Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur

📍 Szkoły jazdy w Jarosław

9.8

Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur znajduje się w Jarosław (Polska). Kategoria: szkoły jazdy. Ocena: 9.8. Sprawdź tutaj wszystkie szczegóły.

Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur jest na pozycji 1 z 7 w szkoły jazdy w Jarosław

Opinie klientów

★★★★★
★★★★★

Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur ma ocenę 4.9 na 5 oparte na ponad 91 opinii w Google

Janek Hojło

Moje doświadczenie ze szkołą jazdy Alfa niestety było rozczarowujące. Podczas nauki parkowania instruktorzy uczą wykonywania łuku "na pachołki", zamiast na linie, co później może powodować problemy na egzaminie, gdzie oznaczenia wyglądają inaczej. Dodatkowo instruktorka Kaśka często obgaduje innych instruktorów zamiast skupić się na szkoleniu kursanta. Zdarzało się też, że w trakcie jazdy korzystała z telefonu i nie zwracała wystarczającej uwagi na to, co robi kursant, co jest nieprofesjonalne i obniża jakość nauki. Moim zdaniem szkoła powinna bardziej skupić się na rzetelnym przygotowaniu do egzaminu i zapewnić kursantom pełne zaangażowanie instruktorów podczas jazd. Odpowiedz do pana Dawida: Uczyłem się u Was i mam sporo zastrzeżeń, ale piszę anonimowo, bo nie mam zamiaru później słuchać plotek ani być obgadywanym po całym Jarosławiu. To, co się dzieje na zajęciach, jest dalekie od profesjonalizmu. Mam nadzieję, że potraktujecie tę opinię poważnie i w końcu coś z tym zrobicie — na początek warto rozważyć zmianę instruktorki, bo obecna zwyczajnie się nie sprawdza.

Janek Hojło ☆ 1/5
Grzegorz P

Najlepsza szkoła jazdy w jakiej byłem pan Dawid to profesjonalista plac manewrowy na kat A na egzaminie to był dla mnie spacerek Pan Dawid to spoko gość .Z nauki na egzamin wyjeżdżasz jak profesjonalista polecam na 100 % Dziękuję DAWID

Grzegorz P ☆ 5/5
Ania Koman

Kurs na prawo jazdy kat. A Po przykrych przygodach w kilku szkołach jazdy - począwszy od Przemyśla, poprzez Rzeszów, a skończywszy w Jarosławiu - trafiłam w końcu do Alfy i tylko dzięki tej szkole zdałam egzamin. Jaki jest powód mojego sukcesu??? Przede wszystkim zaangażowani, skupieni są na kursancie instruktorzy, którzy potrafią wychwycić błędy, a kiedy na placu nie wychodzi w żaden sposób, podejść kursanta tak, żeby uwierzył, że potrafi. Poza tym druga, najważniejsza kwestia, to sprzęt, na którym było dane mi jeździć. Alfa jako jedyna szkoła jazdy oferuje szkolenie na sprawnym i nie zdezelowanym motocyklu, który wspaniale współpracuje z kierowcą. Stan techniczny maszyn w innych szkołach jazdy, pozostawiał bardzo wiele do życzenia i w związku z tym wykonywanie manewrów wymagało ode mnie dużej siły , której po prostu nie miałam. Tylko dzięki Alfie spełniłam swoje największe życiowe marzenie i na własnym motocyklu, bez najmniejszych problemów podróżuję teraz po krętych i bezkresnych drogach Europy. Dziękuję 🙂

Ania Koman ☆ 5/5
Oliwia Wywióra

Serdecznie polecam tę szkołę jazdy! Profesjonalne podejście, świetna organizacja i bardzo mili instruktorzy z ogromną wiedzą i doświadczeniem, potrafiący w spokojny sposób przekazać nawet trudniejsze zagadnienia sprawiły, że nauka była przyjemnością, a nie stresem. Świetna szkoła, warto!

Oliwia Wywióra ☆ 5/5
Marcelina Hawryszko

Bardzo serdecznie polecam tę szkołę nauki jazdy. Instruktorzy (Kasia i Dawid) to prawdziwi profesjonaliści, świetnie tłumaczący nawet trudniejsze zagadnienia. Same jazdy to prawdziwa przyjemność, ze względu na miłą atmosferę i pozytywne nastawienie. Dodatkowo tok nauki jest dostosowany pod każdego indywidualnie, łącznie z godzinami nauki. To idealne miejsce, by nauczyć się nie tylko zdać egzamin, ale przede wszystkim bezpiecznie i świadomie prowadzić! :))

Marcelina Hawryszko ☆ 5/5
Joanna Sas

Serdecznie polecam!😊🥰 Instruktorzy (👉🏼Kasia, Pan Dawid👈🏼) to profesjonaliści, cierpliwi i w pełni zaangażowani w swoją pracę. Nauka jazdy nie tylko była skuteczna lecz także naprawdę bardzo przyjemna ze względu na świetną atmosferę. Dokładnie tłumaczą i nigdy nie zostawiają zadanych pytań bez odpowiedzi.❗Nie wywierają presji, a wręcz przeciwnie motywują do działania. Polecę każdemu, kto szuka solidnego przygotowania do egzaminu w przyjemnej atmosferze.❤️🚦🚗

Joanna Sas ☆ 5/5
Justyna

Bardzo gorąco polecam. Najlepsza szkoła jazdy, bardzo kompetentni instruktorzy, którzy bardzo dobrze uczą oraz wprowadzają przyjemną, miłą oraz przyjazną atmosferę dzięki której z chęcią się wraca. Godziny jazdy dostosowane do twojego planu godzin oraz potrzeb. Polecam.

Justyna ☆ 5/5
Zobacz wszystkie opinie

Informacje o Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur

Adres

Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur znajduje się w Poniatowskiego 53, 37-500 Jarosław, Polska

Telefon

Numer telefonu do Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur jest +48 505 267 065

Strona internetowa

Strona internetowa Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur jest: alfajaroslaw.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00–17:00
Wtorek: 09:00–17:00
Środa: 09:00–17:00
Czwartek: 09:00–17:00
Piątek: 09:00–17:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur

    Podobne alternatywy w pobliżu Alfa. Ośrodek szkolenia kierowców. Dawid Mazur

    Go up