielką ulgą i szczęściem, ale pojawił się też mały smutek, że to już koniec wspólnych jazd z Panem Zbyszkiem! 🙁 Miałam również przyjemność odbyć kilka lekcji z Panem Mirkiem - również bardzo polecam! Świetne tłumaczenie, pełen profesjonalizm i ogromna cierpliwość. Jeśli chcecie robić prawo jazdy, to tylko w Nauka Jazdy Zbyszek!
Bardzo dziękuję za świetne przygotowanie do egzaminu! Pan Zbyszek wykazał się ogromną cierpliwością, spokojem i profesjonalizmem. Wszystko było dokładnie tłumaczone, a jazdy odbywały się w miłej i bezstresowej atmosferze. Dzięki temu czułam się pewnie na egzaminie i zdałam bez problemu. Zdecydowanie polecam!
Bardzo polecam tę szkółkę jazdy. Jeździłam z Mirkiem i naprawdę dobrze przygotował mnie do egzaminu. Wszystko tłumaczył spokojnie i konkretnie, a jazdy były bez stresu. Dużym plusem była też elastyczność – bez problemu dostosowywał godziny do mojego grafiku, mogłam jeździć wtedy, kiedy mi pasowało. Dzięki temu czułam się dobrze przygotowana i pewna za kierownicą.
Bardzo polecam tę szkółkę ❤️❤️Miałam przyjemność jeździć z panem Bartkiem Ł. oraz panią Natalią i to był naprawdę świetny wybór. Oboje są mega cierpliwi, spokojni i potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć bez stresu. Widać, że zależy im nie tylko na zdanym egzaminie, ale też na tym, żeby naprawdę nauczyć jeździć. Dzięki temu zdałam za pierwszym razem! Bardzo dziękuję za przygotowanie i z całego serca polecam 💝
Informacje o Nauka Jazdy ZBYSZEK
Adres
Nauka Jazdy ZBYSZEK znajduje się w Admirała Józefa Unruga 76, 81-181 Gdynia, Polska
Telefon
Numer telefonu do Nauka Jazdy ZBYSZEK jest +48 505 986 495
Strona internetowa
Strona internetowa Nauka Jazdy ZBYSZEK jest: naukajazdyzbyszek.pl
Godziny otwarcia
Poniedziałek: 10:00–17:00
Wtorek: 09:00–16:00
Środa: 09:00–16:00
Czwartek: 09:00–16:00
Piątek: Zamknięte
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
