Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały

📍 Szkoły jazdy w Inowrocław

6.6

Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały znajduje się w Inowrocław (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 6.6. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały jest na pozycji 15 z 23 w szkoły jazdy w Inowrocław

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały ma ocenę 4.6 na 5 oparte na ponad 29 opinii w Google

Dorota Strzelecka

Polecam z całego serca! Pani Paulina oraz Pan Marek świetnie przygotowali mnie do egzaminu na kategorie A! 🙂

Dorota Strzelecka ☆ 5/5
hokopl

Kat A Wykupiłem 5h jazd doszkalających i wypożyczenie mt-07 na egzamin. Egzamin zdany za pierwszym razem w Inowrocławskim WORDzie. Bardzo zadbane motocykle, i masa trafnych uwag oraz wiedzy od Pana Marka. Na arkuszu egzaminacyjnym ani jednego błędu. Gorąco polecam i dodatkowa uwaga dla kursantów - jeśli macie problemy na gladiusie lub Yamaha xj, wypożyczenie i uczcie się na mt-07. Motocykl waży jakieś 15 do 20kg mniej i prowadzi się kapitalnie w wolnych manewrach. Dodatkowo silnik ma dużo momentu obrotowego od samego dołu by sprawnie rozpędzić się do szybkiego slalomu czy ominięcia przeszkody. Hamulce z ABS są bardzo skuteczne więc hamowanie awaryjne to także pestka. Dziękuję !

hokopl ☆ 5/5
Damian Sobecki

Dzięki wypożyczeniu mt-07 zdałem za pierwszym razem. Motocykl ten, o wiele lepiej prowadzi się w porównaniu do motocykli egzaminacyjnych w WORD Inowrocław. Pan Marek także bardzo dobrze wyłożył mi wiedzę oraz wszelkie uwagi podczas jazdy w ruchu drogowym, tak więc po wyjeździe z placu podczas egzaminu cała reszta była tylko formalnością. Dziękuję jeszcze raz i jeśli myślisz o zrobieniu uprawnień motocyklowych, to ze spokojną głową mogę polecić OSK Marko. Życzę wam powodzenia podczas egzaminu, no i LWG 🙂

Damian Sobecki ☆ 5/5
Adek Adek

Z całego serca polecam każdemu szkołę jazdy Pana Marka. Jestem bardzo wdzięczny za świetne przygotowanie mnie do egzaminu prawa jazdy, bo dzięki Panu zdałem za pierwszym razem. Jest Pan bardzo miłym, cierpliwym i spokojnie podchodzącym do ucznia instruktorem. Dziękuję!

Adek Adek ☆ 5/5
Damian Bjj

Kursant podczas swych godzin jazdy jeździ z instruktorem do: Wordu Wydziału komunikacji Czy do salonu samochodowego Czekając łącznie z 2-3 godziny podczas swych 20 godzin jazdy. Następnie gdy uważa że nie jest przygotowany wykupuje za 150 zł kolejną godzinę…. Brak egzaminu wewnętrznego. Gdy zapiszemy się na kurs a kurs podrożeje uwaga musimy dopłacać.

Damian Bjj ☆ 1/5
nivixis nivixis

Jest to moja osobista opinia, moje doświadczenia w tej szkole nauki jazdy były bardzo słabe. Mogę przyczepić się tylko do jednej rzeczy, gdyż reszta była okay, jednak ta jedna sytuacja nie powinna mieć miejsca. Płacę za kurs, więc wydawałoby się, że będzie on prowadzony profesjonalnie, z szacunkiem do kandydatów. Jednak w moim przypadku totalnie nie podobał mi się przebieg szkolenia z pierwszej pomocy. Zdaję sobie sprawę, że jest to osoba spoza szkoły nauki jazdy Marko, ale właściciele wybrali go do prowadzenia kursu pierwszej pomocy. Jakiś pan, zdaje się jeżdżący karetką z tego co opowiadał. Podczas kursu osobiście poczułem się bardzo nie swojo, ponieważ prowadzący, mając niejako wyższe położenie, bo mógłby nas np. oblać, wykorzystał to przeciwko kandydatom. Nie chcę się wdawać w szczegóły, ale zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca.

nivixis nivixis ☆ 1/5
SeBuch

Super szkoła ! Jazdy doszkalające po 3 latach od kursu i zdane za pierwszym razem. Instruktorzy bardzo mili z dużą wiedzą i doświadczeniem, potrafią wytłumaczyć i doradzić. Pani w biurze przesympatyczna i pomocna. Polecam jazdy z Panią Moniką.

SeBuch ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały

Adres

Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały znajduje się w Szymborska 10, 88-100 Inowrocław, Polska

Telefon

Numer telefonu do Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały jest +48 602 695 687

Strona internetowa

Strona internetowa Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały jest: osk-marko.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–20:00
Wtorek: 08:00–20:00
Środa: 08:00–20:00
Czwartek: 08:00–20:00
Piątek: 08:00–20:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały

    Podobne alternatywy w pobliżu Ośrodek Szkolenia Kierowców "MARKO" Marek Pogorzały

    Go up